Dodaj do ulubionych

Prośba o sprawdzenie czy coś będzie

06.02.22, 16:07
Dzień dobrysmile może miałby ktoś ochotę wyłożyć karty. Jak sama stawiam sobie karty na pewnego pana to wychodzą mi bardzo dobre ale z drugiej strony sprawa wygląda jakoś mniej realnie niż w kartach i wydaje mi się że przebiegłam z ilością składania na niego kart i dlatego wychodzą mi głupoty, z tym facetem nie mam kontaktu od miesiąca, mam wrażenie że go czymś uraziłam bo rozstanie nie było już takie miłe jak samo spotkanie, później rozmawialiśmy smsowo ale czułam że coś jest nie tak, trapi mnie o co chodziło bo jak się dopytywałam to nie otrzymałam odpowiedzi od niego i teraz brak kontaktu....zapewne znając życie chodzi o to że było spoko i tyle bez kontynuacji jak to bywa często w randkach ale tutaj czułam z jego strony zaangażowanie a tu nagle bum nic już nie ma....mi wychodzi że będzie kontakt ale mam wrażenie że to moje urojenia...czy byłby ktoś w stanie sprawdzić w swoich kartach czy dać sobie spokój bo to był gość najwyraźniej na chwilę?ja Ewa on to Maciek. Pozdrawiamsmile
Obserwuj wątek
    • tabularasa22 Re: Prośba o sprawdzenie czy coś będzie 06.02.22, 17:07
      Ja jestem w szoku ..... na pewno to Maciek ? Bo przydarzyła mi się identyczna historia. "Jak sama stawiam sobie karty na pewnego pana to wychodzą mi bardzo dobre ale z drugiej strony sprawa wygląda jakoś mniej realnie niż w kartach i wydaje mi się że przebiegłam z ilością składania na niego kart i dlatego wychodzą mi głupoty, z tym facetem nie mam kontaktu od miesiąca, mam wrażenie że go czymś uraziłam bo rozstanie nie było już takie miłe jak samo spotkanie, później rozmawialiśmy smsowo ale czułam że coś jest nie tak, trapi mnie o co chodziło bo jak się dopytywałam to nie otrzymałam odpowiedzi od niego i teraz brak kontaktu.... czułam z jego strony zaangażowanie a tu nagle bum nic już nie ma....mi wychodzi że będzie kontakt ale mam wrażenie że to moje urojenia..." tyle że inne imię, i ja się ostatecznie pożegnałam po kliku dniach ciszy. Nie zmienia to faktu że mnie to gryzie. karty też wykładam i już wiem że nic nie wiem smile identycznie jak u ciebie mówią iż kontakt będzie. Rycerz buław wychodzi na okrągło, chociaż w rzeczywistości wątpię czy do tego dojdzie. Najwyraźniej karty chcą mnie pocieszyć smile . Staram się to przeczekać , niestety brak logicznego zakończenia szarpie mi pamięcią. Solidaryzuję się po babsku w niepewności smile Walentynki za pasem a tu takie kwiatki ehhh
        • tabularasa22 Re: Prośba o sprawdzenie czy coś będzie 06.02.22, 18:09
          No cóż, zapewne wyjaśni się tyle że niepotrzebnie zaprzątamy sobie głowę kimś kto już dawno o nas zapomniał. Ciekawe ile historia zna przypadków iż po olewaniu i jechaniu na wstecznym On wrócił ze wzrokiem psa Pluto i różą w zębach. Dręczą mnie jakieś neurotyczne ostatki nadziei a rozum się śmieje. Co poradzisz, kobieta zawsze będzie kobietą smile czas chyba jednak rozejrzeć się za jakimś nowym egzemplarzem i dobrą rozrywką big_grin czego i Tobie życzę. Aby - gdy wróci - zastał Cie u boku Supermana !!
            • ewabruno Re: Prośba o sprawdzenie czy coś będzie 06.02.22, 18:32
              Jeśli masz ochotę to możemy z dwóch kart tarota nawzajem zapytać o nich czy się skontaktują, tylko napisz jak ten Twój ma na imię i ja ze swojej strony zinterpretuje te dwie karty a Ty dla mnie swoje dwie na Maćkasmilezawsze to będzie jakieś inne spojrzenie niż to co nam wychodzi na nich
                  • tabularasa22 Re: Prośba o sprawdzenie czy coś będzie 07.02.22, 08:21
                    Hej. Dla Ciebie niestety kulawo wyszło sad jego stosunek do sprawy : 8 Kiel. Czy nawiąże kontakt : 2 BUław + XXI Świat ....Moim zdaniem odszedł. Ma jeszcze kaca. Myślę że Twoje odczucia są prawdziwe - wtedy był zaangażowany. Dlatego ma trochę żal i moralniaka. Jednak odchodzi... 2 buław nie wróży kontaktu. On się zmaga trochę z tą decyzją, w sensie nie spłynęło to po nim, ale też nie jest to nic przez co nie mógłby spać. Jednak czas nie jest tu sprzymierzeńcem niestety, na co wskazuje Świat. To karta kończąca WA oraz rozkład. Zazwyczaj pokazywała mi koniec spraw/ relacji. Tyle wyciągnęłam. Pozdrawiam Cię i ściskam smile Czas jest za to Twoim sprzymierzeńcem smile Tego kwiatu pół światu wink
                    • ewabruno Re: Prośba o sprawdzenie czy coś będzie 07.02.22, 09:07
                      Aaaaa no i dobrze że wreszcie pokazało sensownie i nie będę sobie głowy zaprzątaćsmile szkoda ale co zrobić...smile A teraz u Ciebie: i tu ewidentnie będzie wyjaśnienie sprawy albo Ty to od niego uzyskasz albo on sam to wyjaśni lub jakoś się tego dowiesz ponieważ wyszła Sprawiedliwość, tak ona mi się zawsze obawia, druga karta to 8 mieczy, czyli to czego się dowiesz lub to co on Ci napisze sprawi że nie będziesz miała wyjścia, będziesz musiała to zaakceptować bo dla mnie to karta w której musisz coś przyjąć i nie masz wyboru lub kartą jakiegoś osaczenia....w tym przypadku tym rozstrzygnięciem sytuacji....więc u Ciebie na pewno coś jeszcze powinno byćsmile pozdrawiam i dziękujęsmile
    • camaretto Re: Prośba o sprawdzenie czy coś będzie 07.02.22, 18:55
      ;D sorry - jak 8 to 8. Chłód, a mi się zjawiła wizja mieczowa- jestem tak nastawiona na tą kartę że szok.I w ogóle - nie wiadomo kiedy - udało się mieciowo - zamieciowo -"uwalić" spawy ghistoryczne , bylam tak zmęczona że muszę się "naładować"" - zresztą przyszłam, a wy już jakiś czas gaworzycie.
      Nie mogłam nie sprawdzić panów -
      Jak pierwszy Ewy to ofiara 12 odwrócony. Zażyczył sobie kogoś i nie odpuszcza.
      Drugi pogodzony z panem Bogiem - Śmierć na odwrót, niby żyje ale we wspomnieniach.
      Dwie ósemki- pożądałam coś Mieczowej i była - ale drugi i kiedywróci to zdoświadczenia obawiam się ,zebędzie święto narodowe.
      Już 3 rzecz kaput, a ja piszę jednym palcem, bo nic nie widzę ,teraz już full
      Jeśli karty nowe to albo dobrego malarza, albo full intuicja,albo ukochane, tak mi radzi doświadczenie.Mam wszystkie,kocham czasami okazuje się na śmierć i życie

Żeby nie było - dzisiaj panów dwóch - ja uderzyłam w rozsądek, cieplutko i, siadły wsystkie uraniczne opcje, jeden chciał ofiary, drugi sięodciął.
      Popsuła się za to elektryczność,teraz nie mam juz lamp w ogóle.. Jutro przy dziennym muszę pogmerać, b0o w przy mjnie "poszły "w cholerę
      Ciśnienie w wawie takie że można sobie odpuścić - leżałam parę chwil "bez życia", a wiatry takie silne, że u mnie na balkonie to pudła podniosło wypełnione starymi rysunkami. w całej Polsce, już któryś tydzień.Co chwila coś uranicznego się u mnie psuje, a jeszcze wygląda na atak na internecie-zauważą pewno brak klienteli, bo ludzie powybierają renty i uciekną, po co przepłacać dyspozycje?
      Panowie jak u mnie,po paru dniach bycia sobą, mieliśmy widać "normalniejsze "aspekty i jakbym pod siebie wróżyła.Pozdrawiam,ale inne karty wychodzą. ciekawe kto ma rację, ale i wasze decyzje zapadły.
      • ewabruno Re: Prośba o sprawdzenie czy coś będzie 07.02.22, 19:32
        A witamsmile dziękuję, że również się zaangażowałas w naszerozterki miłosnesmile) ale w ramach zrozumienia, bo chyba dziś mam problem z analizą informacji, dla mnie na tego mojego Pana wyszło że pokazał się w Wisielcu odwróconym, oraz dodatkowo dociagnelas że dla nas obu wyszły 8 mieczy na kontakt?dobrze zrozumiałam?smile
          • ewabruno Re: Prośba o sprawdzenie czy coś będzie 07.02.22, 20:05
            Acha, już rozumiemsmile a z tym Wisielcem że chciał ofiary to ciekawa interpretacja i by się zgadzało skoro teraz brak kontaktu, że chciał tylko się może sprawdzić, może w ogóle jest w jakimś związku a ja byłam jego ofiarąbig_grin zawsze myślałam że wisielec to takie zawieszenie totalne, ale z tą ofiarą faktycznie trafne może byćsmile tak czy siak dziękuję za kartęsmile muszę o nim zapomnieć i tylesmile postaram się częściej udzielaćsmileale na pewno czytam sobie różne ciekawostki tutajsmile
      • tabularasa22 Re: Prośba o sprawdzenie czy coś będzie 08.02.22, 09:35
        O Cam jesteś smile Dzięki za dopełnienie dzieła i pozbawienie ostatnich złudzeń. Aż się zdziwiłam co mnie tak długo trzyma . Zazwyczaj jak kończę do kończę to już nie odwracam się ale tu jakiś inny przypadek. Widocznie "śmiertelnie" się obraził i uważa że mam za swoje big_grin trochę z zaskoczenia przeprowadziłam tę akcję... anyway
        Cieszę się że jesteś smile No skoro jeszcze świetła mrygaja, psują się i latają pudła to na całego u ciebie...tu spokój, może troszkę wieje, ale ja na osiedlu z wysokimi budynkami to tu się osłabia. I mieszkanie ciepłe. Na balkonie metalowa ławka tylko, no może z centymetr ją ruszyło, ale że to wiatr to nie dam głowy smile praca pani droga praca na tapecie ... jaki dobry balet wkrótce też się stanie wink wiosna za pasem, trzeba się ruszać big_grin
        • camaretto Re: Prośba o sprawdzenie czy coś będzie 01.03.22, 17:27
          Na balety to ci winszuję...u mnie sztywno było, to paru kolegów zebranych po respirancji powszechney i "Kropelce" czegoś mocnejszego per sieć świętuje chyba do dzisiaj.
          Mnie najbardziej przykuły te palce, ale chlor i siarka to nie pomaga..
          NATOMIAST DOBRO I CIEPŁO tak... koledzy się przydali mimo ostrych wibracj...i film mi zbladł dopiero po przypomnieniiu perspiracji i respiracji, tudzież zgraniu się" kwadzi niostry"w opcji transatlantyk - Oj... to my możemy (no cóż, na platformy wirus siadł... nawet te bankowe, statystyczne i t d- już drugi raz) PRZEGRAĆ- i per transatlantyk Titanik lodowyłomiarz stał się na moment tym czym jest - guru, p-o chwili oszołomem znów ale już jasnym, bo sprawdzonym...
          Visja and IQ...9 i Eremita na "pokładzie", odwrócony, jakby nie patrzył mam full zagrożenie i w rytmach, więc patrzyłam czy nie mam czegoś z tym i Pentaklami odwróconymi do czynienia - ale 7Mieczy wyprowadzają z błędu... będzie się działo, bo trudno nie zauważyć tego co jasno widoczne, euro na mistrzostwa jedzie z "rzondem", wszyscy rozproszeni czy nie, w pracy czy nie - chyba się już jakoś pozbierali... wypada mi jednak, że będzie się działo...
          W komplecie za to mam tą wieżę, tyle się nawpisywałam, że mi pomogło karciane oposition, że teraz 9 Miecz i Śmierć... jak zwykle przy tych wibracjach, zwózka zanim,odkryłam bowiem, że po to to jest, żeby sprawy nie dotykać, a jeśli się wpadło, uciekać...i -skończyło się, odkryłam komputer u babci, nie ttylko przyjaciółkę...tyle że znów mi smutno że sama wnuków nie mam... ale lepsze to niż umierać dla sprawy, a żyje się... TAK, ŻYJE SIĘ TYLKO RAZ...
          Coś mi się widzi,że tu pozycja jest zagrożona ze wszystkich stron, a GKiel. wskazuje może na uczciwość osądów?
          Tak? może tak być
          odpiszę, jak mi się trochę polepszy, ale coś mi sztywność palców wlazla, pisć nie mogę, wszystko okrojone... pozdrawiam
            • camaretto Re: Prośba o sprawdzenie czy coś będzie 14.03.22, 17:58
              Nawet i z babci wylazło... i ze mnie powietrze. wł. się, ale mnie tym razem przypila mimo niejedzenia niemoc, i blok na kącie oczka, bo jak się skoncentruję... to mocy nima wirus ani żan choleira, a polski ład tylko mi z dala sugeruje że będzie trwał jeszcze z lat 10 znaczy do śmierci... tylko czyjej ?
              Dudek ma ile i trzaskał, starsi ode mnie 46 letniej pani ino o lat 2, kwasutra ino więcej, a joe monster to ma i false bo przeglądarka i sys ma z poprawnymi danymi cybererror. Sprawdź to pewno padniesz,bo nie mam ich ważnego adresu...haha.tylko pozostałości...
              Kacz pochodzi za to od chrobrego,cytuję prasę...
              oko.press/jaroslaw-kaczynski-potomek-boleslawa-chrobrego/Za to KtOT... pochodzi od kota.
              Nie od maupy.
              Cóż, wyraźnie nie mój cyrk małpy też nie.
              Pissać będę na dniach dopiero,bo nieznany wirus blokuje bestialsko jak i wcześniej nie tylko moje krążenie i możliwości wszelkiego poruszenia się, i sąsiedzi chodzą za sprawunkami,co prawda w połowie,ale koteczka i kryzys został coś przezwyciężony, joe monster oraz per ryżyk i piaseczek, oraz wirusik news i przeglądarka i zaistniałe błędy zaspokojony .Teraz już go złapałam,to to co blokowało i strony banków,wychrzania mnie przy przejścu paru kroków... i produkuje nagłe skręty, i krążenie, w ślinotok w nadziei chyba na dalsze mdłe skojarzenia... to taki multiattack co to nie mam sił nawet do własnej studyjnej aparatury bo strefa jest jak po zjeździe na Ukrainie albo we Władziwostoku obturlana.Właśnie przyniesiono mi szarlotkę i piaseczek, sugerują wszyćko nie mówię za darmo, znikają niczym niewidzialna ręka mimo naszej wypłacalności...nawetnie wiem jak to zrobić że by polska i ten nieład się choć trochę cofnął i to widno 10 lat pisser .. nie!!! a wymogi uijne to chyba i nie caps ciągle włączone, ani rozsadzające oskrzela nam pokasływanie,ale już niejedno i Co to takiego dzieje się u mnie nie wiemteraz , najlepiej jest skończyć nagle i o nic nie pytać
              Sugerować sąsiadom za to mogę, poprawki krawieckie - zdziwią się ile " zaoszczędzili"bo 1 to 20-25 o 50 zł samoobsługi której nie mają, a sąsiad i dziewczyny obsługują tylko 1 maszynę, mianowicie samochód. Drze się za to wszystko, za to, na dzieciach w mig.Ja z bólami z kolei i tak nigdzie nie pójdę, za to poszyć mogę, a tobie może i powróżę... i im....jak zechcą. Mówią że od szlachcianki to lepszy kontusz ino wychodzi spod palców...Mnie się za to pieniędzy wydaje "aż" 100 zet, to się zaraz okaże jak i dawniej, że 1 moja lekcja czy poprawka za 40 zł piechotą nie chodzi,zabawka kompu kompu ani jakiś obrazek też nie.
              Powiem ci za to, że to coś w systemie to się lepi do skryptów i do strony i nie rusza, a z nosa to przy komputerze cieknie cały czas. Położyć się muszę, zapalenie aż boli...
              • tabularasa22 Re: Prośba o sprawdzenie czy coś będzie 19.03.22, 09:40
                Może latają po sieci trolle ,u know, teraz wyższe radary trzeba wyciągnąć.
                Mnie już nie wiem czy jest na co wróżyć mi hmmm, nie zdążyłam przed rozmową o pracę spytać co i jak. Mam się odezwać czy się decyduję na taką dużą zmianę, ale po po moim katastrofalnym występie to raczej nie mam po co . Mam za to potężny żal do siebie sad( Na nerwy żadne karty nie pomogą Cam niestety. Obyś zdrowa była babko smile jak nie idzie za 100 to powróż za 1000, niektórzy za 100 to uważają że byleco, a za 1000 to się spełni wink
                • camaretto Re: Prośba o sprawdzenie czy coś będzie 27.04.22, 19:48
                  ;D Mm karty teraz już naprawdę za 1000 zł,były historyczne limited...za 1000 na ebayu dochodziły. może w różdżki orgonalne niekt nie pomyśli per new orgonit, tylko będzie chciał bioterapeuty i tradycji? CV kota Boba i Jamesa już mam.
                  Mówisz horror występ? u mni po szariat wariat sekretariat nastąpił impresariat...też, upaprana po uszy w filmie nie pracuję już tam jak Salma, miła aktorka i sąsiadka,do końca pożądając spełnienia....niewdzięczne życie,alle realistyczne.
                  Znasz ten kawał z bloga,nidzie facet dróżką przez pole, idzie- wychodzi na sąsiada - a ten- "przecież nikt nie da ci za tego psa 1000 zł.
                  Idzie w drugą( sorry, wyłączają 3 G czy mi się śni? Internet się zatrzymał) -niesie coś w worku."Co ty, a gdzie pies? ""Wymienilem go na dwa koty po 50 000"
                  Cam
                  Odpiszcie, może wyjdzie 1 rytuał za 10 000 bylefacio chciał, Salma teraz po latach miłego Francuza, milionera..
                  .Moja kupela milionerka też, w nowej firmie... jak i w pkp czy grach made Sapek niegdyś siedzący nie do oszacowania kumple...ale babka ma to czego mnie "brakuje" mianowicie "dobrego" horoskopu. Ja mam taki z Bogami za pan brat... full caskco, noie kaskęsugeruje.
                  I domniemane, bo full wmówione innym , niekoniecznie mnie IQ.
                  A ty?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka