Dodaj do ulubionych

Drogowskaz

16.10.10, 21:17
Przed rondem na Warszawskiej postawiono drogowskaz - piękny, okazały, zielony z informacją o możliwych zjazdach z ronda. Zauważyłem dziś, że droga krajowa w kierunku Gdańska została oznaczona jako 8, czy coś się zmieniło czy drogowcy się pomylili? Do tej pory była to 7.
Obserwuj wątek
   • corner111 Re: Drogowskaz 17.10.10, 10:26
    Ależ to jest gwoźdź do trumny obecnej ekipy, choć może zrobił to jakiś lokalny żartowniś! Tak, to fakt który trzeba piętnować, nie tylko na forum prasy lokalnej ale również ogólnopolskiej!
    Gdyby to był inny okres wystarczyło by zadzwonić do gminy i omyłka została by usuniętą, bo cóż innego zrobić z taka błahostką! A tak jakiż wspaniały efekt medialny!
    • esscort Re: Drogowskaz 17.10.10, 10:47
     Daj spokój, Corner, wiadomo, że ktoś się pomylił i wiadomo, że taka pomyłka to obciach i zawsze i wszędzie byłby obiektem kpin, drwin, wyśmiewania się. Bo jest to przejaw bezmyślności, olewania, bałaganu. I nie jest to łomiankowska specjalność, niestety
     • adium Re: Drogowskaz 17.10.10, 12:03
      Może z tym iść do numerologa?
      Liczba 7 wróży dobrze. Jak jest z 8 - nie wiem.

      Jeżeli tdabrowski to TEN Dąbrowski to trzeba przyznać, że ma pierwszy sukces!
      Potrafi wyłapać literówki. To bardzo przydatna umiejętność, bezcenna zważywszy na to, że człowiek ma chrapkę na stołek naszego wodza! uffff... możemy być spokojni o korektę w GazŁomie!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka