magdal_l 12.09.03, 21:46 sobie po pustej plaży, może się ktoś napatoczy ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
emusia Re: pospaceruję 12.09.03, 21:52 rany. po raz pierwszy od wieków widzę, ze kto inny założyl wątek wieczorowy. Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: pospaceruję 12.09.03, 21:56 przypadkowa wieczornica jestes. ja juz jestem zawodowa. Odpowiedz Link Zgłoś
magdal_l Re: pospaceruję 12.09.03, 21:59 musisz mnie nauczyć kilku trików wieczornego zakładacza wątków, żebym Cię mogła w razie czego zastąpić Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: pospaceruję 12.09.03, 22:07 znaczy (znowu zaczynam od tego znaczy) tak teraz to przeczytaąłm co napisałam wyżej i wyszło jakoś tak nie miło. jakbym przeganiała czy co. nic takiego na myśli mi nie wlazło. coby nie bylo ze ja jestem niesymmpatyczna :-) Odpowiedz Link Zgłoś
magdal_l Re: pospaceruję 12.09.03, 22:08 żegnać się zakładając wątek? hmm, to już jest wyższa szkoła jazdy jak widzę..;) Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: pospaceruję 12.09.03, 22:15 byleby nie tylko w taki sposob w jaki zegnaja sie spadochroniaze jak im sadochrony nawalą czy jakoś tak. Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: pospaceruję 12.09.03, 22:21 zwijaja się w kłębek i całują w tyłek. nie ja to wymyslilam. Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: pospaceruję 12.09.03, 22:26 absolutnie. takie mialam tylko skojarzenie z przed paru dni. pominmy to i rozerwijmy sie jakims nowym ciekawszym tematem. Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: pospaceruję 12.09.03, 22:37 teges, najcześciej to zakładam wątek, a goście sami temat wymyslalją... z tym, ze teraz ty założyłas watek, a ja jestem gościem. a jestem dobzre wychowanym gościem nie czuje sie zupelnie jak u sibie w domu. Odpowiedz Link Zgłoś
magdal_l Re: pospaceruję 12.09.03, 22:40 ależ rozgość się, proszę! Tu ciasteczka są, zaraz przyniosę gorącą herbatkę, słodzisz? (matko, wyszło na to żem jest niegościnna... taki wstyd) Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: pospaceruję 12.09.03, 22:47 dwie łyzeczki jesli mozna. odchodzam sie. przed dietą słodziłam 6 łyzeczek. czy raczej przed norwegią. Odpowiedz Link Zgłoś
magdal_l Re: pospaceruję 12.09.03, 22:52 to może te ciasteczka schowam, żeby Cię nie kusiło? co jest takiego w Norwegii że musiałaś przejść na dietę? chyba o czymś nie wiem.. Odpowiedz Link Zgłoś
magdal_l Re: pospaceruję 12.09.03, 23:19 a w jakiej postaci? (chyba wyskoczę po jakiegoś batonika...) Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: pospaceruję 12.09.03, 23:31 aha (znowu to aha). polecam zwłaszcza kompot z ogórków kiszonych a także śledzie w dżemie... to nie był dzem? aha, sos pomidorowy... Odpowiedz Link Zgłoś
magdal_l Re: pospaceruję 13.09.03, 00:10 aha. (to jest zaraźliwe) no, wróciłam. Nie skorzystałam jednak z Twoich rad, nie przepadam za śledziami w dżemie, co mi natychmiast przypomina historię o moim dziadku, który podobno zwykł jadać ciasto drożdżowe z musztardą :) Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: pospaceruję 13.09.03, 00:16 moja kolezanka z byłej klasy namiętnie wręcz uwielbia jajecznicę z drzemem. serio. sama widziałam jak to jadła. Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: pospaceruję 13.09.03, 00:42 ano fuj. a teraz idę spać. a oto jak się tzreba żegnac. żegnać się czeba tak: :-* ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: pospaceruję 13.09.03, 02:18 O. Magdal. Ktos Ci utarl nosa chyba , sadzac po usmiechu ;o) Te przypadkowa uwage w ciemnosc nocy rzucam, skoro przypadkiem nikogo tu nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
magdal_l Re: pospaceruję 13.09.03, 02:22 oj, Baloo, mówiłam Ci już dobry wieczór, tylko w innym wątku ;-) (tym razem z nosem) Odpowiedz Link Zgłoś
magdal_l Re: pospaceruję 13.09.03, 02:31 no i poszedł sobie.. rozkojarzony jakiś, trudno, dalej będę sama w ciemnościach spacerować Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanuk Re: pospaceruję IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 13.09.03, 05:42 ja tu dalej siedze i slucham szumu fal. Ksiezyc jak placek a Marsik sie powiercil na prawo, czerwonooki. Odpowiedz Link Zgłoś