Dodaj do ulubionych

Kto wygra wybory?

18.10.14, 21:05
Chciałabym zmian na lepsze, lub nadziei że ktoś może coś zmienić.
Polityka nie jest moją pasją ale chcę wielu zmian czego nie spodziewam się po PO.
Obserwuj wątek
    • maria88 Re: Kto wygra wybory? 20.10.14, 18:35
      Nie chcę nowego pomnika ofiar smoleńskich za moje pieniadze a taki na pewno powstanie i wiele innych
      wiec nie zagłosuje tez na PiS. Zostaje mi SLD, które ma małe szanse na zwyciestwo.
    • inka117 Re: Kto wygra wybory w maju 2015 roku? 08.05.15, 19:52
      No właśnie! To jest trudne pytanie,ale przecież KTOŚ musi wygrać.Tylko kto?
      • kot404 Re: Kto wygra wybory w maju 2015 roku? 12.05.15, 20:56
        Typowe dla forumowych troli. Wygrzebać stary wątek i pisać w nim....
        • inka117 Re: Do kot 404 13.05.15, 08:57
          Tak, to jest wątek z 10/2014 roku ---więc nie taki stary.W końcu chodzi o to,żeby wybory - - i nieważne jakie --były mądre i dobrze służyły NARODOWI . Nie jestem forumowym trollem nie obrażam nikogo.Kto jakie ugrupowanie popiera i reprezentuje też szanuję bo każdy forumowicz ma prawo w cokolwiek wierzyć.Wszak wiara czyni cuda.
          Ty kot404 na pewno jesteś starym pierdzielem i nawet nie potrafisz poczytać tego,o czym inni piszą.Nie potrafisz sam napisać nowego wątku a krytykujesz innych,bo i nic nie potrafisz stetryczała pierdoło.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka