kobieta1971
20.09.05, 02:12
Moim problemem są wystające przednie górne zęby. Zastanawiam się czy można
skorygować tę wadę w moim wieku - mam 34 lata najchętniej za pomocą aparatu
ruchomego . W dzieciństwie nosiłam aparat ale nie przyniosło to
wystarczających efektów. Jeżeli tak to z jakimi kosztami muszę się liczyć i
jak długo może potrwać leczenie ? Przeraża mnie aparat stały.
Pozdrawiam