24.05.06, 11:16
Nowy wątek dla leniwych inaczej - czyli chcą poćwiczyć, ale nie chce im się wypowiedzi przewijać smile
Obserwuj wątek
              • arkadia67 Re: Aerobik 29.05.06, 22:53
                Jak tam dziewczyny po dzisiejszym aerobiku!smile)) Ja świetnie tylko czy jutro
                "ręcami" ruszę. Pisać jeszcze mogę to chyba nieźlesmile))
                A Doomi to co? pewnie dzieciątko na zieloną szkołe pakowała.
                Ja na aerobiku była, dziecię w ogromną torbę spakowałam i gotowe. Zastanawiam
                się tylko po co ten mój dzieciak kazał sobie zapakować 5 par spodni w tym jedne
                3/4 i dwie pary jaśniutko beżowych?smile)))
                  • arkadia67 Re: Aerobik 29.05.06, 23:18
                    No tak, ale to były dwa tygodnie a nie 4 dnismile))
                    Dziś na aerobiku "próbowałyśmy" i ćwiczyłyśmy z "hantel..." (a diabeł wie jak to
                    się piszę) z ciężarkami kilogramowymi!smile)) i w piątek też mamy już mieć. Take do
                    kilograma. Oj skończyło się lelkum po lelkum..... trzeba się brać do roboty, aby
                    w bikini pięknie wyglądaćsmile))))
                    • 111majka Re: Aerobik 29.05.06, 23:24
                      Żeby w bikini, powiadasz.....
                      Ja ćwiczę nieco dłużej od Was, przybyło mi prawie 3 kgsad Pocieszam się, że to tłuszczyk zamienia się w
                      niezwykle ciężkie mięśnie...
                      • doomi Re: Aerobik 30.05.06, 11:09
                        Się zgadza Arkadia - zielona szkoła wrrr...
                        wrrr, bo małż późno wrócił z pracy, a jeszcze zakupy słodyczowo-zaopatrzeniowe,
                        pakowanie itd.
                        Trochę mnie przeraziłaś z tymi spodniami wink, mój oprócz tych na tyłku wziął
                        tylko trzy pary - czyli po jednej na każdy dzień, 3/4 też wziął - matka mu
                        dołożyła "na wszelki wypadek". A te jasne to może Twój Facet wziął na dyskotekę
                        co to w dzień dziecka mają mieć ;D Mój pewnie pójdzie bo musi, ale to na razie
                        nie jego klimaty big_grin
                        A tak w ogóle to chyba jakieś fatum. Znowu mają pogodę pod zdechłym azorkiem sad

Po tych wszystkich pakowaniach, tłumaczeniach, liczeniu garderoby (żeby
                        wiedział ile sztuk ma przywieźć z powrotem) nie miałam już sił na cokolwiek...
                        zresztą o tych ciężarkach to na śmierć zapomniałam. A skąd w ogóle miałyście
                        ciężarki??
                        • doomi Re: Aerobik 30.05.06, 13:00
                          Trochę nie ten wątek, ale trudno!
                          No i się zaczęło: jeszcze dobrze nie wyjechał a już dzwoni i smsy śle. A ten
                          ostatni brzmi tak "mamo, sensacyjna wiadomość: jeden z "c" kupił prezerwatywy".
                          Arkadia, masz jakieś ciekawostki od swojego??
                            • doomi Re: Aerobik 30.05.06, 13:25
                              e, no sama nie wiem big_grin
                              I tak jakby wiedział, że to na forum wrzuciłam, to na pewno bym miała u
                              własnego dziecka przechlapane ;D
                          • arkadia67 Re: Aerobik 30.05.06, 13:51
                            ojojoj!!! Na zebraniu przedwyjazdowym Pani Ela powidziała nam, że chłopaki
                            chcieli z dziewczynami spać!smile ale nie wzięłm sobie za mocno tego do serducha
                            bo pomyślałam, że to nie ten wiek. Kurcze, a niech to jak tu teraz te dzieciaki
                            wychowywać?
                            Ja od swojego nie mam wiadomości bo nie ma telefonu. Uznałam, że mu kupię jak
                            skończy 16 lat.
                            • doomi Re: Aerobik 30.05.06, 13:53
                              To może lepiej że nie ma, przynajmniej nie paraliżują Cię kolejne telefony z
                              newsami smile

Ja w wieku 12 lat jeszcze lalkami się bawiłam - to taka dygresja do
                              tych "gumek" wink
                              • lamelka007 Re: Aerobik 02.06.06, 15:31
                                dziewczyny! komputer będzie gotywy w sobotę. czas zacząć zrzutkę! doomi!
                                treuski prosi żebyś koniecznie był dziś na gimnastyce to dogadacie szczegóły.
                                pozdrawim
                                p.s. tu też wklejam żeby osiągnąć zamierzany rezultat
                                • doomi Re: Aerobik 02.06.06, 17:30
                                  No to pech sad
                                  Dzisiaj mnie nie będzie na aerobiku. Nie dość że mam masę roboty przed urlopem,
                                  to jeszcze o 20,30 wraca z zielonej szkoły moje dziecko. Mama ma być i go
                                  odebrać i koniec. Tak sobie zażyczył big_grin

Oczywiście jak najbardziej biorę udział w składce i dorzucam monitor.
    • malkoska Re: Aerobik 09.06.06, 19:43
      tam dziewczyny juz skacza a ja siedze w domku .. bo nie mam z kim malucha
      zostawic sad choc moge sobie troche popisac i mecz ogladam smile no sa jakies plusy ...

Dziewczyny - przekazcie nowosci z dzisiejszych cwiczen smile

Malkoska
      • arkadia67 Re: Aerobik 09.06.06, 23:24
        No to dziś było nas tylko trzy ja, do, i Beatka - ale było super!!!!! miejsca
        pod dostatek na naszej salce. Marta troszkę zdziwiona ale podziwiam dziewczynę
        nawet gdybym sama jedna była to i tak aerobik poprowadzi.
        Wydaje się trochę głupio i smutno, że niektórzy mają słomiane zapały, przecież
        to ostatni miesiąc przed wakacjami!!!! Ale na plaży trzeba się jakoś pokazaćsmile))
        Plaża, plaż wszystkich obnaża..... (Golce)
          • arkadia67 Re: Aerobik 09.06.06, 23:37
            Malkoska, ja nie o tobie bo wiem, że masz maluchasmile))Ale są Takie Kobietki co
            nie mają takich brzdąców a deklarowały się chodzić i miało nas być...... aby
            Marcie się opłacało prowadzić aerobik.
            Ja jestem bardzo zadowolona z incjatywy i bardzo bym chciała abyśmy utrzymały
            treningi po wakacjach, ale czy to się uda???smile
            • malkoska Re: Aerobik 09.06.06, 23:40
              ja chodzic bede bo .... efekty widze smile))) nie jestem juz taka rozlazla i
              kregoslup mnie tak nie ... boli
              wycisk daje nam niezly i stara sie nas caly czas zaskakiwac
              a jeszcze jak sie zrobi cieplej i padac nie bedzie to sie przezuce ze swojej
              srebrnej strzaly na zielonego dwukolowego mustanga i bede trenowac juz w drodze
              na areobik smile
              • arkadia67 Re: Aerobik 10.06.06, 00:02
                Ja sobie, nie mogę odmówićsmile)) po tych godzinach spędzonych w pracy przed kompem
                i w klimatyzacji!smile)) Dziś też mi sie nie chciało iść, ale zapłaciłam za miesiąc
                z góry i po ćwiczeniach to mogę "góry przenosić" dlatego mam jeszcze siłę z Wami
                na necie siedziećsmile))))
                • 111majka Re: Aerobik 10.06.06, 00:15
                  Ja w tym tygodniu bylam też dwa razy.
                  Cały czas żałuję że mam tak mało czasu, bo tam na mnie czeka basen, sauny, przeróżne groty... A ja
                  poćwiczę i szybciutko uciekam. Ale i tak się cieszę, że chodzę.
                  • arkadia67 Re: Aerobik 13.06.06, 22:35
                    Ooooo, nic nie napisałyśmy o naszym poniedziałkowym aerobiku. Było nas 5 szt+1
                    (prowadząca - Marta) Najfajniejsze były nowe kroki: mambo w prawo mambo w lewo,
                    a później szase w prawo i szase w lewo. Jak trzeba było połączyc szase w prawo i
                    mambo w prawo a następnie szse w lewo i mambo w lewo to koniec światasmile))) A
                    mnie się wydawało, że "tancereczka" ze mnie niezła hihihi.... Wyszło szydło z
                    worka tańczyć to umiem ale po swojemusmile))))
                          • arkadia67 Re: Aerobik 16.06.06, 22:17
                            lipiec i sierpień to przerwa wakacyjana. To już było zresztą wcześniej pisane. W
                            lipcu będzie można jeździć do Marty, do Falenicy.
                            Ale od września nie widzę szans na wznowienie przy czterech "zdeterminowanych"
                            osobachsad(((
                            • arkadia67 info od Marty 24.06.06, 00:21
                              w dniu 03.07.2006 odbędą się zajęcia aerobiku na ul. Dolnej o g. 19.30
                              dla niektórych z nas to są zajęcia nieodpłatne ponieważ poniedziałek 19.06.2006
                              zajęć nie było)
                              Kto będzie?
                              Teraz na salce jest supersmile)) Cała sala dla nas czterech aerobiczek + Marta
                              (czasami w porywach 3+1). Nie ma ścisku i tłoku, a i tak dusznosmile)))
                              • doomi Re: info od Marty 24.06.06, 00:28
                                No ja to dopiero od września, jeśli oczywiście ruszy we wrześniu znowu. Ten
                                budynek józefovii jest kompletnie nieprzemyślany architektonicznie niestety. Ja
                                ćwiczę przeważnie, w drugiej czy trzeciej linii i w ogóle wtedy Marty nie
                                słyszę. Nie wiem jakie wydaje komendy, więc mam spóźnione reakcje. No a przy
                                układach to już się muszę rozglądać: żeby nie wpaść na ścianę, albo na którąś z
                                nas... prawda jest taka, że jak jesteśmy w komplecie to jest zdecydowanie za
                                ciasno.

Za to atmosferę mamy fajną i dlatego mimo wszytko wolę tu niż gdzie indziej wink

Ale najlepsze są te podjazdy dla niepełnosprawnych. Prowadzą prosto do...
                                naszego józefowskiego suchego piachu. Aż żałuję że ostatnio aparatu nie miałam.
                                • arkadia67 Re: info od Marty 25.06.06, 00:12
                                  Doomi, "przybądź" bez ciebie smutnosmile))) fajnie jest jak ktoś nie słyszysmile)) ja
                                  ostatnio też mocno się myliłam - choć w pierwszej linii stałam. Nasze ostatnie
                                  "cipit" (lub coś w tym rodzaju) rozśmieszyło mnie do łez, ale jakoś zdołałam to
                                  opanowaćsmile))
                                  • arkadia67 Re: Aerobik w LIPCU na Dolnej 03.07.06, 22:35
                                    Dziewczyny!!!!! Aerobik będzie jeszcze kontynuowany jeden miesiącsmile)))) Kto by
                                    chciał może do naszej dzielnej 4 czasami 5 dołączyć!
                                    My jeszcze w lipcu będziemy szlifowały formęsmile)))
                                    ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • do73 Aerobik w sierpniu też 03.08.06, 12:36
      Dziewczyny!
      Poopalałyście się, poodpoczywałyście, itd.
      Czas się trochę poruszać!
      Aerobik nadal jest, w sierpniu też.
      Poniedziałki i czwartki godz. 19.30.
      Opłata też się nie zmieniła: 60 zł/m-c; 10 zł/zajęcia pojedyncze.

Cały czas jest bardzo fajnie, ale bardzo nas mało. W poniedziałek były 3
      dziewczyny + Marta.
      Jeśli we wrześniu tez będzie takie zainteresowanie, to z aerobiku nici sad

Doomi, Truski, Malkoska i inne dziewczynki - spotykamy się dzisiaj!
      Zapraszamy też nowe dziewczyny!
    • do73 WRZESIEŃ 29.08.06, 09:26
      Dla wszystkich zainteresowanych - rozkład jazdy we wrześniu:

Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy o stałej porze - 19.30.
      ostatnie zajęcia przed przerwą - 13.09.06.
      • doomi Re: WRZESIEŃ 30.08.06, 11:28
        Dziewczyny, mam prośbę: posiałam gdzieś telefon do Marty sad Czy mogłybyście w
        moim imieniu spytać się Jej co z zajęciami czirliderek w nowym roku szkolnym?
        Czy będą od września, a jeśli tak, to w jakie dni i o której?
        Z góry dzięki big_grin
        • lamelka007 Re: WRZESIEŃ 30.08.06, 12:13
          rozmawiałm z martą o tych zajęciach. pierwsze spotkanie organizacyjne planowane
          jet pod koniec września po jej powrocie z podróży poślubnej. a zajęcie
          planowane są w poniedziałki i środy od 17
                • doomi Re: WRZESIEŃ 07.09.06, 19:53
                  Z plakatów wyczytałam że spotkanie organizacyjne dotyczące zajęć czirliderek
                  odbiędzie się 29 września o godz. 18.00.
                  Koszt zajęć: 15 zł/msc
                    • monia420 Re: WRZESIEŃ 09.09.06, 22:27
                      gwoli ścisłości - w poniedziałek - 13 września jest aerobik, ale gdzie i za
                      ile... co należy zabrać - buty na specjalnej podeszwie, czy zwykłe sportowe,
                      białe wystarczą?
                      • truski1 Re: WRZESIEŃ 11.09.06, 10:41
                        moniu kochana, pisałyśmy już wcześniej, ze mamy we wrzesniu 2 tyg przerwę bo
                        nasza instruktorka 9 września wyszła za maż, no i wybrała się w podroz
                        poślubna. Wiec zajęcia będą dopiero po jej powrocie- czyli 25 września
                        (poniedziałek). Potrzebna mata do ćwiczeń (lub ręcznik) butu na zmianę
                        (sportowe- zwykłe, woda do picia (według potrzeb), dobry humor i koniec. Cena
                        za miesiąc to 60 zł. Pojedyńcze zajecia 10 zł. Jak uda sie zorganizować w
                        październiku zajecia 3 razy w tygodniu czyli poniedziałek, środa i piątek, to
                        cena wzrośnie może 10- 15 zł.
                        • monia420 Re: WRZESIEŃ 12.09.06, 08:57
                          dzięki za infosmile spróję chodzić, choć to trudne - praca, dom, trzech mężczyzn w
                          domu, jeszcze chcę ruszyć z angielskim i niemieckim... uff...
                          cena atrakcyjna a i towarzystwo wyjątkowesmile zapisuję w kalendarzu - 25
                          września, tylko jeszcze adres poproszę salki do ćwiczeńsmile
                          • truski1 Re: WRZESIEŃ 12.09.06, 11:12
                            Klub "Józefovia" ul Dolna. Ale teraz proponuję dojeżdżać od ulicy Żabiej. Robią
                            boisko i ciężko dojść od Dolnej a i zaparkować samochód trudno. Jak jedziesz
                            Wiązowska w stronę Wiązowny patrzysz na prawą stronę. Jak zobaczysz szyld-
                            Meble kuchenne, tapicerowane czy coś w tym stylu to jest to właśnie ul. Żabia-
                            skręcasz w nią w prawo i jedziesz do końca, aż zobaczysz boisko piłkarskie,
                            potem wjeżdżasz sobie w prawo i dojedziesz pod sam budynek klubu. Zajęcia
                            odbywają się na piętrze.
                            Pozdrawiam i mam nadzieję że uda Ci się zgrać wszystkie terminy i dołączysz do
                            nas. Warunki może nie są tam jakieś super. Ale prowadząca jest wspaniała,
                            fajnie się ćwiczy i jest bardzo miło.
      • morkub Re: Aerobik 05.10.06, 10:57
        Nigdy nie uczesniczylam w Waszych zajęciach ani nie deklarowałam takiej chęci, więc nie rozumiem, dlaczego zostałam tu wywołana do odpowiedzi???
          • morkub Re: Aerobik 05.10.06, 11:31
            Niestety, powodów jest wiele. Raz, że ortopeda zewala mi jedynie na rower i basen, po wtóre nie mam i tak z kim zostawiać młodego, a o reszcie to już szkoda pisać. Trochę żałuję, że nie pofikam z Wami wink
            • monia420 Re: Aerobik 08.10.06, 23:08
              a ja macham do was rączkami - nie wiem jak mam to zrobić, żeby dołaczyć... na
              razie ćwiczę sama - cieżarki - kartony z mlekiem, muzyczka - hity z radia,
              ponadto strój sportowy i pozytywne nastawienie. Działa pobudzająco -
              odchudzająco chyba niewinka wiosna tuż, tużwink
    • truski1 Re: Aerobik 12.10.06, 08:11
      ja cię bardzo przeprasza, ze w ferworze walki z zabawkami, zapomniałam Cię
      poinformować, ze aerobik odwołany. Sorki. A do Klubu należy teraz podjeżdżać od
      ulicy Żabiej. Dolna zawalona piachem, bo robią superowskie boisko.
      • truski1 Re: Aerobik w Nowym Roku :) 15.01.07, 10:43
        Nie, nie zapomniałam. Ale jak pod koniec listopada przyplątało mi się jakieś
        paskudztwo, tak ciągle z przerwami choruje. Teraz też, nawet dosyć poważnie. (a
        mówią, że złego licho nie bierze) Muszę uważać by nie wylądować w szpitalu. Tak
        wiec moja obecność na aerobiku w styczniu raczej będzie niemożliwa. Ale mam
        nadzieję, że zwalczę to paskudztwo i od lutego przyłączę do Was. Strasznie mi
        brakuje nie tylko ćwiczeń, ale i Waszego towarzystwa. Pozdrów Martę.
        Pozdrawiam wszystkich ćwiczących i nie ćwiczących.
        • do73 Re: Aerobik w Nowym Roku :) 15.01.07, 11:30
          Truski, jak zobaczyłam, ze się wpisałaś, to się ucieszyłam, że pewnie już
          jesteś całkiem zdrowa i niedługo się zobaczymy, a tu klops! Zdrowiej
          szybciutko, wcinaj czosnek, smaruj się "od środka" ;P i wracaj do nas
          koniecznie!

PS
          A co z lamelką - też jesj całe wieki nie było (i jej latorośli też) sad
          • truski1 Re: Aerobik w Nowym Roku :) 15.01.07, 14:55
            Lamelka i jej skarb też byli chorzy, jej dziecko chyba dopiero dzisiaj po
            długiej nieobecności poszło do szkoły.
            Oj, kurcze gdyby ten czosnek chciał pomóc….Ale nie będę się użalać. Jak tylko
            forma wróci to się zamelduję na aerobiku.
            Buziaczki
                    • do73 Re: Aerobik w Nowym Roku :) 20.02.07, 09:05
                      Bo do cierpi na brak opieki dla dzieci, a kolega małżonek pracował ostatnio
                      prawie "na okrągło". Może w tę środę się uda, choć to środa popielcowa, więc nie
                      wiem, czy się wyrobię sad
                      Heh!
                      • truski1 Re: Aerobik w Nowym Roku :) 20.02.07, 09:54
                        A własnie, ze względu na to że to środa popielcowa aerobik na godz 20.00, zeby
                        się wszyscy wyrobili. Czekam na Ciebie z utęsknieniem. Niech tak nie pracuje na
                        okragło, bo się zakręci. Widziałam wczoraj Twojego małżonka. Przyjechał po
                        dziewczynki, no i tak na marginesie moja też juz chodzi na zajęcia. Wpadła do
                        domu z krzykiem- Tatuś ale było "superandzko na czilidelkach", chce jutro też
                        iść...
                        Nie było ciasno. Spróbowalismy inną wersję ustawienia. Czyli w poprzek.
                        Spokojnie przynjmniej 3 sztuki jeszcze sie zmieszczą
                        Zapraszam
                        • do73 Re: Aerobik w Nowym Roku :) 20.02.07, 10:05
                          Widziałam wczoraj Twojego małżonka. Przyjechał po
                          > dziewczynki,
                          No właśnie przywiózł panny i pojechał do pracy; i jeszcze nie wrócił sad

no i tak na marginesie moja też juz chodzi na zajęcia.

Mówiły mi moje córy smile

W ogóle jakoś więcej ich było wczoraj, bo ostatnio to grupa młodsza liczyła w
                          porywach do 3 dziewczynek, z czego 2 to były moje smile
                            • patsik Re: Aerobik w Nowym Roku :) 20.02.07, 12:18
                              heloł smile
                              o jakim aerobiku mówicie?
                              gdzie? za ile? w jakiej formie? ile razy w tygodniu?
                              i co to za zajęcia dla czirliderek? mam tanecznie uzdolnione dziewczę w wieku
                              wczesnoszkolnym....
                              dzięki za odpowiedzi smile
                              • do73 Re: Aerobik w Nowym Roku :) 20.02.07, 12:36
                                Aerobik:
                                www.jozefovia.pl/index.php?option=com_content&task=category§ionid=5&id=32&Itemid=98
                                Z tym, ze w okresie zimowym piątki są odwołane - ups, muszę to zmienić

"Cheerleaders Józefovia":
                                www.jozefovia.pl/index.php?option=com_content&task=category§ionid=5&id=31&Itemid=97
                                jedne i drugie zajęcia są super! Mamy są tak samo zadowolane jak dzieci i na
                                odwrót smile

Dzieci wczesnoszkolne mogą zasilić szeregi grupy młodszej - przyda się, bo
                                ostatnio trochę przetrzebiło towarzystwo smile
    • 111majka Re: Aerobik 21.02.07, 10:50
      A co powiecie na dodatkową grupkę tylko dla pełnoletnich pań?
      Może warto pogadać z Martą... smile
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60153,3931129.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka