jolinar2 07.12.06, 18:25 Doradźcie gdzie można się pobawić na jakiejś fajnej imprezie... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
w36 Re: Sylwester w Rudzie 15.12.06, 19:23 jolinar2 napisała: > Doradźcie gdzie można się pobawić na jakiejś fajnej imprezie... Może Bal Prezydencki ? rudaslaska.naszemiasto.pl/wydarzenia/678937.html albo coś innego z tej oferty. Odpowiedz Link Zgłoś