Dodaj do ulubionych

Sylwester w Rudzie

07.12.06, 18:25
Doradźcie gdzie można się pobawić na jakiejś fajnej imprezie...
Obserwuj wątek
    • w36 Re: Sylwester w Rudzie 15.12.06, 19:23
      jolinar2 napisała:

      > Doradźcie gdzie można się pobawić na jakiejś fajnej imprezie...

      Może Bal Prezydencki ?

      rudaslaska.naszemiasto.pl/wydarzenia/678937.html

      albo coś innego z tej oferty.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka