Dodaj do ulubionych

Wózek ESPIRO

27.11.08, 10:29
Czy ktoś z Was jest szczęśliwym posiadaczem wózka o nazwie Espiro. Produkt
Polski wzorowany na mclarenie. W sklepie twierdza że jest bardzo dobry. Z
wyglądu i wyposażenia dla mnie ok. A jak praktyka??? Pomóżcie
Obserwuj wątek
    • iwofer Re: Wózek ESPIRO 27.11.08, 22:29
      Dodam jeszcze że interesują mnie modele jet i sprint
      • michola1 Re: Wózek ESPIRO 29.11.08, 13:02
        Mam Jet-a od wiosny. Z początku byłam zachwycona, niedrogi, ładna stylistyka,
        lekki. Po pół roku użytkowania ma zastrzeżenia. Głównie chodzi mi o materiał,
        który mocno poprzecierał się pod spodem w miejscu gdzie styka się ze stelażem.
        Dzisiaj zdjęłam do prania. Druga sprawa to kółka, które są mocno już zjechane,
        chodzi mi o te tylne. Nie wiem dlaczego, czy może źle wyważony? Kiedyś miała
        zwykłą parasolkę Polaka i nic takiego się nie działo ani z materiałem, ani z
        kółkami. A woziłam w nim dwójkę dzieci, w sumie 5 lat. Zamierzam przejechać się
        do sklepu i reklamować.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka