pinik
07.05.09, 14:40
Pewnie was zadziwi, ze taki "brzydki" wozek chwale, ale uwazam, ze
jest tego wart.
Od kiedy pamietam, to w sklpie, w ktorym od ponad roku pracuje,
zachwalali mi z parasolek Herlag City Buggy. Nigdy mi sie nie
podobal. Ludzie go chetnie kupuja, bo naprawde stosunek jakosci do
ceny (acha! Herlaga produkuje Kettler!!!) jest super. Nie znam
innego wozka na rynku (przynajmniej niemieckim), ktory za te cene
bylby tak porzadny, mial palak i pozycje pozioma. TEn wozek mozna
naprawde b. wczesnie zaczac uzywac, bo ma wspaniala amortyzacje
(tylko uwaga: jest tez jego model de luxe i on amortyzacje ma o
wiele slabsza!).
Wozki Herlag sa na rynku od 125 lat i teraz wypuscili trzy kolory na
125-cio lecie. Cena: 75 euro! A w necie i za 59 juz z przesylka po
Niemczech nowe sa. Uwazam, ze super cena na ten produkt.
Wozkiem prawie bujac mozna. Raczki sa wygodne, w daszku okienko.
Daszek mozna na roznych wysokosciach zamontowac (ja woze trzylatka i
ma luzy). Palak mozna wyjac (sa zaslepki na dziurki po palaku).
Tapicerka ma osobne obicia na podlokietniki, tak ze mozna je pozniej
calkiem zdjac, czy np. jak dziecko wsuwa w wozku czekoladowego
batonika czy bananka :)
Latwo je tez uprac (te czesci i palak sie najszybciej brudza).
Minusy wozka: wersja city nie ma koszyka. Za 7 euro mozna go
dokupic, ale nie jest duzy. Za to jak dziecko siedzi i nie
potrzebuje budki, to mozna w nia jeszcze sporo lzejszych rzeczy
wladowac. Wozek nie najmniejszy po zlozeniu. I dosc ciezki (kolo 8
kg mysle).
Uwazam, ze jest fajny dla dosc malych dzieci, kiedy mamy musza go
np. duzo wnosic po schodach i im z wielkim 18-kg wozkiem niewygodnie.
Dla dziecka b. wczesnie wygodny.
Jest jeszcze model de luxe, ktory ma wydluzane raczki (moze dobre do
podijania), ale nie ma takiej az fajnej amortyzacji. Ten ma ten
koszyk za 7 euro w komplecie.
Podbijanie jest ok (ja jezdze z trzylatkiem). Na raczkach mozna
sporo zawiesic (wozek sie nie przewala). Jak wisi tam moja torebka
(zawsze b. ciezka) to podbija sie b. dobrze.
Tu link (ja mam ten wlasnie z zielonym i zielony jest w naturze o
wiele ladniejszy). Mnie sie ten podoba, bo ma czarny stelaz:
cgi.ebay.de/Herlag-City-Buggy-Liegebuggy-gruen-Mod-2009-Neu-9265_W0QQitemZ350198584073QQihZ022QQcategoryZ77130QQssPageNameZWDVWQQ
rdZ1QQcmdZViewItem
cgi.ebay.de/Herlag-City-Buggy-Liegebuggy-rot-Mod-2009-Neu-9271_W0QQitemZ350198586756QQihZ022QQcategoryZ77130QQssPageNameZWDVWQQ
rdZ1QQcmdZViewItem
cgi.ebay.de/Herlag-City-Buggy-Liegebuggy-orange-Mod-2009-Neu-9286_W0QQitemZ350198563072QQihZ022QQcategoryZ77130QQssPageNameZWDVWQQ
rdZ1QQcmdZViewItem
Ze nie jest to cud techniki i mody to wiem :)
Zawsze mnie dziwilo, ze ludzie, ktorzy pracuja ze mna w dziale
wozkowym sami jezdza tymi wozkami (majac rowniez np. buggstera i
stokke, czyli wozki dosc awangardowe wygladem).