nensi_ chcialas ?^. 18.01.10, 07:14 tak , przez chłopaka , a przy okazji brzuch mnie bolał . no i chciałam zapomnieć o bólu . Odpowiedz Link Zgłoś
cukierkowa09 Re: chcialas ?^. 18.01.10, 07:52 Też się cięłam , i to nie raz, nie dwa razy.. cięłam sie przez szkołę , rodziców i wgl. .. ale postanowiłam że przestane .. to po prostu nie ma sensu .. niby się potniesz i na jakies kilka minut zapominasz o problemach i jest okej .. a potem . ? znowu to robisz i znowu to robisz . Nie polecam tej metody na rozwiązywanie swoich problemów ! Ja z tym przestałam już jakieś 2-3 miechy temu i nie zamierzam więcej tego robić bo tylko są blizny na rękach ! ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
zabax3 nie. 18.01.10, 11:47 nie jestem głupia żeby sobie ręce oszpecać bliznami itp. a zresztą boje się krwi i gdybym ją zobaczyła to bym zemdlała .;PP Odpowiedz Link Zgłoś
vanell. Re: nie. 18.01.10, 19:59 nigdy. boję się tego bólu.. ale nie rozumiem dlaczego osoba, która to robi ma być od razu chora psychicznie? nie radzi sobie z presją, tyle. troszkę tolerancji. Odpowiedz Link Zgłoś
kinga_the_best Re: chcialas ?^. 22.01.10, 20:57 Nie tnij się!!! Nikt nie jest tego wart nawet największe ciacho świata., A tak wg moja kumpela się cieła, i teraz ma blizny na całych rękach i od pierwszego razu tnie się gdy kto kolwiek sie z niej mocniej nabija. Naprawde nie radzę., Odpowiedz Link Zgłoś
blackout Re: chcialas ?^. 18.01.10, 20:03 jeszcze rozumu mi nie odebrało ; xx NIE ! Odpowiedz Link Zgłoś
kittas. Re: chcialas ?^. 18.01.10, 21:38 No , widzę , że większość wierzy w głupi stereotyp , iż tylko emo się tną ... Teraz to mi dopiero was szkoda, tych co tak uważają. Odpowiedz Link Zgłoś
nici Re: chcialas ?^. 18.01.10, 23:22 nigdy nie chcialam ale moje kolezanki sie ciely Odpowiedz Link Zgłoś
miss_mimi094 !!! 19.01.10, 10:16 nie! uważam ze to głupota! Ulżysz SB na chwile a i tak prędzej czy później to wróci! Moim zdaniem to jest chore(...) Odpowiedz Link Zgłoś
jessicakaulitz Re: chcialas ?^. 19.01.10, 10:19 niee zdecydowanie nigdym nie chciałam....i nie mam zamiaru chciać...moim zdaniem to chore... Odpowiedz Link Zgłoś
yellow.lady Żyletki rządzą. 22.01.10, 20:48 ja się nieraz tnę, zazwyczaj na lekcji. nie, żeby widok krwi mnie podniecał czy coś - po prostu z nudów. mam żyletkę, która nazywa się Żaneta, moja kolezanka ma Emila i Williama [bo z Willkinsona]. ostatnio nauczycielka z chemii spytala sie kolegi, co mu sie stalo, bo przez przypadek sie ciachanal. a on, ze kapslem od tymbarka XDD ale nie tne sie po zylach, zazwyczaj po wierzchu dloni w XD albo w X czy jestem imoł? i tak, watek beznadziejny. tak jak większość z resztą. Odpowiedz Link Zgłoś
nikaa Re: chcialas ?^. 22.01.10, 20:51 Yyym nie, nie mam sklonnosci masochistycznych i nie mam zamiaru sie okaleczac, ani tez nigdy tego nie robilam Odpowiedz Link Zgłoś
other_ tak jasne , może piłą motorową ?? 22.01.10, 20:52 nie , nigdy . czasem mam doła , ale szanuje moje życie , drugiego nie dostane Odpowiedz Link Zgłoś
wtf.owa Re: tak jasne , może piłą motorową ?? 22.01.10, 20:58 oczywiście. nie jestem jednak idiotką i nigdy tego nie zrobię. Odpowiedz Link Zgłoś
alyson96 Re: Taak . 22.01.10, 20:52 Miałam w ubiegłym roku troche trudny okres w życiuu . trwało to 3 miesiące . Miałam dość zyciia chciałam sie pociąć , zabiic itp. / ale tak sie ma kiiedy jest się w wieku 13 lat . ; p Odpowiedz Link Zgłoś
yellow.lady edit 22.01.10, 20:53 ... albo dobra, cofam! kochane kotkowiczki, drogie 13sotlatki! nie tniemy sie, nie nie nie! nawet kapslami! bo jeszcze jakas policje powiadomocie, jakt o bylo z ta dziewczyna od samobojstwa XD lepiej calowac plakaty Jonas Brothers i kupoc majtki z Miley! nie tniemy się! i ja sie nie tnę! Odpowiedz Link Zgłoś
melenka Re: chcialas ?^. 22.01.10, 20:54 Ja kiedyś się pociełam ale tak w pewnym sensie bo nie podciełam sobie żył. Odpowiedz Link Zgłoś
emciaaa Re: chcialas ?^. 22.01.10, 20:58 ja mialam kiedys depreche .. ale jak mysle o pocieciu sie to czuje wymioty w gardle juz .. Odpowiedz Link Zgłoś
lisaxx Re: chcialas ?^. 22.01.10, 21:04 kiedys przeszlo mi to przez mysl .. ale nie mam zamiaru tego robic .. ! a czemu to juz nie pamietam ii.. nigdy sie nie cielam . Odpowiedz Link Zgłoś
jooot Re: chcialas ?^. 22.01.10, 21:06 zrobiłam to jak miałam 11lat , przez kolegę Odpowiedz Link Zgłoś
tosia2233 Re: chcialas ?^. 22.01.10, 21:18 Chciałam .. I to dwa razy .. Pierwszy raz przez dziewczyny z klasy , które były strasznie dla mnie wredne i wgl .. A drugi raz przez chłopaka .. Odpowiedz Link Zgłoś
jb002 Re: chcialas ?^. 22.01.10, 21:21 nie nigdy nie próbowałam i chyba nie spróbuje i jeszcze przez chłopaka?! prawie każdy chłopak jest taki sam... Odpowiedz Link Zgłoś
doma98 Re: chcialas ?^. 22.01.10, 21:31 nie nigdy ale wyobraź sobie sytuację:wracasz do domu i od drzwi cię krytykują wchodzisz do swojego pokoju i zaczynasz się ciąć .co ci to da??jedyne co to bul i to uzależnia jak narkotyki więc nie ma co to robić i to jeszcze przez jakiegoś palanta(kolegę) może jakoś tym pomogłam więc nie myśl o czymś takim Odpowiedz Link Zgłoś
tokio_hotel_483 hm 22.01.10, 21:27 no nieraz ma sie taie chwile,sama je miałam ale nigdy tego nie zrobiłam,to głupota.przez co? świat potrafi sie walić,takie życie Odpowiedz Link Zgłoś
edziaaa Re: chcialas ?^. 22.01.10, 21:39 ja też sie raz pociełam to było jakies pół roku temu ...pokuciłam sie z moimi przyjaciółkami i nieodzywałysmy sie do siebie cały miesiąc a jeszcze z innymi koleżankimi ciągle sie kłuciłam i wszyscy wtedy zaczeli mnie obgadywac to było dla mnie straszne mój najlepszy przyjaciel wygadał moją tajemnice a rodzice mieli do mnie o wszystko wąty nie miałam sie komu wyżalic no i sie pociełam żyletką napoczątku jeden raz tak troche ale potem juz nie wytrzumałam i pociełam sie w trzech miejscach tak naprawde ostro blizny potem nie chciały zejsc ale juz naszczescie zeszły od tamtego czasu juz sie nie pociełam nom to by było na tyle .... Odpowiedz Link Zgłoś
edziaaa Re: chcialas ?^. 22.01.10, 21:41 ale ja już nigdy tego nie zrobie i troche żałuje ze to zrobiłam Odpowiedz Link Zgłoś
sylciaa Re: chcialas ?^. 22.01.10, 21:40 ja miałam kompletnego doła... przed rodzinkę, kumpele i reszte świata, ale nie potrafiłabym się pociąć, nawet gdybym chciała ... Ale znam takie osoby, jedną nawet, która się tnie z nudów Odpowiedz Link Zgłoś
oliiviia Yhy 22.01.10, 22:02 Tak chciałam, nawet to zrobiłam. ;/ Oj i to nieraz. W szkole na przerwie siedziałam z przyjaciółką i... własnie... Ale nie żyletką, tylko nożyczkami lub cyrklem xD Eh, dobrze że to już mi przeszło. Odpowiedz Link Zgłoś
nikawika Re: chcialas ?^. 22.01.10, 22:35 ja chciałam kilka razy . przez kumpelę,nauczyciela,chłopaka,koleżankę i przez sąsiadkę Odpowiedz Link Zgłoś
owad Re: chcialas ?^. 22.01.10, 22:40 nie. pogrzało cię? nie tnij się,dziecko! to bdz świadczyło o twojej głupiej głupocie(?) Odpowiedz Link Zgłoś