cafe_justysia 05.05.05, 17:16 kulturalna...słodka płukanka mózgowa....Polityka kulturalna....dyskretna presja radiowa... Ta piosenka zawsze mą rusza ) Niech żyje Maleńczuk ) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cafe_justysia Re: Polityka 05.05.05, 17:32 Tudzież "The World is mine"...chętnie ostatnio słucham... Odpowiedz Link
emzecik Re: Polityka 05.05.05, 17:52 z Maleńczuka lubię jedynie "Kocham się" DDD no i "Mundialeiro" ale to dla znawców tematu )) Odpowiedz Link
cafe_justysia Re: Polityka 05.05.05, 17:55 "Kocham się" jest dobre na zły humorek ) A zawsze i tak będę uwielbiać "Uważaj na niego" ) Te lekko reagge rytmy... Odpowiedz Link
zapalniczka Re: Polityka 05.05.05, 18:02 a juz myslalam ze bedzie o tym co naprawde wchodzi w sklad kremow itp. Odpowiedz Link