Dodaj do ulubionych

Nosicie mundurki ??

11.11.09, 14:47
No to nosicie mundurki ??
Bo u nas w szkole to albo się zamawia marynarkę confused
Albo się samemu kupuję tongue_out
Ja np. mam taką fajną koszulę to tak jakby tunika tongue_out
No i oczywiście kolor granatowy tongue_out
A jak u was ??
Pozdroo kiss
Obserwuj wątek
    • selcia17 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 14:48
      W podstawówce odwołano...
      Natomiast w gim nie trzeba nosic mundurków tylko granatowe bluzy sa całkiem
      fajne..; )
      • wyobraznia Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 14:58
        u mnie wycofali ,
        nie ma .
        yuuupi !
        • boy_love_you Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 17:53
          my niby mamy nosić ale tylko ubieramy na godzine wychowawczą i anglika bo
          sprawdzają
      • any13x Re: Nosicie mundurki ?? 12.11.09, 16:50
        W podstawówce musieliśmy nosić ale jak weszłam do gim. to tu nie trzeba;D
    • zigii Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 15:12
      nosimy. obleśne mundurki ;<
      • pixie14 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 17:43
        na szczęście nie nosimy mundurków
        możemy ubierać co chcemy big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
    • pariska65 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 17:47
      niby mamy mieć i kupić sobie je od pedagog czy coś sama już nie wiem xd
    • kasia036 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 17:49
      My mielismy rok temu , ale nam zlikwidowali i całe szczęście bo ich nie nawidizłam , lae też
      były granatowe tuniki z nawą szkoły tongue_out
      • kapi Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 17:51
        Te szmatyy ? ; d
        Nie-e !

        Rok temu zlikwidowali ! tongue_out
    • tostusiowa Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 17:53
      Ja mam to szczęście, że już wyszłam z gimnazjum i nie muszę chodzić w mudnurkach ;PP
    • kocurek13 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 17:53
      Ja miałam mundurki w podstawówce. Teraz jestem w I gim. i nie mam bo wycofali je rok
      temu smile i dobrze
    • collage Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 17:55
      kiedyś tak, teraz nie :d
      • pati8989 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 17:57
        kiedyś tak teraz nie ,
        ale mieliśmy takie koszulki na koszulkach nosić .
        ohydneeeeeeee .
        już mój dziadek do świń chodzi w lepszych ciuchach .
        • wercia13 O tak! 11.11.09, 18:03
          Ja mam straaszny mundurek! U mnie w gim jest :
          -Marynarka
          -Spodnie
          -Spódnica
          -Strój na w-f
          crying
    • kristen_136 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 17:59
      U naas ni ma mundurków piwo
    • zozola13 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 17:59
      ja muszę nosić mundurek, bo nauczyciele mają prawo mnie nawet na lekcje nie
      wpuścić jak nie będę miała mundurka. chodzę teraz do gimnazjum salezjańskiego, a
      tam mundurek jest całościowy: błękitna bluzka, polar, czarne, długie spodnie i
      buty typu warrior. śmiesznie jest czasem, bo jak się opisujemy w klasie to
      mówimy, że ma np. wspaniałe buty, albo piękną bluzkę. cała klasa wtedy w śmiech,
      bo to rzeczywiście zawęża krąg poszukiwanych ;DD
    • oleska Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 18:00
      ja nie mam mudurków. (:
      • zozola13 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 18:02
        a wcześniej miałam takie kamizelki .. szmaciane takie .. gówna takie xD
      • ampid155 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 18:05
        Nosimy;/
        Dziewczyny mają czerwone(chociaż miały być buraczkowe xD)a chłopacy mają
        granatowe.większość nauczycieli sprawdza;/W środy mamy tzw."dzień kolorowy"kiedy
        nie musimy go zakładaćbig_grin

    • justaga Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 18:03
      No co ty!

      To stare dzieje te mundurki ;p
    • miley112 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 18:05
      nie , nie nosimy mundurków.
      ale jak byłam w 1 gim.
      to mnieliśmy takie duże
      granatowe T-shirty .
      z logo szkoły.
    • olka140699 :(( 11.11.09, 18:09
      U nas dość że są okropne i z najgorszego materiału musimy je nosić!!cry
      Jeśli ktoś zapomni marny jego losscared
    • mandy_jonas Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 21:26
      Ja już mundurków nie noszętongue_out Nosiłam w podstawówce dwa lata temu... Miałam takie
      sukienki, na guziki, jeasowe. Tyle że zakładało się je na normalne ciuchytongue_out To
      bardziej jak marynarka, tlyko że tunikowata, bez rękawówtongue_out
      • martynus10 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 22:31
        u nas są mundurki . sciana
        takie kamizelki . 100% szmaty .
        suspicious
    • skasia Re: Nosicie mundurki ?? 12.11.09, 08:30
      U mnie w szkole podstawówka ma a gimnzajum nie big_grin I dobrze bo w gimnazjum były
      takie szmaty, że szok big_grin
      • elf97 Re: Nosicie mundurki ?? 12.11.09, 16:48
        u każdego jest inaczej tongue_out
        u nas są te mundurki i w podstawówce i gim. tongue_out
    • nulka_ Re: Nosicie mundurki ?? 12.11.09, 17:17
      Nosiłam rok temu, w tym roku już nie musze bo " rada " zdecydowała się zlikwidować, yeach !!! big_grin
      • lady_cat nie!. x33 12.11.09, 17:23
        ja nie noszę. w sql w 6kl musiałam nosić, bo dyra tak chciała.
        a teraz gimnazjum i dyrektor jest mądrzejszy i
        na szczęście nie trzeba tego nosic. sciana
    • ochioyebna. _ 12.11.09, 18:05
      w podstawówce przez rok miałam niby nosić ze szmaty. >.<
      ale się zbuntowałam i przestałam po 4 dniach. a za mną cała reszta.
      i amba. nikt potem nie nosił. xdd

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka