Dodaj do ulubionych

Jesse McCartney

01.10.09, 20:27

Bardzo lubię jese'ego!!!!
Dlaczego nie piszą o nim na kotku???
Ja nie mam takiej funkcji żeby napisać do kotka ale proszę niech ktoś napiszę w moim
imieniu!!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • vivisis Jesse McCartney 01.10.09, 20:28
      Jaki wam się bardziej podobał:
      blondyn
      szatyn


      Ja tam wole slodkiego chłopięcego jesse'ego!!!
      • vivisis Jesse McCartney 01.10.09, 20:30
        On jest genialny
        posłuchajcie
        because you live
        its over
        why dont you kiss her?
        runnin
        crash and burn
        • thedulcemonisia Re: Jesse McCartney 01.10.09, 20:34
          Najfajniejsze piosenki to Leavin' i Beautiful soul polecam!!!!
          • tazakochana13 Re: Jesse McCartney 01.10.09, 22:17
            o tak Beautiful Soul jest rzeczywiscie swieetna.
            w kotkowym radiu czaseem leci ta piosenka ;*
            Jesse jest fantastyczny . taki przystojny i utalentowany .
            ale calkowicie lepiej bylo mu w blond wlosach xdd
    • kathrein Re: Jesse McCartney 02.10.09, 10:33
      Ja też nie mogę napisać do kotka.. niestety.. a chciałam, żeby więcej pisali o bliźniakach
      Sprouse.. ;p

      I taaak.. Jesse też jest spoko
      • kostka Re: Jesse McCartney 02.10.09, 20:37
        Jesse to swoiste ciacho. Jest bardzo utalentowany.... i co można jeszcze dodać
        to kawał ciacha!!
    • blondi727 Re: Jesse McCartney 03.10.09, 13:40
      lubie.<3
    • buntowniczkaxd Re: Jesse McCartney 04.10.09, 18:14
      sercema fajną piosenkę
      ''beatiful''
      serce
    • vivisis Re: Jesse McCartney 04.10.09, 18:15
      because you live też jest fajnasmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka