mdulniak
11.07.06, 10:07
Witam, Chciałabym się dowiedzieć czy OFE(w moim przypadku NNederlanden) ma
obowiązek porzysyłania do klientów rocznych sprawozdań/wyciagów z kont. Od 3
lat nic takiego nie dostaję(należę do funduszu 6 lat). Ostatnio napisałam do
NN zmieniając dane personalne. W odpowiedzi dostałam info że nowe dane
zostały przyjęte. Nie dostałam natomiast żadnej informacji co do wysokości
moich udziałów. Prosze więc o info jak to jest w rzeczywistości.