klon24
24.11.03, 16:15
Pani Doktor,
wiem, ze moje pytanie nie jest z Pani dziedziny ale byc moze znajdzie Pani
odpowedz szybiciej niz ja.
Moja corka (24 lata) miala robione usg, na ktorym wyszlo ze widac niewle
powiekszony wezel chlonny przy krezce jelita, na poziomie pepeka. Miala
robiona sigmoidoskpie, OB - w normie.
Co moze oznaczac ten powiekszony wezel?? lekazre nie przywiazuje do tego wagi
(dla mnie oznacza to jakis stan zapalny) i czy sigmoidoskopa wystarczy do
diagnozy??
Z gory dziekuje za pomoc.
Matka "klon"