jarek.do 04.08.09, 17:48 Nic dziwnego jak się ma takich "fachowców" jak palacz z kotłowni Bielecki i Niezguła od Kamela. Płaćcie mu nadal 300kPln miesięcznie + apanaże. Naiwniacy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jarek.do Pekao za cenę poprawy zysków oddaje udział w rynku 04.08.09, 17:53 Nic dziwnego jak zatrudnili takich "fachowców" od brania kasy jak palacz kotłowniany Bielecki i Niezguła - specjalistka od wdrażania wysokich standartów etycznych grupu Unicredito. Płaćcie im dalej po kilkaset tys. mies. + apanaże to predzej zbankrutujecie. Odpowiedz Link Zgłoś
atomm To sa skutki nie-konkurencyjnej oferty 04.08.09, 18:33 Brak ofert lokat przewyzszajacych inflacje... Olbrzymie koszty prowadzenia ror... z czym do ludzi..?? Odpowiedz Link Zgłoś
jarek.do Re: To sa skutki nie-konkurencyjnej oferty 04.08.09, 18:52 Ty to wiesz, ja ro wiem - a zarząd nie? Więc za co im płacą i jak długo? Poza tym, w tym banki niewiele się zmieniło od czasów komuny, np. w obszarze obsługi klienta. Jadą na marce, ale jak widać to mało skuteczna strategia. Odpowiedz Link Zgłoś
usmiech_nocy Re: To sa skutki nie-konkurencyjnej oferty 04.08.09, 21:31 ja odeszłam z tego banku jak zniknęło pół mojej wypłaty z konta. Pani w okienku radośnie mi wtedy powiedziała: "Bo taka promocja była". Reklamacja zajęła jakieś 2 lata. Nie tylko ja miałam takie problemy, więc czekam cierpliwie, aż pójdą z torbami. Oraz mam nadzieję, że ówczesny dyrektor oddziału ds. bankowości detalicznej nabawi się parchów odbytu. Niestety o tym powodzie do radości, niestety się nie dowiem. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Cale szczescie, ze u nas nie ma kryzysu 04.08.09, 17:59 To tylko przejsciowe trudnosci. Odpowiedz Link Zgłoś
gocha_gocha Re: Cale szczescie, ze u nas nie ma kryzysu 04.08.09, 20:28 po kilkunastu latach bycia ich klientem wynoszę się po ostatniej, dziwnej opłacie za karty. Do tego zero wcześniejszych informacji o wprowadzeniu opłat za kartę. Papa PEKAO - golcie innych Odpowiedz Link Zgłoś
appfunds Pekao za cenę poprawy zysków oddaje udział w rynku 04.08.09, 20:27 "Natomiast zakończony niedawno II kwartał wygenerował przychody w wysokości 2,3 mln zł, co oznacza spadek już o niemal 18%" Poprawcie ten błąd z przychodami. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Jeżeli ktoś się spodziewał że kiepski kiedyś 04.08.09, 20:35 premier Bielecki będzie dobrym dyrektorem dużego banku, niech teraz ma tylko do siebie pretensję że tak się dał piłkarzykowi wykiwać. Odpowiedz Link Zgłoś
snakes Re: Jeżeli ktoś się spodziewał że kiepski kiedyś 05.08.09, 01:09 gdyby jeszcze o czymś w tym banku decydowal... Odpowiedz Link Zgłoś
marekrz Re: Jeżeli ktoś się spodziewał że kiepski kiedyś 05.08.09, 02:11 stary, ty to wiesz i ja to wiem, że prezesem Pekao nie zostaje się za wiedzę, umiejętności czy charyzmę tylko za zasługi dla prawdziwie rządzących krajem. Odpowiedz Link Zgłoś
