Gość: płyń z Wisłą!
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10.12.08, 22:33
Taaa, a potem 'okaże się', że protestu nie da się wycofać, albo że trzeba na nowo uzyskać decyzję środowiskową i i tak jest 2 lata w plecy.
A tak swoją drogą, to czy prorozwojowy Siskom też jest zapraszany do konsultacji, czy trzeba się na nie wprosić blokując coś ważnego?