Dodaj do ulubionych

jak tak można?! ;(

18.03.10, 21:25
tylko dla osób o mocnych nerwach ;
crying
najwyraźniej ja się do nich nie zaliczam.
potrafiłyście obejrzeć cały filmik? crying
dla mnie to zbyt straszne.
biedne zwierzęta, tak strasznie cierpią. crying

podpiszcie petycję.
Obserwuj wątek
    • oola Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 21:25
      link mi się usunął ;
      ...
      • oola Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 21:31
        obejrzałyście? :xxx
        • koralowa Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 22:25
          `.Nie ja nie mam zamiaru.Kocham zwierzęta, a takie nagranie tylko sprawiają,
          że na sercu jest mi tak źle, że w żaden sposób temu światowi nie można
          pomóc.Smutne ;c.
          • myszqa13 Re: jak tak można?! ;( 06.05.10, 16:48
            nieeeeeeee...nie obejrze tego nigdy w życiu...włącyzłam ale obejrzałam tylko do tego momentu z tym rudym słodkim kotkiem...z którym coś tam robią(na początku)...nawet nie wiem co bo od razu wyłączyłam...
        • temptation Re: jak tak można?! ;( 19.03.10, 14:52
          1. Nie ma żadnego linku wink
          2. CHYBA wiem o jaki filmik Ci chodzi, podpisałam petycję a filmiku nie oglądała
          ( nie chce patrzeć jak ludzie zabijają pieski) crying
          • kama96 Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 19:41
            Biedne zwierzęta. Niestety niektórzy ludzie nie mają serca. Brzydzę się takimi
            osobami. Jak w ogóle tak można. Nie oglądam filmiku, ale chyba domyślałam się o
            co chodzi. sciana
            • zuta Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 19:55
              Ja nie mogę znaleźć linku, ale podejrzewam, o których ci chodzi i oczywiście
              podpisałam petycję i obejrzałam filmik, choć serce mi się łamało.crying
            • klaudia_25 Tuuu ! 13.07.10, 20:23
              Jak tak można ? Przecież to okrucieństwo ! Morderstwo ! Zwierzęta tak jak i ludzie chcą być kochane ! Żeby każdego człowieka który je dręczył wsadzili do takiej ciasnej klatki a potem mordowali !Wiedzieliby jak jest miło ! Nie potrafię obejrzeć całego filmiku , nie jestem w stanie nawet pomyśleć że mój pies mógłby tak skończyć !


              Pamiętajmy zwierzęta chcą być kochane tak , jak ludzie a mordują je w brutalny sposób ! Jak widzimy na ulicy jakiegoś kotka lub pieska zabłąkanego postarajmy się mu pomóc . NIech ten świat stanie się lepszy !
        • coco_modnisia_ Re: jak tak można?! ;( 06.05.10, 16:42
          nie,nie obejrzałam bo nie wiem co mam obejrzeć
      • wunia ... 19.03.10, 23:56
        nie mam serca tego oglądać, ale podpisałm petycję.cry
        • andziaxp Re: ... 04.04.10, 17:04
          matko jak oni tak mogą?!
          to było straszne.
          oczywiscie podpisałam
      • pauluu Re: ja wolę nie... 08.05.10, 02:04
        Wolę nie oglądać nawet.. tyle ci powiem
        serducho by mi pewnie pękło ; ((
    • tokio_hotel_483 yyy? 18.03.10, 21:32
      ale ocb ?
      • oola Re: yyy? 18.03.10, 21:32
        wejdź.

        zobacz sobie. indifferent| to jest straszne! crying
        • tokio_hotel_483 Re: yyy? 18.03.10, 21:33
          ale ja własnie tu nic nie widzie strasznego.
          nie ma filmiku ani nic
          ocb z tym /
          • oola Re: yyy? 18.03.10, 21:34
            musisz nacisnąć na to co pisze "warning". ;c
        • bibi4 Re: yyy? 18.03.10, 22:13
          oni maltretują te zwierzątka sad, pozabijam ich ! devil
        • cute_princess Re: yyy? 19.03.10, 23:33
          O MÓJ BOŻE! CZY WY WIDZIAŁYŚCIE TEGO ZYWEGO PSA BEZ SKÓRY JA NA TYM ETAPIE NA
          MAXA PŁAKAŁAM.. JA NIE MOGĘ UWIERZYĆ JAK MOZNA COS TAKIEGO ROBIĆ TYM BEZBRONNYM
          PIESKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE MOJMUJE TEGO!!
          SZOOOOOKK!!
        • kusy505 Re: yyy? 17.04.10, 20:37
          NIe chcę tego oglądać. KOcham krwawe filmiki i różne takie ale nie nawidzę
          patrzeć na krzywdę zwierząt
    • jb002 Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 21:35
      nie ma tam filmiku
      • zp.my wstydze sie ze jestem człowiekiem. 18.03.10, 21:38
        Oglądałam juz to kiedyś i poryczałam się crying(
        • oola Re: wstydze sie ze jestem człowiekiem. 18.03.10, 21:38
          zupełnie jak ja. crying
          • cupcakes_ BOŻE! 18.03.10, 22:23
            JAK TAK DO CHOLERY MOŻNA??
            TE ZWIERZĄTA CZUJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            biedne psiaki i koty ;c
            nie mogłam na to patrzeć, wyłączyłam jak ten stuknięty gościu obdzierał tego psa ze skóry i łamał mu kości, to było OKROPNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            JAK TAK MOŻNA????

            • cute_princess co, ?? 19.03.10, 23:27
              O NIEE! MASAKRA, JA WYŁĄCZYŁAM NA TYM JAK BYŁO O TYM ŻE SĄ BRUTALNI, MATKO CO
              ONI ROBIĄ, CZY WY WIDZIELIŚCIE, JAKIE TE PSIAKI SĄ SŁODKIE. . ŁEZKI MI
              POLECIAAŁY, JA NIE MAM NERWÓW NA COŚ TAKIEGO, PSY I KOTY MAJA UCZUCIA!!!!!! ONI
              JUŻ DAWNO POWINNI SIEDZIEĆ W WIĘZIENIU ZA ZNĘCANIE SIĘ NAD ZWIERZAKAMI, DALEJ
              NIE MOGŁAM OGLĄDAĆ BO BYM SIĘ ROZRYCZAŁA NA MAXA!! JA NIE MOGE TAKICH FILMIKÓW
              OGLĄDAĆ, BO KOCHAM ZWIERZĘTA, NIE POWINNO BYC CZEGOS TAKIEGO W CHINACH, JA TEGO
              NIE POJMUJE, CO TO MA BYĆ? MOŻE NIECH ONI SAMI SIEBIE WŁOŻA W MALUTKĄ KLATECZKĘ,
              WPAKUJĄ NA TIRA I Z GÓRY PRZYCZEPY ZRZUCAJĄ SIĘ NA PODŁOGĘ, NA PEWNO BYŁO BY IM
              ŚWIETNIE!! NIE NO, NIE WIEM CO MAM PISAĆ, BO NORMALNIE MNIE TEN FILMIK
              ZDENERWOWAŁ-TO TRAKTOWANIE ZWIERZĄT, STRASZNIE CHCIAŁABYM ZAPOBIEGAĆ CZEMUŚ
              TAKIEMU JAK TO, ALE NIE TYLKO W CHINACH ZWIERZETA SĄ TAK WYKORZYSTYWANIE..
              PRZEZYLAM SZOK OGLĄDAJĄC TO!!
            • lily28 Re: BOŻE! 29.03.10, 20:18
              Jezu! To jest straszne! JAK TAK MOŻNA! CI LUDZIE NAPRAWDĘ NIE MAJĄ SERCA. Nie
              oglądnęłam tego filmiku do końca. Nie dałam rady. Boże, nie wiedziałam, że takie rzeczy się
              dzieją...
              • lily28 Re: BOŻE! 29.03.10, 20:44
                Te zwierzątko, co na końcu obdzierali ze skóry jeszcze żyło potem! Boże!!!
        • gitarzystka_ >.< 04.04.10, 17:10
          Dość dawno temu to oglądałam i podpisałam petycję.
          Wiecie co jest najgorsze? Że zwierzę nie potrafi nawet się wydrzeć "Zostaw mnie
          w spokoju, Ty przeklęty dupku!".
      • oola Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 21:38
        jest! trzeba nacisnąć na "warning" i wtedy wyświetla się film.
        ale ostrzegam, że jest straszny! :x
        • oola Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 22:03
          ??
          • oola ?! ;/ 18.03.10, 22:03
            • stop_it ;(( 18.03.10, 22:13
              jezu! crying( biedne zwierzeta crying((((((((((((((((((((((((((((((((((((( buuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!
    • oola Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 21:44
      i co? :x
    • yellow.lady Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 22:08
      Włączyłam, ale zaraz wyłączyłam. okropne.
      • oola Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 22:10
        wiem. straszne. ;xxx
        • meerc Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 22:15
          najgorsze w tym filmiku jest na końcu, kochaniutkie . ;c osobiście podpisałam petecyje.
          fakt , filmik jest prze drastyczny , ale niestety prawdziwy .
    • adusia_cullen Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 22:16
      Znowu się poryczałaam jak ten pies co go obdarli ze skóry umierał. A najbardziej
      mnie boli to, że możemy dużo zmienić, ale tego nie robimy. Jak patrze na oczy
      tych biednych zwierząt to tez rycze crying. Pomóżciee!!! ;*
    • ola09 Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 22:16
      oglądałam całeuncertain
      najgorsze było zbliżenie zakrwawionego psa crying-straszne to bylo
      niektórzy ludzie są pozbawieni uczucsciana
      jak tak możnasciana
    • sylciaa Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 22:16
      ten piesek jeszcze żył ... był bez skóry i tak się jeszcze patrzył ;//

      o boszzz... crying
    • roxanne KURRR... 18.03.10, 22:26
      Jak zobaczyłam tego psa obdartego ze skóry i jeszcze bez drugiej połowy ciała to się we
      mnie zagrzało. Nawet nie czułam obrzydzenia tylko napłynęła do mnie jednocześnie wielka
      wściekłość - bo jak można robić coś takiego?!; żal - dla tych biednych zwierzaków;smutek -
      obdarte ze skóry bez połowy ciała pozostawione samemu sobie aż mi łzy prawie napłynęły
      do oczu. Nie mam słów po prostu widok tego psa bez połowy ciała i skóry i den widok jak
      mu tą skórę zdzierali, jak mu odrywali część ciała, jak gotowali te zwierzęta zywcem, jak
      kastrowali jak deptali!

      Nie mogę! Napisać do ONETU, Interii wszędzie!

      Trzeba je ratować!

      • iga18 Ja aż sie boje obejrzeć... 13.07.10, 11:26
    • paulusia098 Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 22:40
      Matko Boska .. zgadzam się z przedmówczyniami wstydzę się , że jestem człowiekiem , achh
      gdybym mogła to bym tym ludziom zrobiła tak samo , //
      biedne zwierzęta .. miejmy nadzieję , że ta petycja pomoże i już nie bd tak robić , aż się
      popłakałam , ((
      • oola Re: jak tak można?! ;( 06.05.10, 16:35
        dokładnie uncertain/
    • kamila_1355 do sądu! 18.03.10, 22:47
      to straszne! okrutne. tym ludziom trzeba zafundować coś takiego...z miłą chęcią
      obejrzałabym to... i śmiałabym się im w oczy. nie ruszyłoby mnie to. jestem odporna na
      ludzką krzywdę. w tym momencie patrząc się na coś takiego jest mi wstyd,że jestem
      człowiekiem. wstyd za to,że mimo różnicy rasowej jaka mnie od nich dzieli jesteśmy z tego
      samego gatunku. nienawidzę krzywdy jaką wyrządza się zwierzętom.
      • meryll . 19.03.10, 08:05
        Lepiej tego nie oglądać... ;x
        • zgredek_x3 Re: . 19.03.10, 14:27
          o Jezu.
          Właśnie to obejrzałam i jestem totalnie wstrząśnięta. mam słabe nerwy, to fakt,
          ale musiałam to obejrzeć.
          popieram jedną dziewczyną, piszącą, że chciałaby zrobić to samo tym ludziom.
          Komu te zwierzęta zawiniły, że je tak traktują?
          Jak oni mogę?
          crying
          • courtney_ Re: . 19.03.10, 14:36
            o mój Boże.
            to jest niemożliwe. -,-

            jak można robić coś takiego?
            01:56
            jak to zobaczyłam, to nie mogłam uwierzyć, że to prawda.
            że świat jest taki głupi, głuchy na pomoc tych,
            co nie umieją mówić, ale również czują.

            chyba przez dłuższy czas ten mały fragment tego filmiku
            będzie mi się śnił po nocach.
          • niewiqedzicd Re: . 20.03.10, 09:57
            dlaczego Bóg pozwala coś takiego robic ?!
            I czy on istnieje ?
            Czemu policja ich nie zamknie ?!

            Coś strasznego
    • asiula333 Re: jak tak można?! ;( 19.03.10, 14:36
      straszne straszne straszne straszne straszne straszne straszne straszne straszne straszne
      straszne straszne straszne straszne strasznesadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsad:-
      (sadsadsadsadsadsadsadsadsadangryangryangryangryangryangryangryangry
      jak tak możnascianascianascianasciana:sciana::sciana::sciana::sciana:
    • nikaa Przerażające 19.03.10, 14:56
      To jest straszne, co człowiek potrafi zrobić ze zwierzętami!
      I jak tak patrzę na te wszystkie filmiki itd. to stwierdzam, że człowiek to
      najstraszniejsza rzecz na świecie!
    • koaal Re: jak tak można?! ;( 19.03.10, 15:01
      masakra.. :x
      • selena_disney Re: jak tak można?! ;( 19.03.10, 15:34
        o jeny przestałam oglądać jak była krew. Straszne. Biedne zwierzaki...
        Nienawidzę tych ludzi, jak oni wogóle mogą coś takiego robić, czy oni nie
        wiedzą, co czują zwierzaki!? Jak bym chciała ich tak na żywca ugotować albo
        obszarpać ze skóry, tzn. tych ludzi.
        • zouza_ Re: jak tak można?! ;( 19.03.10, 20:29
          straszne .
          mocnych nerwów nie mam, ale kocham zwierzę ta i musiałam to pooglądać .
          najgorsze było to jak obrzierali ze skóry tego psa . cryingcrying
          nie wierzę, że tak się dzieje .
          teraz mi wstyd, że jestem człowiekiem ..
          strasznie współczuję tym zwierzętom .. crying
          • happiness. to wszystko jest chore. 19.03.10, 23:10
            nawet nie chce go oglądać. jak kiedyś obejrzałam podobny, to ryczałam i miałam
            depresje przez 2 dni i ciągle przytulałam sie do mojego psa (xd). mam na to za
            słabe nerwy.
            może wyjdę na rasistkę, ale za to nienawidzę chińczyków.
            jak tak można?! niech ktoś ich tak obedrze. ;/ ale jakby ludzi, którzy robią
            takie okropieństwa żywym, bezbronnym istotom, obedrzec ze skóry, to byłaby
            wielka afera, że jak tak można obdzierać ludzi ze skóry? jak dla mnie jest to
            chora sytuacja.
            • madziek67 więc .. 20.03.10, 00:12
              Chińczyki to ... podli ludzie ! JEZU , jak oni tego psa ze skóry obdari , cały był we krwi .. ; (



              STOPSTOPSTOPSTOP!
    • nrulezzzzz pomożecie? <a href="http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/" target 20.03.10, 12:22
      nie wiem...to straszne... dzieje sie tak w wielu krajach... to niewybaczalne....
      oczywiście podpisałam... jeśli chcecie, aby w Korei tez nie zabijali psów to
      podpiszcie tą petycje: uniteddogs.com/stopkillingdogs/ cryingcryingcrying
      • prosiak_ Re: pomożecie? <a href="<a href="http://uniteddogs.com" target 20.03.10, 12:40
        nie oglądnę tego filmu bo bym później się uspokoić nie mogła.
        raz obejrzałam i mama musiała dać mi tabletki uspakajające...
        podpisze petycje ale wątpię żeby to pomogło.
    • kuku_ jak tak można?! ;( 20.03.10, 12:40
      obejrzałam cały. myślałam, że wymięknę widząc całego zakrwawionego psa. trudno
      uwierzyć, że ludzie potrafią być tak okrutni.
    • yzz. Jak tak można? - Nie można. 23.03.10, 19:32
      Ja to nawet nie mogłam zacząć -.- Od dwóch lat jestem wegetarianką, nie umiem
      patrzeć jak zabijają zwierzęta (jakiekolwiek), a jeszcze je jeść? Nie, to nie
      dla mnie...
    • oola .... 29.03.10, 15:10
      • oola :| 29.03.10, 15:10
        • diamond_girl12 Matko! 29.03.10, 15:32
          Nie obejrzałam całego.
          To okrutne co robią tym zwierzętom. sadyści...
          • gwiazdeczka36 Re: Matko! 15.04.10, 18:49
            jak to obejrzałam to zaczełam płakać .
            Do sądu z satystami.
            Znecają się . Bo oni lubią jeść koty ;//
            Żal mi ich ;//
    • zwariowany_xd omg krew ;/ 02.04.10, 15:02
      jasne, że podpiszę
      • 7_things Re: omg krew ;/ 04.04.10, 10:46
        zobaczyłam początek i już odechciało mi się oglądania.
        dlaczego to robią ? bo niektórzy ludzie są po prostu chorzy !

        podpisałam petycję.
    • wercia321 Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 11:01
      Obejrzałam cały filmik i mi szczęka opadła do ziemi jak tak można??? Biedne zwierzakicrying
      • duuumi Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 11:25
        Nie będę tego oglądała.
        Nie chce się popłakac.
        Zaraz jade do rodziny.
        Ale zwierzęta kocham nad zycie i nie wiem, jak można postepować z nimi w tak okropny
        sposób. ; (
        • molinka Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 11:32
          nie mam siły tego oglądać , nie chce tego widzieć crying
          • starlight_ Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 11:39
            Wyłączyłam po 30 sekundach.
            Płakać mi się chce.
            • imperativ Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 16:59
              biedne.
              nie pojmuję tego, jak można robić krzywde zwierzętom. -___-
    • nie_jestem_zla Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 17:09
      O MÓJ BOŻE!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEST STRASZNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [oglądałam to]
    • an.gi Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 17:19
      Szczerze to nawet nie chce tego oglądać !
      Czytałam już wasze opinnie i wole tego nie oglądać
      Nie chce mieć w głowie tych okropnych obrazów
      Ci ludzie są okropni , nie mogłabym na to patrzeć
      Co te biedne zwierzęta muszą czuć ?? .crycry
      Jeden wielki ból...
      cryingcrying
      • gitarzystka_ >.< 04.04.10, 18:23
        Dość dawno temu to oglądałam i podpisałam petycję.
        Wiecie co jest najgorsze? Że zwierzę nie potrafi nawet się wydrzeć "Zostaw mnie
        w spokoju, Ty przeklęty dupku!".
    • edziaaa Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 18:29
      a o co chodzzi bo ja nie za bardzo kapuje ...?>????
    • kassioolka Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 18:33
      nie ma linka albo ja go nie widze... ale wiem o jaki filmik chodzi ostatnio mi
      go moja kolezanka pokazala... to okropne! gdzie ta petycja co ja trzeba podpisac??
      • oola ... click ; 04.04.10, 18:38
        click.
        więc tak, tam jest link, i jak wejdziesz na stronę to (o ile chcesz zobaczyć ten
        film) klikasz na to co pisze "warning ..." i wtedy Ci się wyświetla..
        • cocomaroko Re: ... click ; 04.04.10, 18:45
          ja tych ludzi potraktowałabym tak samo, jak oni te biedne pieski .
          idioci i kretyni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka