lady_voldemort Re: przesadziła .. 20.12.09, 19:50 Może to jakaś wielka fanka Angeliny..? xD Odpowiedz Link Zgłoś
katsuumi_17 Re: przesadziła .. 20.12.09, 19:52 Bardzo dobrze zrobiła. Przecież kopiując z internetu chciałyście ją oszukać. Dlaczego piszesz, że wcale tak nie było? Też bym się wkurzyła na jej miejscu na to, że robicie sobie z niej jaja, potem próbujecie oszukać i kopiować czyjeś wypracowanie, chcecie, żeby ona oceniła to jako wasze. Nauczycielowi należy się szacunek, bez względu na to czy umie zapanowac nad klasą. Powinniście jej być wdzięczni, że chce was czegoś nauczyć i nie ciśnie was tak mocno, a nie z niej żartować. Smarkactwo w szkołach się szerzy. Odpowiedz Link Zgłoś
fanta_ yghg ! ostatni raz mam nadzieje tłumaczę ! 20.12.09, 19:57 tłumacze jeszcze raz ! nie ścignęłam słowo w słowo ! z polskiej strony przetłumaczyłam sobie wybrane zdania ! i nie jestem taka głupia żeby słowo w słowo przepisywac z internetu . zawsze dopisuję coś od siebie albo zmieniam . ale najczęściej sama piszę , ale jak już mam mało czasu bo wieczorem np piszę to pomagam sobie internetem . kur*a ! ileż można tłumaczyć ? czytał to ktoś w ogóle . sorki za uniesienie , ale chyba nikt tego nie czytał i dalej swoje pisze .. yghg . Odpowiedz Link Zgłoś
annie_ czytać. ;> 20.12.09, 20:06 Widzę , że zależy Ci tylko na pozytywnych opiniach , typu 'tak, babka wgl nie miała racji' itp. Sorry, ewidentnie miała rację , to jest plagiat . I nie bluzgaj , skoro zależy Ci na opinii innych to powinnaś uszanować każde . Odpowiedz Link Zgłoś
fanta_ Re: czytać. ;> 20.12.09, 20:15 annie_ nie zależy mi tylko na pozytywnych ocenach . a tak nawiasem mówiąc to zapomniałam wstawić "?" w temacie wątku . i nie napisałam tego w pierwszym poście bo tak jakoś wyszło . miałam duzo do napisania i nie wiedziałam co pisać . powylatywało mi z głowy kilka spraw . zresztą i tak juz nieważne . temat dla mnie zamknięty . możecie się wypowiadać , ale już mi wasze wypowiedzi nie sa raczej potrzebne . i tak każda jest taka sama , więc po co w kółko czy ać to samo .. dziękuję za wypowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś
nuna_ Re: yh? 20.12.09, 20:07 Twierdzisz, iż nie ściągnełaś tego słowo w słowo z internetu, okej wierze Ci. Ale dlaczego nie zamieściłaś tego w pierwszym poście.? Odrazu byłoby wiadomo o co chodzi. Nie możesz się tak unosić, niektóre z nas są naprawdę uczciwe i nie tolerują "ściągania". Złe informacje=Zły odbiór. Proste. A na przyszłość proszę o nie używanie wulgaryzmów na forum publicznym, to nie najlepsze miejsce na tego typu odzywki. A co do tej rozmowy w pt. Powiedz jej, że kazała opisać Angelinę, a Ty nie wiesz o niej podstawowych danych, bo niby skąd? Wytłumacz, że znalazłaś odpowiednie wypracowanie po Polsku i na nim się wzorowałaś. Pewnie każdy zklasy by tak zrobił pfff... Nie ma co wchodzić w walki z nauczycielami, jak mają o Tobie lepsze zdanie to masz u nich większe szanse na lepszą ocene. Odpowiedz Link Zgłoś
sweex Trzeba jej było powiedzieć... 20.12.09, 19:55 ...że sama nie wie, co to jest plagiat. Jeśli wzięłaś informacje z publicznego źródła informacji w internecie, np. encyklopedii internetowej, czy strony o Jolie, to nie jest złamanie prawa. Odpowiedz Link Zgłoś
katsuumi_17 Re: Trzeba jej było powiedzieć... 20.12.09, 20:03 fanta_, ale już nie chodzi o samo skopiowanie, to swoją drogą, ale o Twoje podejście do przedmiotu i nauczycielki. Jedyne, co mi się nasuwa- patologiczna szkoła, skoro napisałaś, że na wszystkich przedmiotach tak robicie i nauczyciele nie zwracają na to uwagi. Pisałaś, że nauczycielka jest tępa- tępa to raczej jesteś ty i twoje koleżanki, skoro kopiujecie czyjąś pracę. Co z tego, że tylko kawałek i że pozmieniałaś. Fakt jest faktem, zadanie miało być wykonane samodzielnie. Po to, żebyś się czegoś nauczyła, nauczyciel daje ci taką możliwość a ty nie chcesz z niej skorzystać. Zobaczymy, jak zaśpiewasz przed maturą. Teraz to takie cwaniakowanie, ale uczyć się powinnaś, żeby być kimś. Jeszcze jedna sprawa- współczuję nauczycielce, która musi użerać się z takimi smarkaczami, którzy jej pyskują i wyzywają o tępych. Patologia. Nauczcie się szacunku do starszych. Odpowiedz Link Zgłoś
smile23 Re: Trzeba jej było zapytać... 20.12.09, 20:05 .....ile razy jak ona chodziła do szkoły ściągała coś z neta!! Odpowiedz Link Zgłoś
probably_95 Re: Trzeba jej było zapytać... 20.12.09, 20:51 smile23 napisał(a): > .....ile razy jak ona chodziła do szkoły ściągała coś z neta!! Skąd wiesz ze wtedy był internet;p Odpowiedz Link Zgłoś
smile23 Re: Trzeba jej było zapytać... 23.12.09, 16:41 probably_95 napisał(a): > smile23 napisał(a): > > > .....ile razy jak ona chodziła do szkoły ściągała coś z neta!! > > > Skąd wiesz ze wtedy był internet;p Nie wiem zgaduje ale napewno starty rocznik to nie było neta Odpowiedz Link Zgłoś
vanesska123 Re: przesadziła .. 20.12.09, 20:09 Niestety twoja baba od angola ma rację. Odpowiedz Link Zgłoś
xooxoo Ma rację kobeta . 20.12.09, 21:17 sorry kochaniutka, ale po to chodzisz na angielski, żeby się nauczyć pisać,czytać i rozumieć w tym języku. Informacji w internecie szukaj na informatyce . Odpowiedz Link Zgłoś
oxygeniumoflife Re: przesadziła .. 21.12.09, 13:36 Przesadziła? Żartujesz sobie? Dziewczyno, to Ty przesadzasz. Robisz z siebie kretynkę. Jak już wiele osób pisało - OSZUKAŁAŚ nauczycielkę i popełniłaś PRZESTĘPSTWO! i jeszcze śmiesz wyzywać nauczycielkę od 'tępych'? Bardzo dobrze zrobiła. A Ty będziesz gorzko płakać jak zdasz sobie sprawę, że skończywszy szkołę, nic tak naprawdę się nie nauczyłaś i musisz czyścić łazienki. przykre. Już nie wspomnę o tym, jak traktujesz ludzi starszych od siebie i niewątpliwie sporo mądrzejszych. Odpowiedz Link Zgłoś
julunia20 Re: przesadziła .. 21.12.09, 13:47 oxygeniumoflife napisał(a): > Przesadziła? > Żartujesz sobie? Dziewczyno, to Ty przesadzasz. Robisz z siebie kretynkę. Jak > już wiele osób pisało - OSZUKAŁAŚ nauczycielkę i popełniłaś PRZESTĘPSTWO! i > jeszcze śmiesz wyzywać nauczycielkę od 'tępych'? Bardzo dobrze zrobiła. A Ty > będziesz gorzko płakać jak zdasz sobie sprawę, że skończywszy szkołę, nic tak > naprawdę się nie nauczyłaś i musisz czyścić łazienki. przykre. > Już nie wspomnę o tym, jak traktujesz ludzi starszych od siebie i niewątpliwie > sporo mądrzejszych. zgadzam się z nią....jak możesz obrażać mądrą paniąktóra wie co robi o coś dobrego...to ty zawiniłaś i zgadzam się że popełniłaś przestępstwo!mądra to ty nie jesteś za przeproszenie,m jak robisz wątek o czyjejś dobroci i mądrości, oraz o tym że jesteśtaka głupia aby napisać że popełniłaś przestępstwo i na dodatrek robiłaś sobie z niej jaja.....oj dziewczyno..(ja nie chcę w przyszłości być taka jak ty) Odpowiedz Link Zgłoś
oleska940 Re: przesadziła ..... :P:P 21.12.09, 13:52 no niezle nie powinna tak gadac a pozatym to fajne macie prace domowe ........u mnie to djalogi trzeba pisać Odpowiedz Link Zgłoś
julunia20 Re: przesadziła ..... :P:P 21.12.09, 13:58 oleska940 napisał(a): > no niezle nie powinna tak gadac a pozatym to fajne macie prace domowe ........u > mnie to > djalogi trzeba pisać i to co tu moja droga napisałaś jest żenadą......nie powinna tak gadać?!?!?!ona przestępstwo zrobiła! Odpowiedz Link Zgłoś
kiskowa Re: przesadziła ..... :P:P 21.12.09, 15:10 U nas na polskim bylo podobnie.. To przestepstwo i tyle. Ciesz sie ze nie wzywano policji, bo u mnie w sql pore razy wzywano. Ale nie wiem co sie stalo z tymi. Odpowiedz Link Zgłoś
cheeky Re: przesadziła ..... :P:P 22.12.09, 17:33 bo się kochanie nie ściąga z internetu, możesz go użyć jako pomocy . a tobie się nie chciało więc nie wiem w czym problem - , - Odpowiedz Link Zgłoś
smile23 Re: przesadziła ..... :P:P 23.12.09, 16:55 vanesska123 ,xooxoo,vanesska123,oxygeniumoflife Ale najbardziej przesadziła oxygeniumoflife po co jesteś na kotku.pl żeby krytykowac , wybacz kochana ale my nie jesteśmy jak twoje koleżaneczki.Jeżeli zdenerwował Cie ten wątek to co wogólle sie udzielałaś?? Z Bogiem Odpowiedz Link Zgłoś
oxygeniumoflife Re: przesadziła ..... :P:P 23.12.09, 19:47 Yy, sorr, ale w ogóle nie wiem o co Ci chodzi? 'jak twoje koleżaneczki'? czy sądzisz że moje koleżanki są na tyle niemądre żeby zżynać całe prace z Internetu? Czy sądzisz że ja je cały czas krytykuję? rozbawiłaś mnie ; d i nie jestem na kotku żeby krytykowac. lubię go bo można tu poznać JAKIEŚ ciekawe osoby (niektóre, oczywiście). I skoro mnie wątek zainteresował, to dlaczego miałabym nie wyrazić swojego zdania? Skoro dziewczyna pytała, to powiedziałam co myślę. nie widzę w tym nic dziwnego i niestosownego. Odpowiedz Link Zgłoś
smile23 Re: przesadziła ..... :P:P 02.01.10, 23:16 oxygeniumoflife napisał(a): > Yy, sorr, ale w ogóle nie wiem o co Ci chodzi? 'jak twoje koleżaneczki'? czy > sądzisz że moje koleżanki są na tyle niemądre żeby zżynać całe prace z > Internetu? Czy sądzisz że ja je cały czas krytykuję? rozbawiłaś mnie ; d i nie > jestem na kotku żeby krytykowac. lubię go bo można tu poznać JAKIEŚ ciekawe > osoby (niektóre, oczywiście). I skoro mnie wątek zainteresował, to dlaczego > miałabym nie wyrazić swojego zdania? Skoro dziewczyna pytała, to powiedziałam c > o > myślę. nie widzę w tym nic dziwnego i niestosownego. Nie o to chodzi wiem że nie masz mnie już za ciekawą osobe ale on czyli fanta zrobiła już tak zadanie .czy ty nigdy nie ściągnełaś czego z internetu? Odpowiedz Link Zgłoś
corba Re: przesadziła .. 23.12.09, 16:50 ` głupia . xd nie przejmuj się . weź trochę napisz sama, trochę z neta i będzie git . ; p Odpowiedz Link Zgłoś
angie_croft Re: przesadziła .. 23.12.09, 16:52 Moim zdaniem ma rację. Nie powinnaś przepisywać zadania z internetu tylko trochę się pomęczyć i napisać sama chociaż 2 zdania. A jak już jesteś taka lewa z anglika to mogłaś coś pozmieniać albo wyciąć mniej ważne informacje. Gdybym była tą nauczycielką też wpisałabym ci pałę (bez obrazy). A tak przy okazji, wiesz, że plagiat to oszustwo?? Więc nie mów teraz, że ,,nie chciałaś jej oszukać'', bo zrobiłaś to przepisując zadanie z neta. Odpowiedz Link Zgłoś
beautiful_ Re: przesadziła .. 23.12.09, 16:53 O tak przesadziła Myśmy w pierwszej gim mieli wychowawcę od wff taka babka jak doda strasznie wkurzająca potem w połowie pierwszej gim zmienili nam wychow na panią od polaka i ona była wporzo ale ona odeszła i przyszła taka stara baba i ona wgl. ciągle zadaje całą masę na lekcjach a przez lekcje gada jakieś głupoty no masakra ale w nowym roku z powrotem naszym wychowawcą będzie ta od wf "doda" wiem ciężko się w tym połapać xd Odpowiedz Link Zgłoś
gosia1127 Re: przesadziła .. 23.12.09, 16:56 Tak naprawdę miała rację. Nie powinnyście całego ściągać, ale pomóc sobie w napisaniu. Odpowiedz Link Zgłoś