Dodaj do ulubionych

nowe bloki przy kosciele

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.05, 10:51
witam,
przy kosciele na wawrzyszewie buduja nowe bloki, szukam mieszkania. moze ktos
tam mieszka? prosze o komentarz:)
Obserwuj wątek
    • Gość: a_m_k Re: nowe bloki przy kosciele IP: 213.25.167.* 13.07.05, 16:00
      Witaj ja mieszkam zaraz przy tej wielkiej budowli jeśli chcesz mieszkać na
      fajnym spokojnym osiedlu to kup mieszkanie naprawdę warto.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka