05.02.10, 18:01
większość ludzi jak tylko gdzieś wyjedzie kupuje sobie pamiątki aby móc
pamiętać dane miejsce, inna część robi zdjęcia, a jeszcze inna tylko zachowuje
wspomnienia. Jestem ciekawa czy wy kupujecie sobie pamiątki jakieś czy nie
wiem np. nad morzem zbieracie musze i potem to trzymacie w sekretny miejscu. XD

jaa już należe do tych, którzy robią same zdjęcia aczkolwiek jak byłam mała to
kochałam kupować pamiątki. ; -d
Obserwuj wątek
    • elliot Re: pamiątki 05.02.10, 20:29
      jak jeździłam na kolonie, w młodszych latach, to non stop kupywałam jakieś
      pamiątki, z czasem z tego wyrosłam.
      pamiętnika też nie prowadzę, za duże ryzyko, że ktoś znajdzie.
      uwielbiam robić fotki, ale od niedawna więc póki co mam jedynie siebie xd
      więc chyba należę do osób, którym wystarczają wspomnienia, bo tego nikt nam nie
      odbierze
      • karmel_ Re: pamiątki 05.02.10, 20:42
        Taak , zbieram rożne , ale mam kolekcję takich szklanych kulek z różnych krai ,
        co pada z nich ' śnieg ' jak się je potrząśnie.
    • theblackone. Re: pamiątki 20.02.10, 21:22
      Zdjęcia + śmieci.
      To jest, zachowuję papierek po batoniku, ciasteczko dołączone do gorącej czekolady w
      kawiarni, muszelkę, kamyk, kwiatek, gumkę do włosów znalezioną na plaży. Na wyjazdy
      zawsze biorę notatnik, taśmę klejącą, oraz ołówek, i wklejam moje małe pamiątki,
      jednocześnie dopisując małe notatki typu: "Znalazłam tą muszelkę wczoraj podczas
      oglądania zachodu słońca na plaży z Kaśką, ok. 18:30. Nie wiem czemu, jest całkiem
      zwykła, ale spodobała mi się." :} Polecam. To 37287591 razy lepsze niż wielka muszla z
      napisem 'Hel', która na pewno nie była znaleziona na Helu, bo tu takich nie ma, na której
      napis nabazgrolił sprzedawca na twoich oczach, która kosztowała dużo więcej, niż jest
      warta, która i tak w drodze do domu się potłucze albo zgubi, a jak nie, to w domu wyląduje
      na zakurzonym parapecie i będzie tam stała, dopóki mama nie uzna, że to śmieć, i wyrzuci
      ją do kosza.
    • black_lady Re: pamiątki 21.02.10, 10:41
      Jakieeeeeeś drobiazgi <; ale to czasem. A tak to zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz
      zdjęcia. Intryguje mnie fotografia więc nie ma co się dziwić wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka