maria88 18.10.14, 21:05 Chciałabym zmian na lepsze, lub nadziei że ktoś może coś zmienić. Polityka nie jest moją pasją ale chcę wielu zmian czego nie spodziewam się po PO. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maria88 Re: Kto wygra wybory? 20.10.14, 18:35 Nie chcę nowego pomnika ofiar smoleńskich za moje pieniadze a taki na pewno powstanie i wiele innych wiec nie zagłosuje tez na PiS. Zostaje mi SLD, które ma małe szanse na zwyciestwo. Odpowiedz Link
inka117 Re: Kto wygra wybory w maju 2015 roku? 08.05.15, 19:52 No właśnie! To jest trudne pytanie,ale przecież KTOŚ musi wygrać.Tylko kto? Odpowiedz Link
kot404 Re: Kto wygra wybory w maju 2015 roku? 12.05.15, 20:56 Typowe dla forumowych troli. Wygrzebać stary wątek i pisać w nim.... Odpowiedz Link
inka117 Re: Do kot 404 13.05.15, 08:57 Tak, to jest wątek z 10/2014 roku ---więc nie taki stary.W końcu chodzi o to,żeby wybory - - i nieważne jakie --były mądre i dobrze służyły NARODOWI . Nie jestem forumowym trollem nie obrażam nikogo.Kto jakie ugrupowanie popiera i reprezentuje też szanuję bo każdy forumowicz ma prawo w cokolwiek wierzyć.Wszak wiara czyni cuda. Ty kot404 na pewno jesteś starym pierdzielem i nawet nie potrafisz poczytać tego,o czym inni piszą.Nie potrafisz sam napisać nowego wątku a krytykujesz innych,bo i nic nie potrafisz stetryczała pierdoło. Odpowiedz Link