Dodaj do ulubionych

Kulinarnie

04.03.14, 14:51
Dostałam ostatnio oliwki zielone i suszone pomidory w czymśtam. Do jakich potraw toto się nada?
Przepisy mile widziane na dania PROSTE dla głaba kuchennego tongue_out
--
Mati UP i UL -110dB, Nucleus Freedom 2010,MPD

"Kilka lat temu (...) bez specjalnego nagłaśniania i raczej od tyłu wprowadzono prawo przenoszące gwałty z kategorii zbrodni (jak np. morderstwo) do kategorii zwykłych przestępstw (jak np. zniszczenie mienia). Wiele to mówi, czym jest dla pomysłodawców kobieta."
Obserwuj wątek
    • guderianka Re: Kulinarnie 04.03.14, 14:59
      suszone pomidoryw- kup pomidory w puszce, ugotuj makaron, wrzuć oliwki, ser

łyżka oliwy, szklanka ryżu,trochę przypraw, jak podsmażysz zalej wodą- jak ryż wchłonie wodę dodaj pomidory i oliwki

p.s. ja oliwki daje do kanapek-np. z serem pleśniowym
      --
      ZSzM

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/aj/bi/e83n/A8WTTObXAoZ7NOGD9X.jpg
      • aqua48 Re: Kulinarnie 04.03.14, 15:19
        Prosto to ja je po prostu palcami ze słoika.. A nie tak prosto to zmiksować wraz z ząbkiem czosnku i smarować powstałą pastą ciemny chleb.
        • andziulec Re: Kulinarnie 04.03.14, 15:47
          oliwki czy pomidory? big_grin
          --

"Kilka lat temu (...) bez specjalnego nagłaśniania i raczej od tyłu wprowadzono prawo przenoszące gwałty z kategorii zbrodni (jak np. morderstwo) do kategorii zwykłych przestępstw (jak np. zniszczenie mienia). Wiele to mówi, czym jest dla pomysłodawców kobieta."
      • andziulec Re: Kulinarnie 04.03.14, 15:47
        Pani dostałam to cudo tongue_out Dlatego nie wiem co z nim zrobić.
        --

• margotka28 Re: Kulinarnie 04.03.14, 15:46
      makaron z suszonymi pomidorami, czosnkiem i kurczakiem, całość podlana olejem z pomidorów.

oliwki na kanapki, do pizzy lub też makaron np: putanesca - oliwki, pomidory, kapary, anchois.
      • andziulec Re: Kulinarnie 04.03.14, 15:48
        an-co? prosto miało być bez cudów tongue_out
        --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka