Dodaj do ulubionych

delta Dunaju

06.04.07, 21:44
Poszukuję ptasiarzy na wspólną wyprawę w deltę Dunaju na przełomie
kwietnia/maja.
Obserwuj wątek
    • ojasia Re: delta Dunaju 07.04.07, 11:27
      Witaj!
      ja niestety nie mogę jechać, bo mam nałą robótkę do skończenia w Ostoi
      Warmińskiej. Jednak bardzo zazdroszczę i gratuluję wyboru. W Delcie byłam
      bodajże w 98 roku i od tamtej ory śnią mi się po nocach ibisy kasztanowate i
      pelikany kędzierzawe. Od tamtej pory nie udało mi się zawitać ponownie w Deltę,
      chociaż plany były. Mam nadzieję, że Tobie się uda! Życzę udanego wyjazdu i
      mnóstwa ciekawych gatunków!
      Pozdrawiam
      • 75ona Re: delta Dunaju 09.04.07, 19:58
        skoro pojawił się temat, to zx lenistwa zadam pytanie, bo własnie się miałam
        zabrać za szperanie w Sieci.

Czy ktoś wie, czy jest możliwośc przepłynięcia promem z Constancy do Odessy
        (planujemy w lato 2008)? Jeśli tak, to podajcie tu jakieś linki, proszę :). Jak
        nie wiecie, to jak tylko uda mi się coś "wygrzebać", to wkleję tutaj.
        • leon1406 Re: delta Dunaju 09.04.07, 21:28
          Myle ze z Constancy nie ma polaczenia z Odessa .Ale jest w sezonie z Varny do
          Odessy.Szczegoly na travelforum.pl . Ceny byly wysokie bo to jest szybki
          Katamaran od 120 dol.
          • 75ona Re: delta Dunaju 10.04.07, 14:28
            szkoda, ale jeszcze poszukam, bo wierzyć mi się nie chce, że nia ma promu na
            tak fajnej turystycznie trasie. Varna mi nie pasuje, bo sobie wymyśliłam trasę
            Lwów-Odessa-Delta Dunaju - Bukowina -Polska, ale chyba trzeba to podzielić na
            dwa wyjazdy.

Nie ma tego złego... przynajmniej znowu zamarudzimy w Sybinie przez kilka
            dni.... pewnie tym razem wracając.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka