Dodaj do ulubionych

chcialas ?^.

    • nensi_ chcialas ?^. 18.01.10, 07:14
      tak , przez chłopaka , a przy okazji brzuch mnie bolał .
      no i chciałam zapomnieć o bólu .
      • cukierkowa09 Re: chcialas ?^. 18.01.10, 07:52
        Też się cięłam , i to nie raz, nie dwa razy..
        cięłam sie przez szkołę , rodziców i wgl. ..
        ale postanowiłam że przestane .. to po prostu nie ma sensu .. niby się potniesz
        i na jakies kilka minut zapominasz o problemach i jest okej .. a potem . ? znowu
        to robisz i znowu to robisz .
        Nie polecam tej metody na rozwiązywanie swoich problemów !
        Ja z tym przestałam już jakieś 2-3 miechy temu i nie zamierzam więcej tego robić
        bo tylko są blizny na rękach ! ;/
        • zabax3 nie. 18.01.10, 11:47

          nie jestem głupia żeby sobie ręce oszpecać bliznami itp.

          a zresztą boje się krwi i gdybym ją zobaczyła to bym zemdlała .;PP
          • vanell. Re: nie. 18.01.10, 19:59
            nigdy.
            boję się tego bólu..
            ale nie rozumiem dlaczego osoba, która to robi ma być od razu chora psychicznie?
            nie radzi sobie z presją, tyle.
            troszkę tolerancji.
      • kinga_the_best Re: chcialas ?^. 22.01.10, 20:57
        Nie tnij się!!! Nikt nie jest tego wart nawet największe ciacho świata., A tak wg moja
        kumpela się cieła, i teraz ma blizny na całych rękach i od pierwszego razu tnie się gdy kto
        kolwiek sie z niej mocniej nabija. Naprawde nie radzę.,
    • blackout Re: chcialas ?^. 18.01.10, 20:03
      jeszcze rozumu mi nie odebrało ; xx NIE !
      • britneyxd Re: chcialas ?^. 18.01.10, 21:28
        raz jak się zdołowałam ;/
    • kittas. Re: chcialas ?^. 18.01.10, 21:38
      No , widzę , że większość wierzy w głupi stereotyp , iż tylko emo się tną ... Teraz to mi
      dopiero was szkoda, tych co tak uważają.
      • majka04 nie 18.01.10, 21:41
        nie ,
    • nici Re: chcialas ?^. 18.01.10, 23:22
      nigdy nie chcialam ale moje kolezanki sie ciely
    • miss_mimi094 !!! 19.01.10, 10:16
      nie! uważam ze to głupota! Ulżysz SB na chwile a i tak prędzej czy później to
      wróci! Moim zdaniem to jest chore(...) wink
    • jessicakaulitz Re: chcialas ?^. 19.01.10, 10:19
      niee zdecydowanie nigdym nie chciałam....i nie mam zamiaru chciać...moim zdaniem to
      chore...
      • lilii_95 Re: chcialas ?^. 22.01.10, 20:47
        ja tak, przez moją rodzinę.
        • lilii_95 Re: chcialas ?^. 22.01.10, 21:23
          teraz nie, choć czasem mam ochotę.
    • yellow.lady Żyletki rządzą. 22.01.10, 20:48
      ja się nieraz tnę, zazwyczaj na lekcji. nie, żeby widok krwi mnie podniecał czy coś - po
      prostu z nudów. mam żyletkę, która nazywa się Żaneta, moja kolezanka ma Emila i
      Williama [bo z Willkinsona]. ostatnio nauczycielka z chemii spytala sie kolegi, co mu sie
      stalo, bo przez przypadek sie ciachanal. a on, ze kapslem od tymbarka XDD
      ale nie tne sie po zylach, zazwyczaj po wierzchu dloni w XD albo w X tongue_out

      czy jestem imoł?

      i tak, watek beznadziejny.
      tak jak większość z resztą.
    • nikaa Re: chcialas ?^. 22.01.10, 20:51
      Yyym nie, nie mam sklonnosci masochistycznych i nie mam zamiaru sie okaleczac,
      ani tez nigdy tego nie robilam uncertain
    • other_ tak jasne , może piłą motorową ?? 22.01.10, 20:52

      nie , nigdy . czasem mam doła ,
      ale szanuje moje życie ,
      drugiego nie dostane uncertain
      • wtf.owa Re: tak jasne , może piłą motorową ?? 22.01.10, 20:58
        oczywiście. nie jestem jednak idiotką i nigdy tego nie zrobię.
    • alyson96 Re: Taak . 22.01.10, 20:52
      Miałam w ubiegłym roku troche trudny okres w życiuu . trwało to 3 miesiące . Miałam dość
      zyciia chciałam sie pociąć , zabiic itp. / ale tak sie ma kiiedy jest się w wieku 13 lat . ; p
    • yellow.lady edit 22.01.10, 20:53
      ... albo dobra, cofam! kochane kotkowiczki, drogie 13sotlatki! nie tniemy sie, nie nie nie!
      nawet kapslami! bo jeszcze jakas policje powiadomocie, jakt o bylo z ta dziewczyna od
      samobojstwa XD lepiej calowac plakaty Jonas Brothers i kupoc majtki z Miley! nie tniemy
      się! i ja sie nie tnę! cool
    • melenka Re: chcialas ?^. 22.01.10, 20:54
      Ja kiedyś się pociełam ale tak w pewnym sensie bo nie podciełam sobie żył. uncertainuncertain
      • emciaaa Re: chcialas ?^. 22.01.10, 20:58
        ja mialam kiedys depreche ..
        ale jak mysle o pocieciu sie to czuje wymioty w gardle juz ..
        • lisaxx Re: chcialas ?^. 22.01.10, 21:04
          kiedys przeszlo mi to przez mysl .. ale nie mam zamiaru tego robic .. !
          a czemu to juz nie pamietam

          ii.. nigdy sie nie cielam .
    • jooot Re: chcialas ?^. 22.01.10, 21:06
      zrobiłam to jak miałam 11lat , przez kolegę
    • tosia2233 Re: chcialas ?^. 22.01.10, 21:18
      Chciałam ..
      I to dwa razy ..
      Pierwszy raz przez dziewczyny z klasy , które były strasznie dla mnie wredne i
      wgl ..
      A drugi raz przez chłopaka ..
    • vansi Re: chcialas ?^. 22.01.10, 21:20
      Nie
    • jb002 Re: chcialas ?^. 22.01.10, 21:21
      nie nigdy nie próbowałam i chyba nie spróbuje i jeszcze przez chłopaka?! prawie
      każdy chłopak jest taki sam...
      • she_ em, żyletka ? 22.01.10, 21:25
        nie, nie jestem na tyle głupia : >
      • doma98 Re: chcialas ?^. 22.01.10, 21:31
        nie nigdy big_grinale wyobraź sobie sytuację:wracasz do domu i od drzwi cię krytykują
        sciana
        wchodzisz do swojego pokoju i zaczynasz się ciąć .co ci to da??jedyne co to bul
        i to uzależnia jak narkotyki confused więc nie ma co to robić i to jeszcze przez
        jakiegoś palanta(kolegę) może jakoś tym pomogłamsmile więc nie myśl o czymś takimkiss
    • werkaa Możee . xdd 22.01.10, 21:26
      Taak . Przez Kolege . xdd sciana
    • blender Re: chcialas ?^. 22.01.10, 21:26
      nie :3
    • tokio_hotel_483 hm 22.01.10, 21:27
      no nieraz ma sie taie chwile,sama je miałam ale nigdy tego nie zrobiłam,to głupota.przez
      co?
      świat potrafi sie walić,takie życie
    • edziaaa Re: chcialas ?^. 22.01.10, 21:39
      ja też sie raz pociełam to było jakies pół roku temu ...pokuciłam sie z moimi przyjaciółkami
      i nieodzywałysmy sie do siebie cały miesiąc a jeszcze z innymi koleżankimi ciągle sie
      kłuciłam i wszyscy wtedy zaczeli mnie obgadywac to było dla mnie straszne mój najlepszy
      przyjaciel wygadał moją tajemnice a rodzice mieli do mnie o wszystko wąty nie miałam sie
      komu wyżalic no i sie pociełam żyletką napoczątku jeden raz tak troche ale potem juz nie
      wytrzumałam i pociełam sie w trzech miejscach tak naprawde ostro blizny potem nie
      chciały zejsc ale juz naszczescie zeszły od tamtego czasu juz sie nie pociełam nom to by
      było na tyle smile....
      • edziaaa Re: chcialas ?^. 22.01.10, 21:41
        ale ja już nigdy tego nie zrobie i troche żałuje ze to zrobiłam smile
    • sylciaa Re: chcialas ?^. 22.01.10, 21:40
      ja miałam kompletnego doła... przed rodzinkę, kumpele i reszte świata, ale nie
      potrafiłabym się pociąć, nawet gdybym chciała ... Ale znam takie osoby, jedną
      nawet, która się tnie z nudów uncertainuncertain
    • mewusia Re: chcialas ?^. 22.01.10, 21:46
      nie ! jak najbardziej nie !
    • oliiviia Yhy 22.01.10, 22:02
      Tak chciałam, nawet to zrobiłam. ;/
      Oj i to nieraz.
      W szkole na przerwie siedziałam z przyjaciółką i... własnie...
      Ale nie żyletką, tylko nożyczkami lub cyrklem xD
      Eh, dobrze że to już mi przeszło.
    • nikawika Re: chcialas ?^. 22.01.10, 22:35
      ja chciałam kilka razy sad .
      przez kumpelę,nauczyciela,chłopaka,koleżankę i przez sąsiadkę sad sad
    • owad Re: chcialas ?^. 22.01.10, 22:40
      nie.
      pogrzało cię?
      nie tnij się,dziecko!sciana
      to bdz świadczyło o twojej głupiej głupocie(?)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka