Dodaj do ulubionych

Moze brzydki, ale tani i b. dobry wozek parasolka

07.05.09, 14:40
Pewnie was zadziwi, ze taki "brzydki" wozek chwale, ale uwazam, ze
jest tego wart.

Od kiedy pamietam, to w sklpie, w ktorym od ponad roku pracuje,
zachwalali mi z parasolek Herlag City Buggy. Nigdy mi sie nie
podobal. Ludzie go chetnie kupuja, bo naprawde stosunek jakosci do
ceny (acha! Herlaga produkuje Kettler!!!) jest super. Nie znam
innego wozka na rynku (przynajmniej niemieckim), ktory za te cene
bylby tak porzadny, mial palak i pozycje pozioma. TEn wozek mozna
naprawde b. wczesnie zaczac uzywac, bo ma wspaniala amortyzacje
(tylko uwaga: jest tez jego model de luxe i on amortyzacje ma o
wiele slabsza!).

Wozki Herlag sa na rynku od 125 lat i teraz wypuscili trzy kolory na
125-cio lecie. Cena: 75 euro! A w necie i za 59 juz z przesylka po
Niemczech nowe sa. Uwazam, ze super cena na ten produkt.

Wozkiem prawie bujac mozna. Raczki sa wygodne, w daszku okienko.
Daszek mozna na roznych wysokosciach zamontowac (ja woze trzylatka i
ma luzy). Palak mozna wyjac (sa zaslepki na dziurki po palaku).

Tapicerka ma osobne obicia na podlokietniki, tak ze mozna je pozniej
calkiem zdjac, czy np. jak dziecko wsuwa w wozku czekoladowego
batonika czy bananka :)
Latwo je tez uprac (te czesci i palak sie najszybciej brudza).


Minusy wozka: wersja city nie ma koszyka. Za 7 euro mozna go
dokupic, ale nie jest duzy. Za to jak dziecko siedzi i nie
potrzebuje budki, to mozna w nia jeszcze sporo lzejszych rzeczy
wladowac. Wozek nie najmniejszy po zlozeniu. I dosc ciezki (kolo 8
kg mysle).

Uwazam, ze jest fajny dla dosc malych dzieci, kiedy mamy musza go
np. duzo wnosic po schodach i im z wielkim 18-kg wozkiem niewygodnie.

Dla dziecka b. wczesnie wygodny.

Jest jeszcze model de luxe, ktory ma wydluzane raczki (moze dobre do
podijania), ale nie ma takiej az fajnej amortyzacji. Ten ma ten
koszyk za 7 euro w komplecie.

Podbijanie jest ok (ja jezdze z trzylatkiem). Na raczkach mozna
sporo zawiesic (wozek sie nie przewala). Jak wisi tam moja torebka
(zawsze b. ciezka) to podbija sie b. dobrze.


Tu link (ja mam ten wlasnie z zielonym i zielony jest w naturze o
wiele ladniejszy). Mnie sie ten podoba, bo ma czarny stelaz:

cgi.ebay.de/Herlag-City-Buggy-Liegebuggy-gruen-Mod-2009-Neu-9265_W0QQitemZ350198584073QQihZ022QQcategoryZ77130QQssPageNameZWDVWQQ
rdZ1QQcmdZViewItem

cgi.ebay.de/Herlag-City-Buggy-Liegebuggy-rot-Mod-2009-Neu-9271_W0QQitemZ350198586756QQihZ022QQcategoryZ77130QQssPageNameZWDVWQQ
rdZ1QQcmdZViewItem

cgi.ebay.de/Herlag-City-Buggy-Liegebuggy-orange-Mod-2009-Neu-9286_W0QQitemZ350198563072QQihZ022QQcategoryZ77130QQssPageNameZWDVWQQ
rdZ1QQcmdZViewItem


Ze nie jest to cud techniki i mody to wiem :)


Zawsze mnie dziwilo, ze ludzie, ktorzy pracuja ze mna w dziale
wozkowym sami jezdza tymi wozkami (majac rowniez np. buggstera i
stokke, czyli wozki dosc awangardowe wygladem).
Obserwuj wątek
    • ania.j.ania Re: Moze brzydki, ale tani i b. dobry wozek paras 07.05.09, 14:53
      pinik-ale tam podaja 11kg :) to tylko takie male wtracenie:)
      • pinik Re: Moze brzydki, ale tani i b. dobry wozek paras 07.05.09, 15:06
        TAk, wiem. TEz juz to widzialam. Ale gdzies indziej widzialam tez
        inne wagi. Wg mnie on nie wazy napewno 11 kg.
      • pinik Re: Moze brzydki, ale tani i b. dobry wozek paras 07.05.09, 15:08
        Na tej aukcji juz podaja 9,5,a to ten ciezszy model de luxe.

        cgi.ebay.de/Herlag-City-Buggy-de-Luxe-TESTSIEGER-NEU-ROSA_W0QQitemZ400040816095QQihZ027QQcategoryZ77130QQssPageNameZWDVWQQ
        rdZ1QQcmdZViewItem
        • marta2202 Re: Moze brzydki, ale tani i b. dobry wozek paras 07.05.09, 15:11
          oj brzydki, brzydki...
          • pinik Re: Moze brzydki, ale tani i b. dobry wozek paras 07.05.09, 15:12
            No wiem :)

            Taki klasyk :)
            • magda79pn Re: Moze brzydki, ale tani i b. dobry wozek paras 07.05.09, 15:51
              buuu... nie kupiłabym...
            • evezu Re: Moze brzydki, ale tani i b. dobry wozek paras 07.05.09, 20:13
              no piękny to on może nie jest, ale bez przesady, gorsze cuda jeżdżą u nas po mieście
    • leila78 Pinik 07.05.09, 16:13
      a przyszedł już Twój cybex?????
      • pinik Re: Pinik 07.05.09, 16:15
        Tak, przyszedl. Pisalam o tym w innym watku. Odsylam go. Ladny
        wyglad, ale wg mnie to straszna tandeta. TE wozki jakos niespokojnie
        jezdza. Mialam je razem callisto i tego herlaga. Herlag mimo, ze
        brzydki dosc (tu przyznaje racje!) zostal, a callisto odsylam.
    • emma6666 Re: Moze brzydki, ale tani i b. dobry wozek paras 07.05.09, 20:30
      nie uważam żeby był brzydki. jest normalny, klasyczny
      anie brzydki ani ładny
      • pinik Re: Moze brzydki, ale tani i b. dobry wozek paras 07.05.09, 21:08
        TEz nie uwazam, zeby byl az tak szkaradny. Piekny nie jest. Nie jest
        to szczyt mody i techniki moze :)

        Ale nie straszy :)

        Dzis sie nim sporo przejechalam i musze powiedziec, ze jestem pod
        wrazeniem. Jedzie super. Przez wertepy super! Po dzikiej trawie
        poprostu genialnie. Dzieckiem nie trzesie, kola spore, dobrze po
        nierownosciach suna.

        Matti go lubi. Wiem, ze dzieci prawie wszystkie wozki lubia. Ale to
        trzylatek i juz umie wyrazic swoje (nie-)zadowolenie.

        Arie i ten wozek wyraznie wyroznia jako "najukochansze". Wydaje mi
        sie, ze chodzi o to, ze te wozki maja palak/tacke, ktora mu sie
        podoba. Inne ktore mamy juz tego nie maja.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka