erving
06.01.09, 22:36
witam, odebrałam dzisiaj wyniki badań krwi, mam w związku z tym prośbę o pomoc
przy interpretacji.
większość jest w normie, to co zaznaczone mam ponad to:
FT3 - 5,20 pg/ml (norma: 2,00-4,40)
FT4 - 1,80 ng/dl (norma: 0,93-1,70)
(TSH w normie - 3,170)
poza tym żelazo 155 yg/dl (norma - 37-145)
RDW - 14,4% (norma: 11,0-14,0)
MONO - 1,02 K/yl (norma: <0,80)
LYM - 3,41 K/yl (norma: 1,00-3,40)
czy ktoś umiałby mi powiedzieć tak ogólnie, co to może znaczyć?
P.S. przepraszam za nie podanie norm z poprzednim poście...