maxnl
07.02.05, 04:32
Tak sobie pomyslalem czytajac te wszystkie posty, ze warto by bylo zrobic
ranking najbardziej niekompetentnego, najgorszego, glupiego, z klucza
partyjnego itd. itd. urzednika ( z tymi najwyzszymi wlacznie). Piekne miasto,
potencjal ogromny i tak sie zastanawiam jak to sie dzieje, ze w UM panuje
taki marazm (jak w polskim filmie normalnie:) Mam rowniez nadzieje, ze ci
ludzie zagladaja czasem na forum, czytaja posty. Ja wiem. Nie mozna zmienic
wszystkiego od razu, ale uswiadomienie kretynowi, ze funkcja jaka piastuje
moze byc wykonywana lepiej, z pozytkiem dla miasta na pewno bedzie incjatywa
szalenie pozyteczna. Po zakonczeniu typowania z przyjemnoscia przesle to
wszystko na adres UM.
Prosze by sady byly obiektywne. Zawisc to taka polska przywara.
Moj pierwszy tym to p. Marek Baranski
Dane osoby:
Miejscowość: Sosnowiec
Powiat: Sosnowiec
Pełnione funkcje:
Śląska Rada Wojewódzka SLD w Katowicach - Członek
Koło terenowe SLD nr 10 Śródmieście-Północ - Przewodniczący
Rada Miejska SLD w Sosnowcu - Członek
Wojewódzki Rzecznik Dyscypliny Partyjnej w Katowicach
mnostwo funkcji, zapewne ogromne mniemanie o sobie....ale to ja jestem gosc:))
Uzasadnienie:
Zasmiecanie miasta plakatami. Jak pamietam to te smieci usunac musza potem
sluzby odpowiedzialne za sprzatanie miasta.....na koszt podatnika
oczywiscie.