Dodaj do ulubionych

Interpretacja kart

16.08.21, 15:02
Hej, proszę o interpretację kart.
Kobieta lat 22
Pytanie było czy zajdę w ciążę do końca tego roku.?

I karta - kapłanka
II karta - rydwan
III karta - koło fortuny
IV karta - kochankowie
V karta - wieża
VI karta - mag

Proszę o szybką interpretację.
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Interpretacja kart 20.08.21, 10:09
   Z tą Kapłanką,jak mi się wydaje, nie pogadasz długo, to samo nawet Rydwan jak i Koło Fortuny musi uciekać , Wieża to Karta - Brama, ona rządzi teraz pozostałytmi kartami i ,jakkolwiek nie odwróci na razie wiele, to zachwieje całą konstrukcją przed Wieżą. Tyle Suliga... Jakkolwiek nie napisałaś ani dlaczego stawiasz same AW ani co takiego sugeruje kolejność.
   Mag -co by nie robił, to mimo "magika " w nim aktywne strony i intelektualistyczny sposób bycia płodności nie zrobią, Kochankowie sugerują, że paraa się stara, ale czy coś z tego przy tej Kapłance i Wieży wyjdzie, to wątpię.Zapewne myślą że wszystko jest do osiągnięcia, jeśli się kochają (Kochankowie), ale ,życie to tak naprawdę jak i w Kole Fortuny - oprócz Rydwanu (jesteś pewna,że oboje chcą tego samego? Jest i Rydwan, ale ten może chcieć osiągnięcia celu dla niego samego, sama chęć nie wystarczy a sugestie że on później będzie na cokolwiek np. płacił czy chciał-bardzo w życiu mało sprawdzalne, 50% znajomków żyje z dziećmi samotnie, facet był bez kasy, albonp. płodności , albo też się ulotnił ).
   Daj prosimy odpowiedź na pytanie co jest w rozkładzie, bo np. jeśli była wcześniej dziewicą, albo on jestjeszcze prawiczkiem-karta Kapłanka -to w gruncie rzeczy przy Wieży może sugerować nawet kłopoty ze zdrowiem, na przykład, i nic KOMPLETNIE nie wiadomo.
   Pozdrawiam, bo jakkolwiek KAŻDY z nas stawia i tak własne karty, to ciekawe, co tak naprawdę kryje się pod twoją wróżbą

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka