IP: *.klaudyny.waw.pl / *.waw.pl 15.03.05, 20:41
witam, byl ktos moze w lagunie? przy petli tramwajowej 36 ostatnio..?
Obserwuj wątek
    • Gość: Oio Re: laguna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 20:45
      z 2 miesiace temu... czemu?
      • szalkowski Re: laguna 16.03.05, 00:27
        Standardowo od czasu do czasu, czyli nie za czesto. Ale mam sentyment - jeszcze
        sprzed paru lat. Tylko wlascicielka mogla by zainwestowac w wentylator/klime, bo
        straaasznie nakopcone.
        No i kazdy wie poza tym jakie sa minusy Laguny (za glosna szafa grajaca, troche
        nie teges klientela czasem) ale nie ma co walkowac tego w kolko...
    • Gość: :) Re: laguna IP: *.chello.pl 16.03.05, 17:28
      tak ostatnio to nie, ale kiedyś bardzo często, pamiętne piątkowe wyjścia do
      laguny, i nawet 18 tam robiliśmy:)
    • Gość: Austin Re: laguna IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 18.03.05, 23:53
      W sobotę (12.03.2005) było małe wydarzenie - ktoś psiknął gazem łzawiącym,
      zemdlała dziewczyna. Paru gó..arzy zaczęło się bić przed wejściem do Laguny.
      Przyjechało parę radiowozów i karetka.
      • Gość: mel Re: laguna IP: *.aster.pl 22.03.05, 00:38
        I pomyśleć, że mogła być z tego fajna knajpa, gdyby nie (...) Przynajmniej
        smród się nie zmienił, dobrze, że już nie mam z tym miejscem nic wspólnego ;)
        • Gość: gazela Re: laguna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.05, 21:46
          Laguna jest i tak najlepszą knajpą w tej okolicy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka