Dodaj do ulubionych

Czy lubisz kosić

IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 02.01.03, 14:12
Tak lubie.
Obserwuj wątek
    • Gość: MaiBa Re: Czy lubisz kosić IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 02.01.03, 14:21
      To pytanie jest bazsensu, bo nie wiadomo o co chodzi.Jeśli chodzi o trawe to
      czasami.
    • Gość: Daro orełek (major Re: Czy lubisz kosić IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 07.01.03, 13:04
      to pytanie dało mi do myślenia. czasami przy koszeniu można doznać tylu
      przyjemności, o których nie ma pojęcia nawet najbardziej napalony seksoholik.
      jeśli na moim podwórku nie ma już co do koszenia to idę do sąsiadów pokosić
      (metafora) trawę. pewnego razu kosiłem trawę z córką sąsiada oooooohhhh co to
      były za chwile.......

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka