26.02.07, 12:21
CZEMU AKCJE TEJ SPOLKI TAKIE TANIE
Obserwuj wątek
    • radiotrwam Re: RAFAKO 26.02.07, 16:39

      dlaczego tanie ?
      - punkt siedzenia stanowi o punkcie widzenia...
      - dla innego może być drogo....
      • user30 Re: RAFAKO 26.02.07, 20:35
        czy nastapil split
    • konrad.jawor Re: RAFAKO 19.08.13, 20:28
      Korekty na spółkach zaangażowanych w planowaną budowę bloków energetycznych w Elektrowni Opole. Pojawiło się już tyle materiałów prasowych i słów Premiera Tuska na ten temat, że kursy nie mają prawdopodobnie sił na dalszą kontynuację wzrostów.

      www.gieldowy-wizjer.pl/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka