05.05.05, 17:16
kulturalna...słodka płukanka mózgowa....Polityka kulturalna....dyskretna
presja radiowa...
Ta piosenka zawsze mą rusza smile)
Niech żyje Maleńczuk smile)
Obserwuj wątek
    • cafe_justysia Re: Polityka 05.05.05, 17:32
      Tudzież "The World is mine"...chętnie ostatnio słucham...
    • emzecik Re: Polityka 05.05.05, 17:52
      z Maleńczuka lubię jedynie
      "Kocham się" big_grinDDD
      no i "Mundialeiro" ale to dla znawców tematu wink))
      • cafe_justysia Re: Polityka 05.05.05, 17:55
        "Kocham się" jest dobre na zły humorek smile)
        A zawsze i tak będę uwielbiać "Uważaj na niego" smile) Te lekko reagge rytmy...
      • kasiam306 Re: Polityka 05.05.05, 18:17
        Mundialeilo - rewelacja!!
    • zapalniczka Re: Polityka 05.05.05, 18:02
      a juz myslalam ze bedzie o tym co naprawde wchodzi w sklad kremow itp. smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka