zzx2 10.07.03, 13:59 Ratuj, co robić mam już jedno dziecko, i nie mogę zajść w ciążę ponownie, jestem zdrowa, nie przechodziłam żadnych chorób mam 34 lata Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
beemka1 Re: niepłodność 10.07.03, 14:58 Po pol roku staran zglosic sie do kliniki leczenia nieplodnosci. Odpowiedz Link Zgłoś
monika.zdz Re: niepłodność 10.07.03, 15:02 a,ile czasu starasz sie już zajść w ciążę? Odpowiedz Link Zgłoś
magda010 Re: niepłodność 11.07.03, 11:35 Postaraj sie ucelowac w moment owulacji, nie kochajcie sie tylko na chybil trafil, bo mozna jeszcze dlugo nie trafic. Mozesz mierzyc temperature, albo jeszcze lepiej kupic test na owulacje. Szanse na zajscie na pewno wzrosna, bo wiele osob ma owulacje zupelnie w innym momencie, niz mysli. Odpowiedz Link Zgłoś