Gość: eska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.05, 10:51 witam, przy kosciele na wawrzyszewie buduja nowe bloki, szukam mieszkania. moze ktos tam mieszka? prosze o komentarz:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: a_m_k Re: nowe bloki przy kosciele IP: 213.25.167.* 13.07.05, 16:00 Witaj ja mieszkam zaraz przy tej wielkiej budowli jeśli chcesz mieszkać na fajnym spokojnym osiedlu to kup mieszkanie naprawdę warto. Odpowiedz Link Zgłoś