insectia
25.11.10, 13:52
Parę wątków niżej pisałeś o zakazie robienia reklamy- podawania linków do stron itd..
Teraz mamy napływ gorączkowy zwolenników AS i próby lub też nie pomawiania kontrkandydatki.
To poniekąd jest darmowa reklama z która walczyłeś przed pierwszą turą.
Dlaczego nie odnosisz się do inwektyw pod adresem p. Dziedzic oraz pod adresem A.S. Jeżeli komitety chcą robić reklame (brudną) to niech sobie wykupią nad forum ten skrawek o którym pisałeś.
Teraz jest ewidentnie łamane prawo o którym tak gorączkowo na czerwono pisałeś - darmowa reklama na forum.