Dodaj do ulubionych

Black Power!

08.05.10, 21:23
W "Fakty i Mity" nr 18/530 z dnia 6 maja br znalazłem artykuł pt. „Taca wyborcza”.
Ogólnie mówi on w jaki sposób władze samorządowe włażą do tyłka klerowi by ten z ambon dawał dyrektywy na kogo głosować w wyborach samorządowych i już dla przykładu słyszałem, że w Św.Józefie proboszcz oficjalnie nawoływał parafian by modlili się za naszego prezydenta(A.S.)za to że dał kasę na kościół!
A FiM opisały nasze miasto tak:
...”W Rudzie Śląskiej opanowana przez black power Rada Miasta przyznała parafii Św. Pawła na remont kościoła 135 tys. zł. ale prawdziwie kryminalny numer wykonano z „renowacją przydrożnego krzyża zlokalizowanego przy u.Chryzantem” wypłacając na ten cel 49 tys.zł....”

Z tego co wiem to ów obiekt dopiero po zapytaniu na sesji w dniu 8.04.10 r. przez radnego J.Osmendy stanął na swoim miejscu dopiero w dniu 14 kwietnia br i to jeszcze nie w całości!

I w związku z tym mam pytanie co na to owa „black power RM” ma do powiedzenia w związku z takim "nagrzeszeniem"!?
A ile jeszcze "dała" na inne tego typu sprawy?
Obserwuj wątek
    • jozefosmenda Re: Black Power! 09.05.10, 11:54
      Również miałem okazję zapoznać się z tym artykułem.
      Oprócz Rudy Ślaskiej autor wymienia tam jeszcze Zabrze,Supraśl,Czeladź(tu kuriozum!),Rybnik,Tarnowskie Góry,Siedlec Zagórów no i może jeszcze jakieś inne.
      Ale to określenie "black power" trochę mnie ubodło bo ja też jestem członkiem tej RM!
      No ale humor musi być jak mówią Niemcy w tym Gregor!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka