05.04.05, 20:03
sie napracowaliscie od wczoraj wieczorem - wpadlam na troche i widze Konrad ze
ladnie motywujesz naszych kochanych forumowiczow do dzialaniasmile
bravo,bravo - tak trzymac, ale widze ze sie opieprzasz z drugiej strony bo
czlowiek nowy do drzewi puka i nie dales mu jeszcze accessusmile))
Obserwuj wątek
    • hoki_yamoki Re: Ale 05.04.05, 20:04
      Och moje oczka brązowe wróciły smile))))))
      Już mam lepszy humor smile))))))
      • anula001 Re: Ale 05.04.05, 20:10
        smile))
        ciesze sie ze sie na cos nadalamsmile))
    • konrado80 Re: Ale 05.04.05, 20:06
      ja tez dzisuiaj nie mialem czasu bom pracowal kolo domu smile))
      i pukania nie uslyszalem bom sobie zapodal Mozarta-Requime wink

      PS. trzeba cos pomyslec na temat prosb o acces
      zeby i do mnie takowe trafaialy
      • anula001 Re: Ale 05.04.05, 20:10
        Konrad, masz mozarta w MP3?? Please, powiedz ze tak, bo szukam wszedzie a nie
        chce mi sie sciagacsmile)))))))) <ladnie sie usmiecham>smile))))))))))))))))))))))))))))
        • ballbreaker Re: Ale 05.04.05, 20:11
          eee, nie wiem jak Ci to powiedziec... ale jak juz sie tak szczerzyc chcesz to
          chociaz ta sztuczna szczeke bys zalozyla...
          • anula001 Re: Ale 05.04.05, 20:13
            od rana jak wstalam ja nosilam, wiec pozwol teraz mi bez posiedziec, bo mnie cos
            uwieralatongue_out musze isc do protetykawink
            • ballbreaker Re: Ale 05.04.05, 20:14
              koniecznie smile
              • anula001 Re: Ale 05.04.05, 20:15
                i moze protefix kupie,co? uzywasz czy czegos innego?tongue_out
                • ballbreaker Re: Ale 05.04.05, 20:18
                  ja uzywam tego takiego amerykanckiego, ale nie bede pisal bo se palce polamac
                  mozna... czekaj, wezme chodzik i poswiece sie, przejde do pokoju obok. bede za
                  jakies 15 min, nie wychodz nigdzie...
                  • anula001 Re: Ale 05.04.05, 20:21
                    czekam, bo mi zalezy na tej nazwiesmile
        • hoki_yamoki Re: Ale 05.04.05, 20:12
          Jak chcesz to proszę Cię uprzejmie - ale siecią to nie przejdzie.
          Mam to na normalnym CD - przerobić w mp3 nie problem - problem wysłać.
          • anula001 Re: Ale 05.04.05, 20:13
            za duzo MB??
            • hoki_yamoki Re: Ale 05.04.05, 20:14
              Widzę, że Korad mnie wyręczył...
        • konrado80 Re: Ale 05.04.05, 20:12
          mam ok 60 MB zajmuje
          wiec zaczynam przesylac wink
          • anula001 Re: Ale 05.04.05, 20:14
            normalnie gdybys byl moim narzeczonym to bym Ci 100 buziakow dala, ale jestesmy
            jeszcze tylko kolezenstwem to masz 1 kiss
            wink))))))))))
            dzieki!!!
            • konrado80 Re: Ale 05.04.05, 20:16
              ale realnego tez dostane? smile))
              • anula001 Re: Ale 05.04.05, 20:17
                no basmile)))
                • konrado80 Re: Ale 05.04.05, 20:19
                  trzymam Cie za slowo tongue_out
      • anula001 Re: Ale 05.04.05, 20:12
        trafiaja na mojego maila., ale wejdz teraz na "edytuj dane forum" i zobacz ze
        tam jest 1 czlowiek oczekujacy na wstep, wiec kliknij" przyjmij i zamelduj jak
        poszlosmile OK?
    • konrado80 To takie buty :))) 05.04.05, 20:15
      jest juz przyjety smile
      • anula001 Re: To takie buty :))) 05.04.05, 20:17
        sam widzisz - nie musisz miec na maila zgloszenia, bo i tak z mojego maila tam
        sie pokazuje na lisciesmile
        bravosmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka