18.09.03, 22:14
Co sądzicie o tej aferze z psychiatrami ze szpitala w rolach głównych?
Obserwuj wątek
    • woytas Re: Szpital 26.09.03, 08:26
      idiotyzm :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka