kurczaczek_ 12.01.10, 18:43 dziewczyny , jaki jest kod na darmowe sms do plusa ? szukałam w wujku Google i jak wbijałam to cały czas i wyskakuje niepoprawne polecenie znacie ? jeśli było to wybaczcie . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kolorowo_mi Noo. . 12.01.10, 18:53 znam stronnę i mozna do wszystkich śieci pisac i ktos nie musi miec czynnej bramki ;D www.sms.pc.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
bercia13 Re: tylko jeden KLIK . ;** 12.01.10, 18:58 zalezy czy masz z SimPlus czy MixPlus czy 36 i 6.. Jeśli mixPlus to *121*11*09# Jeśli SimPlus to *121*11*03# Jesli 36 i 6 to *136*11*06# Odpowiedz Link Zgłoś