Gość: bywalec IP: *.klaudyny.waw.pl / *.waw.pl 15.03.05, 20:41 witam, byl ktos moze w lagunie? przy petli tramwajowej 36 ostatnio..? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Oio Re: laguna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 20:45 z 2 miesiace temu... czemu? Odpowiedz Link Zgłoś
szalkowski Re: laguna 16.03.05, 00:27 Standardowo od czasu do czasu, czyli nie za czesto. Ale mam sentyment - jeszcze sprzed paru lat. Tylko wlascicielka mogla by zainwestowac w wentylator/klime, bo straaasznie nakopcone. No i kazdy wie poza tym jakie sa minusy Laguny (za glosna szafa grajaca, troche nie teges klientela czasem) ale nie ma co walkowac tego w kolko... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: laguna IP: *.chello.pl 16.03.05, 17:28 tak ostatnio to nie, ale kiedyś bardzo często, pamiętne piątkowe wyjścia do laguny, i nawet 18 tam robiliśmy:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Austin Re: laguna IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 18.03.05, 23:53 W sobotę (12.03.2005) było małe wydarzenie - ktoś psiknął gazem łzawiącym, zemdlała dziewczyna. Paru gó..arzy zaczęło się bić przed wejściem do Laguny. Przyjechało parę radiowozów i karetka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mel Re: laguna IP: *.aster.pl 22.03.05, 00:38 I pomyśleć, że mogła być z tego fajna knajpa, gdyby nie (...) Przynajmniej smród się nie zmienił, dobrze, że już nie mam z tym miejscem nic wspólnego ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gazela Re: laguna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.05, 21:46 Laguna jest i tak najlepszą knajpą w tej okolicy Odpowiedz Link Zgłoś