zimna_suka 29.01.07, 10:35 Byłam u ginekologa na wymazie i jest ok , a mnie ciągle swedza okolice pochwy , czym to moze byc spowodowane? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: nika Re: Swedzi IP: *.crowley.pl 29.01.07, 10:42 Świąd może świadczyć chociażby o alergii. Używasz nowego płynu do prania bielizny, nowych wkładek, płynu do higeny intymnej, papieru taoletowego perfumowanego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zimna_suka Re: Swedzi IP: *.tpnet.pl 29.01.07, 10:45 No właśnie wkładki noszę rzadziej , bo tak na nie stawiałam , zaczełam na noc i tak po domu nosić bielizne z bawełny , płym mam dla alergików z AA juz od 2 lat ten sam i już sama nie wiem od czego to. Lekarz kazał sie smarowac Clotrimazolem - maścia ale to nic nie daje. Odpowiedz Link Zgłoś