kprzem
20.04.07, 15:39
Witam.Zapraszam wszystkich na festyn z okazji otwarcia boiska przy szkole w
Nowej Iwicznej.Szereg atrakcji//szczegóły na plakatach/Oficjalne rozpoczęcie o
godz.14.W trakcie festynu będzie zorganizowany punkt informacyjny
Sołectw:Mysiadło i Stara Iwiczna.Można przyjść porozmawiać z członkami Rad
Sołeckich,Sołtysami,Zgłosić swoje uwagi,wnioski,zapytania.Będziemy informować
o sprawie Okęcia i innych ważnych sprawach obu sołectw.Zapraszamy .Do
zobaczenia na festynie/oby pogoda dopisała/Pozdrawiam.Sołtys Mysiadła