Dodaj do ulubionych

Pekao za cenę poprawy zysków oddaje udział w rynku

04.08.09, 17:48
Nic dziwnego jak się ma takich "fachowców" jak palacz z kotłowni
Bielecki i Niezguła od Kamela. Płaćcie mu nadal 300kPln miesięcznie
+ apanaże. Naiwniacy.
Obserwuj wątek
    • jarek.do Pekao za cenę poprawy zysków oddaje udział w rynku 04.08.09, 17:53
      Nic dziwnego jak zatrudnili takich "fachowców" od brania kasy jak
      palacz kotłowniany Bielecki i Niezguła - specjalistka od wdrażania
      wysokich standartów etycznych grupu Unicredito. Płaćcie im dalej po
      kilkaset tys. mies. + apanaże to predzej zbankrutujecie.
      • atomm To sa skutki nie-konkurencyjnej oferty 04.08.09, 18:33
        Brak ofert lokat przewyzszajacych inflacje...
        Olbrzymie koszty prowadzenia ror...
        z czym do ludzi..??
        • jarek.do Re: To sa skutki nie-konkurencyjnej oferty 04.08.09, 18:52
          Ty to wiesz, ja ro wiem - a zarząd nie? Więc za co im płacą i jak
          długo? Poza tym, w tym banki niewiele się zmieniło od czasów komuny,
          np. w obszarze obsługi klienta. Jadą na marce, ale jak widać to mało
          skuteczna strategia.
          • usmiech_nocy Re: To sa skutki nie-konkurencyjnej oferty 04.08.09, 21:31
            ja odeszłam z tego banku jak zniknęło pół mojej wypłaty z konta.
            Pani w okienku radośnie mi wtedy powiedziała: "Bo taka promocja była".
            Reklamacja zajęła jakieś 2 lata.
            Nie tylko ja miałam takie problemy, więc czekam cierpliwie, aż pójdą z torbami.
            Oraz mam nadzieję, że ówczesny dyrektor oddziału ds. bankowości detalicznej
            nabawi się parchów odbytu.
            Niestety o tym powodzie do radości, niestety się nie dowiem.
    • douglasmclloyd Cale szczescie, ze u nas nie ma kryzysu 04.08.09, 17:59
      To tylko przejsciowe trudnosci.
      • gocha_gocha Re: Cale szczescie, ze u nas nie ma kryzysu 04.08.09, 20:28
        po kilkunastu latach bycia ich klientem wynoszę się po ostatniej, dziwnej
        opłacie za karty. Do tego zero wcześniejszych informacji o wprowadzeniu opłat za
        kartę. Papa PEKAO - golcie innych
    • appfunds Pekao za cenę poprawy zysków oddaje udział w rynku 04.08.09, 20:27
      "Natomiast zakończony niedawno II kwartał wygenerował przychody w wysokości
      2,3 mln zł, co oznacza spadek już o niemal 18%"

      Poprawcie ten błąd z przychodami.
    • guru133 Jeżeli ktoś się spodziewał że kiepski kiedyś 04.08.09, 20:35
      premier Bielecki będzie dobrym dyrektorem dużego banku, niech teraz ma tylko
      do siebie pretensję że tak się dał piłkarzykowi wykiwać.
      • snakes Re: Jeżeli ktoś się spodziewał że kiepski kiedyś 05.08.09, 01:09
        gdyby jeszcze o czymś w tym banku decydowal...
      • marekrz Re: Jeżeli ktoś się spodziewał że kiepski kiedyś 05.08.09, 02:11
        stary, ty to wiesz i ja to wiem, że prezesem Pekao nie zostaje się za wiedzę, umiejętności czy charyzmę tylko za zasługi dla prawdziwie rządzących krajem.
    • bravia40 Re: Pekao za cenę poprawy zysków oddaje udział w 04.08.09, 20:45
      PEKAO traci klientów? Nic dziwnego. Mnie już stracili dawno.
      Oto dlaczego:
      - rachunek podstawowy za który byłem dojony jak krowa;
      - coroczna opłata "za odnowienie debetu" w wysokości ok. 100zł (!!!)-
      spłacany przez 5 lat kredyt walutowy na samochód, każda rata przez
      te 60 miesięcy co do dnia przyniesiona w zębach. Po tych 5 latach
      pozbyłem się auta i chciałem kupić kolejne, również na kredyt.
      Logicznym wydawało się PEKAO (przecież mam dobrą historię, wpływy na
      konto, etc.). Poszedłem do oddziału, odstałem swoje, uzyskałem
      audiencję u znudzonej i ziewającej starej krowy (oddział na
      Dolańskiego w Warszawie) i na pytanie na jakie korzyści mogę liczyć
      w związku z moją historią (nieprzerwane, niemałe wpływy, regularne
      spłaty kredytu, etc.) usłyszałem, że moja historia może działać co
      najwyżej na moją niekorzyść gdybym spłacał coś nie w terminie, ale
      całą pozytywną część naszej współpracy to bank ma głęboko w d... i
      zostanę potraktowany ja każdy cieć z ulicy...
      Wtedy mnie telepnęło. Zlikwidowałem konto, lokatę przeniosłem do
      Lukasa i zapomniałem o czymś takim jak PEKAO S.A. Próbowali mnie
      jeszcze "dopaść" przy przejęciu BPH, ale zwiałem stamtąd gdy tylko
      usłyszałem pierwszą pogłoskę o fuzji.
      PEKAO i panu Bieleckiemu mówię dobranoc. Nienawidzę chamstwa.
      • a.d.a.m.o Re: Pekao za cenę poprawy zysków oddaje udział w 04.08.09, 21:02
        Nie czepiaj(cie) sie Bieleckiego. W tym banku jest tylko figurantem. Absolutnie
        o wszystkim decyduja Wlosi. To oni wyciskaja ten bank (i jego klientow) jak
        cytryne ratujac swoje UniCredit.
      • chilly Re: Pekao za cenę poprawy zysków oddaje udział w 04.08.09, 21:03
        Przez lata trzymałem nadwyżki gotówki w PKO SA. Na rachunku bieżącym (nie miałem
        pewności, czy nagle nie będę musiał wypłacić pieniędzy). Oprocentowanie - 0,01%!
        Od 10 tys. zł po roku trzymania pieniędzy na koncie dopisywano mi 10 gr. O
        kosztach konta już wspomniano. Póki inflacja roczna była na poziomie 2%,
        machałem na to ręką. W końcu zamknąłem lokatę. Wtedy próbowano mnie zatrzymać,
        proponując lepsze warunki. Za późno.
        Na dodatek dowiedziałem się, że mój tzw. "doradca inwestycyjny" faktycznie jest
        dorabiającym w banku studentem pedagogiki (sic!), zainteresowanym głównie
        prowizją za ustrzelenie kolejnego jelenia.
        Nie znaczy to, abym wierzył, że w innych bankach jest lepiej. Teraz już jednak
        uwazniej przyglądam sie ofertom.
    • mjk Pekao za cenę poprawy zysków oddaje udział w rynku 04.08.09, 21:19
      BRAWO!! "PREZIO-FACHOWIEC OD STYROPIANU I FAJERY" NIE ZAWIODL MOICH
      OCZEKIWAN.PISALEM O JEGO LONDYNSKICH "UMIEJETNOSCIACH" W EBOiR W
      MOMENCIE KIEDY "NASTAŁ" PO DOBRZE ZORIENTOWANEJ W TEMACIE PREZES
      WISNIEWSKIEJ.PRZY NIEJ TO ON WYGLADA JAK BUREK PRZY RASOWYM OKAZIE.
      I TAKI JEST W RZECZYWISTOSCI. MALY JASIU-KRZYSIU.POWINIEN DOSTAC
      NAGRODE - NAJLEPIEJ "ZLOTE GRABIE".ZA CO TO TAK SOBIE MYSLE,ZE
      ZAINTRESOWANI TEMATEM ZROZUMIEJA.
    • quorum Kumple z KLD 04.08.09, 21:32
      Nie ma strachu, kumple z KLD nie dadzą zginąć J.K.Bieleckiemu. Już
      mu dali obsługę prywatyzacji PGNiG, a dadzą wiecej.
    • dawid_kp dlatego się z PeKaO żegnamy 04.08.09, 22:58
      mam w PeKaO konto od ponad 10 lat i w sobotę zamykam. Od lat nie jest to moje
      główne konto, ale potrzebuję w razie czego realny oddział z obsługą gotówkową.
      Miarka jednak się przebrała. Po 3 PLN od karty co miesiąc, wysoka opłata za
      prowadzenie, prowizje przy każdej okazji. Zadzwoniłem do nich zapytać się jak
      zamknąć konto i jakiś szczylek wyniosłym tonem proponował mi spotkanie w
      dowolnym oddziale i miejscu żeby porozmawiać o dostosowaniu oferty. Takie
      gierki sobie może z rówieśnikami robić, a tymczasem się żegnamy.
      • fanpanajurka Re: dlatego się z PeKaO żegnamy 04.08.09, 23:13
        On już dawno "ukradł pierwszy milion" i teraz ma was wszystkich w d.pie. ;)
        Przemysł dźiewniany źiondzi! ;-)
    • jatom Pekao za cenę poprawy zysków oddaje udział w rynku 05.08.09, 00:26
      Wczoraj, jak co miesiąc, brałem wyciągi z banku PEKAO SA -
      kilkanaście sztuk (dotąd nie wiem dlaczego bank nie drukuje mi
      jednego zbiorczego wyciągu). Wieczorem podejrzałem w serwisie
      internetowym, że bank - po raz pierwszy od kilkunastu lat - obciążył
      mnie kwotą z tego tytułu w wysokości OSIEMDZIESIĘCIU złotych. Nawet
      jeśli wyprodukowali jakiś przepis na uformalnienie tego obciążenia,
      to ci, którzy to wymyślili (miglance od marketingu?) i ci co to
      zatwierdzili (tępaki z kierownictwa?) są głupi nie rozumiejąc, że
      dla doraźych zysków wymalowali sobie buzię chciwej pijawki, której
      zapudrowanie będzie teraz bolesne i kosztowne. Ja decyzję o
      zrezygnowaniu z usług PEKAO SA już podjąłem. Oczywiście
      słów "miglance", "tępaki" i "głupi" użyłem w znaczeniu słownikowym,
      nie z powodów emocjonalnych.
    • pllx3 Pekao za cenę poprawy zysków oddaje udział w rynku 05.08.09, 08:34
      Byłem ich klientem ok. 10 lat. Teraz po wprowadzeniu opłaty za kartę
      zrezygnowałem. Wkurzali mnie już wcześniej i mnie starego klienta
      traktowali gorzej niż kogoś z ulicy, nawet wtedy jak chciałem wziąć
      kredyt hipoteczny. Ta opłata za kartę zadecydowała, płaciłem im za
      konto 11,50, a oni chcą więcej.
      Po rozwiązaniu umowy miałem telefon z centrali, czy może jednak
      zostanę nadal ich klientem. Pani proponowała mi pół roku zwolnienia
      z opłat za prowadzenie konta lub oprocentowanie rachunku na 2,5%.
      Strasznie się uśmiałem. Najpierw robi się nieprzemyślane posunięcia,
      a potem chwyta się brzytwy. Oni się już o te ostrze nieźle
      pokaleczyli i myślę, że to dopiero początek. To będzie bardzo bolało.
      • 77qwerty Re: Pekao za cenę poprawy zysków oddaje udział w 05.08.09, 10:17
        > Byłem ich klientem ok. 10 lat. Teraz po wprowadzeniu opłaty za kartę
        > zrezygnowałem. Wkurzali mnie już wcześniej i mnie starego klienta
        piszecie o krcie identyfikacyjnej ???
        przy ostatniej wpłacie na konto -identyfikacja za pomoca karty
        (wpłat "na dowód " nie ma )potracili mi cos ponad 2 zł chyba za uzywanie tej
        karty ,i to chyba bedzie tak co miesiac

        złodzieje !!!
        wyjasniam to i zamykam to konto

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka