Dodaj do ulubionych

Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ

05.02.10, 14:12
Czas na półfinał oto wyniki:

1.Camp Rock-23 głosy
2.High School Musical-13 głosów
3.Tatastrofa-6 głosów
4.Wendy Wu-12 głosów
5.Czarodzieje z Waverly Place-24 głosy
6.Program ochrony księżniczek-17 głosów
[b]7.Dziewczyny Cheetah-9 głosów
8.Żaden-12 głosów xd

Filmy podkreślone nie przechodzą dalej...

Głosujcie:

1.Camp Rock

https://4.bp.blogspot.com/_a25pHNrt1_A/SF6WTLS3-3I/AAAAAAAAALE/CgRh4hJ-i38/s400/camp+rock.jpg

2.High School Musical

https://brandstrategy.files.wordpress.com/2008/09/high_school_musical_two_2_cast.jpg

4.Wendy Wu

https://images.usatoday.com/life/_photos/2006/06/21/nielsens-wu.jpg

5.Czarodzieje z Waverly Place FILM

https://www.otofotki.pl/img12/obrazki/wb4461_nx3nl1.jpg

6.Program ochrony księżniczek

https://www.otofotki.pl/img7/obrazki/xf3815_princess-protection-program.jpg

8.Żaden

Głosujcie!wink
Obserwuj wątek
    • fan_miley Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 14:14
      1, 2, 4, 5, 6, 8 ?
      • andziaxp Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 18:50
        6 i 5
      • justin.bieber. Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 19:01
        Wendy Wu , Hsm, POK, Czarodziieje
      • ulusia Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 06.02.10, 21:22
        5 i 4 smile
    • clover1 Wejdźcie jeszcze tu;d 05.02.10, 14:15
      Tatastrofa i Dziewczyny Cheetah nie przechodzą dalej.
      Głosujcie na max.3 filmy.

      Ja głosuję na:
      Wendy Wu,Czarodzieje z Waverly Place,Program ochrony księżniczek
      • patibilendziak Re: Wejdźcie jeszcze tu;d 06.02.10, 08:36
        1.Camp Rock
    • werkaa Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 14:17
      Camp Rock I Czarodzieje . ; pp
    • kasieek_089 Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 14:19
      HSM
    • justinowa Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 14:19
      High School Musical
      • justyna1398 Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 07.02.10, 10:29
        Camp Rock smile
    • akira Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 14:21
      Camp Rock
    • myszkaa Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 14:22
      HSM , Czarodzieje z Waverly Place , Wendy Wu . : )
    • pauuli Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 14:22
      ŻADEN.
    • patrycja04053 Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 14:26
      Camp Rock kiss
    • moniqusa Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 14:27
      1. Camp Rock ;*
      • heyyeah Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ. 05.02.10, 14:34
        Camp Rock
    • unhappy_xd Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 14:34
      1.Camp Rock
      2.High School Musical
      6.Program ochrony księżniczek . ; dd
    • chocochanel Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 14:34
      Program ochrony księżniczek
      Camp Rock
      High School Musical
      smile
    • pauliska1212 Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 14:34
      camp rock, czarodzieje i księżniczki są fajnee x dd

      ale jak mam już wybrać to głosuję na; czarodzieje z waverly place film
    • twilight_6 Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 14:43
      Ja daję głos na: Wendy Wu i Czarodzieje z Waverly Place FILM ;**
    • selly38 Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 15:23
      Camp Rock
      High School Musical
      Czarodzieje z Waverly Place: Film (nie oglądałam, ale na pewno jest świetny)
      • clover1 Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 15:27
        głosujciewink
        • izzil Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 15:34
          Jestem za Programem ochrony księżniczek i jeszcze czarodzieje i jak co to camp
          rock ;P
          głosuje na 3 jak możan a jak nie to na jedno czyli hm.. program ochrony
          księżniczek wink smilekiss
          • magdalena974 Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 19:16
            Czarodzieje z Warely Place The movie big_grin
    • lolcia15 Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 15:38
      Hm... Camp Rock
    • anotherdrama Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 15:44
      High School Musical
    • beauty12 Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 15:54
      Głosuję na Czarodziei z Weverly Place
    • ozzy Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 16:32
      Żaden
      • clover1 Głosujcie!. 05.02.10, 18:31
        Jak na razie wygrywa Camp Rock,a przegrywa Wendy Wu.
        Jeszcze wszystko może się zmienić!!
    • alexis960 Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 18:46
      5.Czarodzieje z Waverly Place FILM smile
    • asia27 Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 18:50
      Camp Rock albo Wendy Wusmile
      • selcia17 Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 18:53
        CZVPF czyli 7..; ]
    • psycho_ Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 18:51
      Miałam już napisać że żaden ale... niech będą Czarodzieje^^
    • milunia3000 Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 18:53
      Camp Rock!!! serce
      • eweluna97 Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 18:53
        żaden . x d
        • duuumi Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 18:55
          Program ochrony ksiezniczek, czarodzieje.
        • cocomaroko Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 18:57
          numerek 8. : D
    • zmayslona13 Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 18:56
      Jeżli o mnei chodzi, głosuję na "Czarodziei z Weverly Place". Mistrzowskie efekty i trzeba przyznać medal za aktorstwo- kiedy całkiem obiektywnei patrzyłam na to, stwierdziłam, ze Selena jest najlepszą z aktorek Disneya (za to Demi najlepiej śpiewa, tak jak JB, ale oni są profesjonalnymi muzykami) podobnie reszta z obsady- naprawde postarali się. N o i więcej czasu pośiwęcono postacią i z fajnej komedyjki zrobił się świetny film (mój tata nawet tak powiedział, a on uważa wszytkei seriale mółodizeżowe za kiepskie bajeczki). Ale właściwie wszytskei filmy są fajne
      • 7_things Re: Najlepszy fim Disney Channel-PÓŁFiNAŁ 05.02.10, 18:59
        Program ochrony księżniczek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka