Dodaj do ulubionych

Coś dla inteligentnych inaczej.

26.08.21, 10:57
Czyli CAMPUS Polska.Zapowiada się pasjonująco. Dobór gości, zderzenie pokoleń. Na początek debata Trzaskowski - Tusk.

Mam nadzieję, że TVN się spiszą i dadzą live relację wielu fragmentów. Nigdy czegoś takiego nie widzieliśmy od trzydziestu rządów komuchów, solidaruchów i kleru. Pasmo sukcesu, porażek, głupoty i na koniec rządów mafijnych.

Ja to wiadomo - stary rep za Trzaskowskim. Jaja pokolenia po 1989 roku zjełczały, na dodatek smród okropny.

wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/8232061,tusk-trzaskowski-debata.html
Obserwuj wątek
    • wariant_b Re: Coś dla inteligentnych inaczej. 26.08.21, 14:25
      haen2010 napisał:

> Czyli CAMPUS Polska. Zapowiada się pasjonująco. Dobór gości,
      > zderzenie pokoleń. Na początek debata Trzaskowski - Tusk.

No i bardzo dobrze, pewnie z chęcią obejrzę fragmenty.

Ale wolałbym, żeby tego typu dyskusje organizowały media, najlepiej publiczne.
      Te zresztą miały kiedyś taki obowiązek i nawet starały się go realizować,
      ale odkąd przejęły je partie polityczne, ani nie ma obowiązku, ani chętnego
      by to przywrócić.

Nadto jestem zwolennikiem koncepcji, żeby w okresie kampanii wyborczych
      koncesję na prowadzenie programów z udziałem kandydatów i ich komitetów
      wyborczych udzielała PKW po spełnieniu warunku prawa do jednakowego dostępu.
    • qqazz Faktycznie dla inteligentnych inaczej 26.08.21, 20:17
      haen2010 napisał:

> Czyli CAMPUS Polska.Zapowiada się pasjonująco. Dobór gości, zderzenie po
      > koleń. Na początek debata Trzaskowski - Tusk.
      >
      > Mam nadzieję, że TVN się spiszą i dadzą live relację wielu fragmentów. Nigdy cz
      > egoś takiego nie widzieliśmy od trzydziestu rządów komuchów, solidaruchów i kle
      > ru. Pasmo sukcesu, porażek, głupoty i na koniec rządów mafijnych.
      >
      > Ja to wiadomo - stary rep za Trzaskowskim. Jaja pokolenia po 1989 roku zjełczał
      > y, na dodatek smród okropny.
      >
      > wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/8232061,tusk-trzaskowski-debata.html
        • taniarada Re: Faktycznie dla inteligentnych inaczej 27.08.21, 20:30
          haen2010 napisał:

> Bez komentarza, rzucając perełki przed wieprze. Dla niektórych.
          >
          > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27500095,spoleczne-liczenie-szabel-campus-polska-przyszlosci-to-nowe.html#s=BoxOpMT
          Ktokolwiek rozpisał ten scenariusz, wiedzieł co robi. Wyraz Twarzy Tuska w momencie tego "przyjacielskiego uścisku" zaorał by całą imprezę.
    • hania666 Re: Coś dla inteligentnych inaczej. 27.08.21, 16:22
      Ja już widziałam debatę prezydencką Tuska z Kaczyńskim .Tusk słabiutko wręcz fatalnie wypadł pomimo ,ze Kaczyński nie zachwycił. No ale po latach wycwanił się i coś tam klepie a gawiedż zachwycona, Żadnej merytorycznej wypowiedzi ,tylko ataki ,to sprawdzona metoda politykierów ,którzy już dawno powinni odejść w niebyt.Nigdy nie zapomnę jak narzekał / bedąc premierem/ na podatek Belki a gdy mu zwrócono uwagę ,dlaczego po tylu latach nie zniesie tego podatku jak mu nie odpowiada uśmiechnął sie cynicznie i odszedł. Starzy wyjadacze wycinaja mądrzejszych od siebie.Może Merkel zachwyca sie Tuskiem ,ja nie ,on Trzaskowskiemu do pięt nie sięga intelektualnie .
      • taniarada Re: Coś dla inteligentnych inaczej. 27.08.21, 20:11
        hania666 napisał(a):

> Ja już widziałam debatę prezydencką Tuska z Kaczyńskim .Tusk słabiutko wręcz fa
        > talnie wypadł pomimo ,ze Kaczyński nie zachwycił. No ale po latach wycwanił się
        > i coś tam klepie a gawiedż zachwycona, Żadnej merytorycznej wypowiedzi ,tylko
        > ataki ,to sprawdzona metoda politykierów ,którzy już dawno powinni odejść w nie
        > byt.Nigdy nie zapomnę jak narzekał / bedąc premierem/ na podatek Belki a gdy m
        > u zwrócono uwagę ,dlaczego po tylu latach nie zniesie tego podatku jak mu nie o
        > dpowiada uśmiechnął sie cynicznie i odszedł. Starzy wyjadacze wycinaja mądrzejs
        > zych od siebie.Może Merkel zachwyca sie Tuskiem ,ja nie ,on Trzaskowskiemu do p
        > ięt nie sięga intelektualnie .
        Dwa wijące się węże padalce, a każdy z nich myśli poważnie, że jest żmiją:) Szykują się do zadania śmiertelnego gryza, ale jak zwykle obudzą się z ręką w nocniku. Dwóch na scenie, tylko nie wiadomo, czy to do śmiechu, czy do płaczu był występ. Obydwaj marzą o dorwaniu się do władzy i to są właśnie polscy talibowie. Strach się bać ludzie.Siema .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka