Gość: ona
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.07.09, 20:00
Witam serdecznie. Kiedy powinnam dokonać wyboru OFE? O co chodzi z
tym losowaniem 10 lipca i kto podlega losowaniu (np. konretny
rocznik)? Jestem aboslwentką wyższej uczelni, 15. lipca podejmuję
pracę, więc kiedy powinnam wybrać fundusz? Z fóry dziękuję za
odpowiedź.