user30 26.02.07, 12:21 CZEMU AKCJE TEJ SPOLKI TAKIE TANIE Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
radiotrwam Re: RAFAKO 26.02.07, 16:39 dlaczego tanie ? - punkt siedzenia stanowi o punkcie widzenia... - dla innego może być drogo.... Odpowiedz Link Zgłoś
konrad.jawor Re: RAFAKO 19.08.13, 20:28 Korekty na spółkach zaangażowanych w planowaną budowę bloków energetycznych w Elektrowni Opole. Pojawiło się już tyle materiałów prasowych i słów Premiera Tuska na ten temat, że kursy nie mają prawdopodobnie sił na dalszą kontynuację wzrostów. www.gieldowy-wizjer.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś