jan.kran
10.03.05, 22:56
Co myslicie o usankcjonowaniu bycia dwojga ludzi w zwiazku nieformalnym ? Bez
ksiedza i USC ?
W DE , Francji i Norge jest to zupelnie normalne. Wystarczy sie zglosic w
odpowiednim urzedzie czy tez podac na deklarcji podatkowej i taki zwiazek ma
wszelkie plusy i minusy zwiazku tzw. formalnego. Podatki , dziedziczenie ,
prawo do wspolneego decydowania o wychowywaniu dzieci.
Ale jest jedno "ale" ktore mnie osobiscie stoi oscia.
Nie dotyczy to zwiazkow homoseksualnych.
Uwazam to za wielka niesprawiedliwosc ze zwiazki homoseksualne nie sa tak
samo traktowane jak wolne zwiazki hetereseksualne. Kran.