iwofer 27.11.08, 10:29 Czy ktoś z Was jest szczęśliwym posiadaczem wózka o nazwie Espiro. Produkt Polski wzorowany na mclarenie. W sklepie twierdza że jest bardzo dobry. Z wyglądu i wyposażenia dla mnie ok. A jak praktyka??? Pomóżcie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iwofer Re: Wózek ESPIRO 27.11.08, 22:29 Dodam jeszcze że interesują mnie modele jet i sprint Odpowiedz Link Zgłoś
michola1 Re: Wózek ESPIRO 29.11.08, 13:02 Mam Jet-a od wiosny. Z początku byłam zachwycona, niedrogi, ładna stylistyka, lekki. Po pół roku użytkowania ma zastrzeżenia. Głównie chodzi mi o materiał, który mocno poprzecierał się pod spodem w miejscu gdzie styka się ze stelażem. Dzisiaj zdjęłam do prania. Druga sprawa to kółka, które są mocno już zjechane, chodzi mi o te tylne. Nie wiem dlaczego, czy może źle wyważony? Kiedyś miała zwykłą parasolkę Polaka i nic takiego się nie działo ani z materiałem, ani z kółkami. A woziłam w nim dwójkę dzieci, w sumie 5 lat. Zamierzam przejechać się do sklepu i reklamować. Odpowiedz Link Zgłoś