sie napracowaliscie od wczoraj wieczorem - wpadlam na troche i widze Konrad ze
ladnie motywujesz naszych kochanych forumowiczow do dzialania

bravo,bravo - tak trzymac, ale widze ze sie opieprzasz z drugiej strony bo
czlowiek nowy do drzewi puka i nie dales mu jeszcze accessu

))