Gość: kosiarz IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 02.01.03, 14:12 Tak lubie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: MaiBa Re: Czy lubisz kosić IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 02.01.03, 14:21 To pytanie jest bazsensu, bo nie wiadomo o co chodzi.Jeśli chodzi o trawe to czasami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daro orełek (major Re: Czy lubisz kosić IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 07.01.03, 13:04 to pytanie dało mi do myślenia. czasami przy koszeniu można doznać tylu przyjemności, o których nie ma pojęcia nawet najbardziej napalony seksoholik. jeśli na moim podwórku nie ma już co do koszenia to idę do sąsiadów pokosić (metafora) trawę. pewnego razu kosiłem trawę z córką sąsiada oooooohhhh co to były za chwile....... Odpowiedz Link Zgłoś