vivisis 01.10.09, 20:27 Bardzo lubię jese'ego!!!! Dlaczego nie piszą o nim na kotku??? Ja nie mam takiej funkcji żeby napisać do kotka ale proszę niech ktoś napiszę w moim imieniu!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vivisis Jesse McCartney 01.10.09, 20:28 Jaki wam się bardziej podobał: blondyn szatyn Ja tam wole slodkiego chłopięcego jesse'ego!!! Odpowiedz Link Zgłoś
vivisis Jesse McCartney 01.10.09, 20:30 On jest genialny posłuchajcie because you live its over why dont you kiss her? runnin crash and burn Odpowiedz Link Zgłoś
thedulcemonisia Re: Jesse McCartney 01.10.09, 20:34 Najfajniejsze piosenki to Leavin' i Beautiful soul polecam!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tazakochana13 Re: Jesse McCartney 01.10.09, 22:17 o tak Beautiful Soul jest rzeczywiscie swieetna. w kotkowym radiu czaseem leci ta piosenka ;* Jesse jest fantastyczny . taki przystojny i utalentowany . ale calkowicie lepiej bylo mu w blond wlosach xdd Odpowiedz Link Zgłoś
kathrein Re: Jesse McCartney 02.10.09, 10:33 Ja też nie mogę napisać do kotka.. niestety.. a chciałam, żeby więcej pisali o bliźniakach Sprouse.. ;p I taaak.. Jesse też jest spoko Odpowiedz Link Zgłoś
kostka Re: Jesse McCartney 02.10.09, 20:37 Jesse to swoiste ciacho. Jest bardzo utalentowany.... i co można jeszcze dodać to kawał ciacha!! Odpowiedz Link Zgłoś
buntowniczkaxd Re: Jesse McCartney 04.10.09, 18:14 ma fajną piosenkę ''beatiful'' Odpowiedz Link Zgłoś