bravia40 Re: Pekao za cenę poprawy zysków oddaje udział w 04.08.09, 20:45 PEKAO traci klientów? Nic dziwnego. Mnie już stracili dawno. Oto dlaczego: - rachunek podstawowy za który byłem dojony jak krowa; - coroczna opłata "za odnowienie debetu" w wysokości ok. 100zł (!!!)- spłacany przez 5 lat kredyt walutowy na samochód, każda rata przez te 60 miesięcy co do dnia przyniesiona w zębach. Po tych 5 latach pozbyłem się auta i chciałem kupić kolejne, również na kredyt. Logicznym wydawało się PEKAO (przecież mam dobrą historię, wpływy na konto, etc.). Poszedłem do oddziału, odstałem swoje, uzyskałem audiencję u znudzonej i ziewającej starej krowy (oddział na Dolańskiego w Warszawie) i na pytanie na jakie korzyści mogę liczyć w związku z moją historią (nieprzerwane, niemałe wpływy, regularne spłaty kredytu, etc.) usłyszałem, że moja historia może działać co najwyżej na moją niekorzyść gdybym spłacał coś nie w terminie, ale całą pozytywną część naszej współpracy to bank ma głęboko w d... i zostanę potraktowany ja każdy cieć z ulicy... Wtedy mnie telepnęło. Zlikwidowałem konto, lokatę przeniosłem do Lukasa i zapomniałem o czymś takim jak PEKAO S.A. Próbowali mnie jeszcze "dopaść" przy przejęciu BPH, ale zwiałem stamtąd gdy tylko usłyszałem pierwszą pogłoskę o fuzji. PEKAO i panu Bieleckiemu mówię dobranoc. Nienawidzę chamstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
a.d.a.m.o Re: Pekao za cenę poprawy zysków oddaje udział w 04.08.09, 21:02 Nie czepiaj(cie) sie Bieleckiego. W tym banku jest tylko figurantem. Absolutnie o wszystkim decyduja Wlosi. To oni wyciskaja ten bank (i jego klientow) jak cytryne ratujac swoje UniCredit. Odpowiedz Link Zgłoś
chilly Re: Pekao za cenę poprawy zysków oddaje udział w 04.08.09, 21:03 Przez lata trzymałem nadwyżki gotówki w PKO SA. Na rachunku bieżącym (nie miałem pewności, czy nagle nie będę musiał wypłacić pieniędzy). Oprocentowanie - 0,01%! Od 10 tys. zł po roku trzymania pieniędzy na koncie dopisywano mi 10 gr. O kosztach konta już wspomniano. Póki inflacja roczna była na poziomie 2%, machałem na to ręką. W końcu zamknąłem lokatę. Wtedy próbowano mnie zatrzymać, proponując lepsze warunki. Za późno. Na dodatek dowiedziałem się, że mój tzw. "doradca inwestycyjny" faktycznie jest dorabiającym w banku studentem pedagogiki (sic!), zainteresowanym głównie prowizją za ustrzelenie kolejnego jelenia. Nie znaczy to, abym wierzył, że w innych bankach jest lepiej. Teraz już jednak uwazniej przyglądam sie ofertom. Odpowiedz Link Zgłoś
mjk Pekao za cenę poprawy zysków oddaje udział w rynku 04.08.09, 21:19 BRAWO!! "PREZIO-FACHOWIEC OD STYROPIANU I FAJERY" NIE ZAWIODL MOICH OCZEKIWAN.PISALEM O JEGO LONDYNSKICH "UMIEJETNOSCIACH" W EBOiR W MOMENCIE KIEDY "NASTAŁ" PO DOBRZE ZORIENTOWANEJ W TEMACIE PREZES WISNIEWSKIEJ.PRZY NIEJ TO ON WYGLADA JAK BUREK PRZY RASOWYM OKAZIE. I TAKI JEST W RZECZYWISTOSCI. MALY JASIU-KRZYSIU.POWINIEN DOSTAC NAGRODE - NAJLEPIEJ "ZLOTE GRABIE".ZA CO TO TAK SOBIE MYSLE,ZE ZAINTRESOWANI TEMATEM ZROZUMIEJA. Odpowiedz Link Zgłoś
quorum Kumple z KLD 04.08.09, 21:32 Nie ma strachu, kumple z KLD nie dadzą zginąć J.K.Bieleckiemu. Już mu dali obsługę prywatyzacji PGNiG, a dadzą wiecej. Odpowiedz Link Zgłoś
dawid_kp dlatego się z PeKaO żegnamy 04.08.09, 22:58 mam w PeKaO konto od ponad 10 lat i w sobotę zamykam. Od lat nie jest to moje główne konto, ale potrzebuję w razie czego realny oddział z obsługą gotówkową. Miarka jednak się przebrała. Po 3 PLN od karty co miesiąc, wysoka opłata za prowadzenie, prowizje przy każdej okazji. Zadzwoniłem do nich zapytać się jak zamknąć konto i jakiś szczylek wyniosłym tonem proponował mi spotkanie w dowolnym oddziale i miejscu żeby porozmawiać o dostosowaniu oferty. Takie gierki sobie może z rówieśnikami robić, a tymczasem się żegnamy. Odpowiedz Link Zgłoś
fanpanajurka Re: dlatego się z PeKaO żegnamy 04.08.09, 23:13 On już dawno "ukradł pierwszy milion" i teraz ma was wszystkich w d.pie. ;) Przemysł dźiewniany źiondzi! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
jatom Pekao za cenę poprawy zysków oddaje udział w rynku 05.08.09, 00:26 Wczoraj, jak co miesiąc, brałem wyciągi z banku PEKAO SA - kilkanaście sztuk (dotąd nie wiem dlaczego bank nie drukuje mi jednego zbiorczego wyciągu). Wieczorem podejrzałem w serwisie internetowym, że bank - po raz pierwszy od kilkunastu lat - obciążył mnie kwotą z tego tytułu w wysokości OSIEMDZIESIĘCIU złotych. Nawet jeśli wyprodukowali jakiś przepis na uformalnienie tego obciążenia, to ci, którzy to wymyślili (miglance od marketingu?) i ci co to zatwierdzili (tępaki z kierownictwa?) są głupi nie rozumiejąc, że dla doraźych zysków wymalowali sobie buzię chciwej pijawki, której zapudrowanie będzie teraz bolesne i kosztowne. Ja decyzję o zrezygnowaniu z usług PEKAO SA już podjąłem. Oczywiście słów "miglance", "tępaki" i "głupi" użyłem w znaczeniu słownikowym, nie z powodów emocjonalnych. Odpowiedz Link Zgłoś
pllx3 Pekao za cenę poprawy zysków oddaje udział w rynku 05.08.09, 08:34 Byłem ich klientem ok. 10 lat. Teraz po wprowadzeniu opłaty za kartę zrezygnowałem. Wkurzali mnie już wcześniej i mnie starego klienta traktowali gorzej niż kogoś z ulicy, nawet wtedy jak chciałem wziąć kredyt hipoteczny. Ta opłata za kartę zadecydowała, płaciłem im za konto 11,50, a oni chcą więcej. Po rozwiązaniu umowy miałem telefon z centrali, czy może jednak zostanę nadal ich klientem. Pani proponowała mi pół roku zwolnienia z opłat za prowadzenie konta lub oprocentowanie rachunku na 2,5%. Strasznie się uśmiałem. Najpierw robi się nieprzemyślane posunięcia, a potem chwyta się brzytwy. Oni się już o te ostrze nieźle pokaleczyli i myślę, że to dopiero początek. To będzie bardzo bolało. Odpowiedz Link Zgłoś
77qwerty Re: Pekao za cenę poprawy zysków oddaje udział w 05.08.09, 10:17 > Byłem ich klientem ok. 10 lat. Teraz po wprowadzeniu opłaty za kartę > zrezygnowałem. Wkurzali mnie już wcześniej i mnie starego klienta piszecie o krcie identyfikacyjnej ??? przy ostatniej wpłacie na konto -identyfikacja za pomoca karty (wpłat "na dowód " nie ma )potracili mi cos ponad 2 zł chyba za uzywanie tej karty ,i to chyba bedzie tak co miesiac złodzieje !!! wyjasniam to i zamykam to konto Odpowiedz Link Zgłoś