Gość: cena
IP: *.chello.pl
23.12.09, 14:50
To całe ekonomiczne filozofowanie sprowadza się do jednego - za żadne skarby
świata nie obniżyć cen. Zawsze obietnice w stylu dodamy to, tamto i owanto,
byle tylko nie brać mniej pieniędzy. Zeby bylo jasne, ten infantylny sposob
postepowania nie dotyczy tylko opłat telekomunikacyjnych. I tego uczycie się
przez 5 lat na studiach? Szkoda na was pieniedzy podatnikow.