elf97 11.11.09, 14:47 No to nosicie mundurki ?? Bo u nas w szkole to albo się zamawia marynarkę Albo się samemu kupuję Ja np. mam taką fajną koszulę to tak jakby tunika No i oczywiście kolor granatowy A jak u was ?? Pozdroo Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
selcia17 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 14:48 W podstawówce odwołano... Natomiast w gim nie trzeba nosic mundurków tylko granatowe bluzy sa całkiem fajne..; ) Odpowiedz Link Zgłoś
wyobraznia Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 14:58 u mnie wycofali , nie ma . yuuupi ! Odpowiedz Link Zgłoś
boy_love_you Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 17:53 my niby mamy nosić ale tylko ubieramy na godzine wychowawczą i anglika bo sprawdzają Odpowiedz Link Zgłoś
any13x Re: Nosicie mundurki ?? 12.11.09, 16:50 W podstawówce musieliśmy nosić ale jak weszłam do gim. to tu nie trzeba;D Odpowiedz Link Zgłoś
pixie14 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 17:43 na szczęście nie nosimy mundurków możemy ubierać co chcemy Odpowiedz Link Zgłoś
pariska65 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 17:47 niby mamy mieć i kupić sobie je od pedagog czy coś sama już nie wiem xd Odpowiedz Link Zgłoś
kasia036 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 17:49 My mielismy rok temu , ale nam zlikwidowali i całe szczęście bo ich nie nawidizłam , lae też były granatowe tuniki z nawą szkoły Odpowiedz Link Zgłoś
kapi Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 17:51 Te szmatyy ? ; d Nie-e ! Rok temu zlikwidowali ! Odpowiedz Link Zgłoś
tostusiowa Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 17:53 Ja mam to szczęście, że już wyszłam z gimnazjum i nie muszę chodzić w mudnurkach ;PP Odpowiedz Link Zgłoś
kocurek13 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 17:53 Ja miałam mundurki w podstawówce. Teraz jestem w I gim. i nie mam bo wycofali je rok temu i dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
pati8989 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 17:57 kiedyś tak teraz nie , ale mieliśmy takie koszulki na koszulkach nosić . ohydneeeeeeee . już mój dziadek do świń chodzi w lepszych ciuchach . Odpowiedz Link Zgłoś
wercia13 O tak! 11.11.09, 18:03 Ja mam straaszny mundurek! U mnie w gim jest : -Marynarka -Spodnie -Spódnica -Strój na w-f Odpowiedz Link Zgłoś
zozola13 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 17:59 ja muszę nosić mundurek, bo nauczyciele mają prawo mnie nawet na lekcje nie wpuścić jak nie będę miała mundurka. chodzę teraz do gimnazjum salezjańskiego, a tam mundurek jest całościowy: błękitna bluzka, polar, czarne, długie spodnie i buty typu warrior. śmiesznie jest czasem, bo jak się opisujemy w klasie to mówimy, że ma np. wspaniałe buty, albo piękną bluzkę. cała klasa wtedy w śmiech, bo to rzeczywiście zawęża krąg poszukiwanych ;DD Odpowiedz Link Zgłoś
zozola13 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 18:02 a wcześniej miałam takie kamizelki .. szmaciane takie .. gówna takie xD Odpowiedz Link Zgłoś
ampid155 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 18:05 Nosimy;/ Dziewczyny mają czerwone(chociaż miały być buraczkowe xD)a chłopacy mają granatowe.większość nauczycieli sprawdza;/W środy mamy tzw."dzień kolorowy"kiedy nie musimy go zakładać Odpowiedz Link Zgłoś
justaga Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 18:03 No co ty! To stare dzieje te mundurki ;p Odpowiedz Link Zgłoś
miley112 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 18:05 nie , nie nosimy mundurków. ale jak byłam w 1 gim. to mnieliśmy takie duże granatowe T-shirty . z logo szkoły. Odpowiedz Link Zgłoś
olka140699 :(( 11.11.09, 18:09 U nas dość że są okropne i z najgorszego materiału musimy je nosić!! Jeśli ktoś zapomni marny jego los Odpowiedz Link Zgłoś
mandy_jonas Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 21:26 Ja już mundurków nie noszę Nosiłam w podstawówce dwa lata temu... Miałam takie sukienki, na guziki, jeasowe. Tyle że zakładało się je na normalne ciuchy To bardziej jak marynarka, tlyko że tunikowata, bez rękawów Odpowiedz Link Zgłoś
martynus10 Re: Nosicie mundurki ?? 11.11.09, 22:31 u nas są mundurki . takie kamizelki . 100% szmaty . Odpowiedz Link Zgłoś
skasia Re: Nosicie mundurki ?? 12.11.09, 08:30 U mnie w szkole podstawówka ma a gimnzajum nie I dobrze bo w gimnazjum były takie szmaty, że szok Odpowiedz Link Zgłoś
elf97 Re: Nosicie mundurki ?? 12.11.09, 16:48 u każdego jest inaczej u nas są te mundurki i w podstawówce i gim. Odpowiedz Link Zgłoś
nulka_ Re: Nosicie mundurki ?? 12.11.09, 17:17 Nosiłam rok temu, w tym roku już nie musze bo " rada " zdecydowała się zlikwidować, yeach !!! Odpowiedz Link Zgłoś
lady_cat nie!. x33 12.11.09, 17:23 ja nie noszę. w sql w 6kl musiałam nosić, bo dyra tak chciała. a teraz gimnazjum i dyrektor jest mądrzejszy i na szczęście nie trzeba tego nosic. Odpowiedz Link Zgłoś
ochioyebna. _ 12.11.09, 18:05 w podstawówce przez rok miałam niby nosić ze szmaty. >.< ale się zbuntowałam i przestałam po 4 dniach. a za mną cała reszta. i amba. nikt potem nie nosił. xdd Odpowiedz Link Zgłoś