oola 18.03.10, 21:25 tylko dla osób o mocnych nerwach ; najwyraźniej ja się do nich nie zaliczam. potrafiłyście obejrzeć cały filmik? dla mnie to zbyt straszne. biedne zwierzęta, tak strasznie cierpią. podpiszcie petycję. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
koralowa Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 22:25 `.Nie ja nie mam zamiaru.Kocham zwierzęta, a takie nagranie tylko sprawiają, że na sercu jest mi tak źle, że w żaden sposób temu światowi nie można pomóc.Smutne ;c. Odpowiedz Link Zgłoś
myszqa13 Re: jak tak można?! ;( 06.05.10, 16:48 nieeeeeeee...nie obejrze tego nigdy w życiu...włącyzłam ale obejrzałam tylko do tego momentu z tym rudym słodkim kotkiem...z którym coś tam robią(na początku)...nawet nie wiem co bo od razu wyłączyłam... Odpowiedz Link Zgłoś
temptation Re: jak tak można?! ;( 19.03.10, 14:52 1. Nie ma żadnego linku 2. CHYBA wiem o jaki filmik Ci chodzi, podpisałam petycję a filmiku nie oglądała ( nie chce patrzeć jak ludzie zabijają pieski) Odpowiedz Link Zgłoś
kama96 Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 19:41 Biedne zwierzęta. Niestety niektórzy ludzie nie mają serca. Brzydzę się takimi osobami. Jak w ogóle tak można. Nie oglądam filmiku, ale chyba domyślałam się o co chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
zuta Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 19:55 Ja nie mogę znaleźć linku, ale podejrzewam, o których ci chodzi i oczywiście podpisałam petycję i obejrzałam filmik, choć serce mi się łamało. Odpowiedz Link Zgłoś
klaudia_25 Tuuu ! 13.07.10, 20:23 Jak tak można ? Przecież to okrucieństwo ! Morderstwo ! Zwierzęta tak jak i ludzie chcą być kochane ! Żeby każdego człowieka który je dręczył wsadzili do takiej ciasnej klatki a potem mordowali !Wiedzieliby jak jest miło ! Nie potrafię obejrzeć całego filmiku , nie jestem w stanie nawet pomyśleć że mój pies mógłby tak skończyć ! Pamiętajmy zwierzęta chcą być kochane tak , jak ludzie a mordują je w brutalny sposób ! Jak widzimy na ulicy jakiegoś kotka lub pieska zabłąkanego postarajmy się mu pomóc . NIech ten świat stanie się lepszy ! Odpowiedz Link Zgłoś
coco_modnisia_ Re: jak tak można?! ;( 06.05.10, 16:42 nie,nie obejrzałam bo nie wiem co mam obejrzeć Odpowiedz Link Zgłoś
andziaxp Re: ... 04.04.10, 17:04 matko jak oni tak mogą?! to było straszne. oczywiscie podpisałam Odpowiedz Link Zgłoś
pauluu Re: ja wolę nie... 08.05.10, 02:04 Wolę nie oglądać nawet.. tyle ci powiem serducho by mi pewnie pękło ; (( Odpowiedz Link Zgłoś
tokio_hotel_483 Re: yyy? 18.03.10, 21:33 ale ja własnie tu nic nie widzie strasznego. nie ma filmiku ani nic ocb z tym / Odpowiedz Link Zgłoś
cute_princess Re: yyy? 19.03.10, 23:33 O MÓJ BOŻE! CZY WY WIDZIAŁYŚCIE TEGO ZYWEGO PSA BEZ SKÓRY JA NA TYM ETAPIE NA MAXA PŁAKAŁAM.. JA NIE MOGĘ UWIERZYĆ JAK MOZNA COS TAKIEGO ROBIĆ TYM BEZBRONNYM PIESKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE MOJMUJE TEGO!! SZOOOOOKK!! Odpowiedz Link Zgłoś
kusy505 Re: yyy? 17.04.10, 20:37 NIe chcę tego oglądać. KOcham krwawe filmiki i różne takie ale nie nawidzę patrzeć na krzywdę zwierząt Odpowiedz Link Zgłoś
zp.my wstydze sie ze jestem człowiekiem. 18.03.10, 21:38 Oglądałam juz to kiedyś i poryczałam się ( Odpowiedz Link Zgłoś
cupcakes_ BOŻE! 18.03.10, 22:23 JAK TAK DO CHOLERY MOŻNA?? TE ZWIERZĄTA CZUJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biedne psiaki i koty ;c nie mogłam na to patrzeć, wyłączyłam jak ten stuknięty gościu obdzierał tego psa ze skóry i łamał mu kości, to było OKROPNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK TAK MOŻNA???? Odpowiedz Link Zgłoś
cute_princess co, ?? 19.03.10, 23:27 O NIEE! MASAKRA, JA WYŁĄCZYŁAM NA TYM JAK BYŁO O TYM ŻE SĄ BRUTALNI, MATKO CO ONI ROBIĄ, CZY WY WIDZIELIŚCIE, JAKIE TE PSIAKI SĄ SŁODKIE. . ŁEZKI MI POLECIAAŁY, JA NIE MAM NERWÓW NA COŚ TAKIEGO, PSY I KOTY MAJA UCZUCIA!!!!!! ONI JUŻ DAWNO POWINNI SIEDZIEĆ W WIĘZIENIU ZA ZNĘCANIE SIĘ NAD ZWIERZAKAMI, DALEJ NIE MOGŁAM OGLĄDAĆ BO BYM SIĘ ROZRYCZAŁA NA MAXA!! JA NIE MOGE TAKICH FILMIKÓW OGLĄDAĆ, BO KOCHAM ZWIERZĘTA, NIE POWINNO BYC CZEGOS TAKIEGO W CHINACH, JA TEGO NIE POJMUJE, CO TO MA BYĆ? MOŻE NIECH ONI SAMI SIEBIE WŁOŻA W MALUTKĄ KLATECZKĘ, WPAKUJĄ NA TIRA I Z GÓRY PRZYCZEPY ZRZUCAJĄ SIĘ NA PODŁOGĘ, NA PEWNO BYŁO BY IM ŚWIETNIE!! NIE NO, NIE WIEM CO MAM PISAĆ, BO NORMALNIE MNIE TEN FILMIK ZDENERWOWAŁ-TO TRAKTOWANIE ZWIERZĄT, STRASZNIE CHCIAŁABYM ZAPOBIEGAĆ CZEMUŚ TAKIEMU JAK TO, ALE NIE TYLKO W CHINACH ZWIERZETA SĄ TAK WYKORZYSTYWANIE.. PRZEZYLAM SZOK OGLĄDAJĄC TO!! Odpowiedz Link Zgłoś
lily28 Re: BOŻE! 29.03.10, 20:18 Jezu! To jest straszne! JAK TAK MOŻNA! CI LUDZIE NAPRAWDĘ NIE MAJĄ SERCA. Nie oglądnęłam tego filmiku do końca. Nie dałam rady. Boże, nie wiedziałam, że takie rzeczy się dzieją... Odpowiedz Link Zgłoś
lily28 Re: BOŻE! 29.03.10, 20:44 Te zwierzątko, co na końcu obdzierali ze skóry jeszcze żyło potem! Boże!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gitarzystka_ >.< 04.04.10, 17:10 Dość dawno temu to oglądałam i podpisałam petycję. Wiecie co jest najgorsze? Że zwierzę nie potrafi nawet się wydrzeć "Zostaw mnie w spokoju, Ty przeklęty dupku!". Odpowiedz Link Zgłoś
oola Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 21:38 jest! trzeba nacisnąć na "warning" i wtedy wyświetla się film. ale ostrzegam, że jest straszny! :x Odpowiedz Link Zgłoś
stop_it ;(( 18.03.10, 22:13 jezu! ( biedne zwierzeta ((((((((((((((((((((((((((((((((((((( buuuuuuuuuu!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
yellow.lady Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 22:08 Włączyłam, ale zaraz wyłączyłam. okropne. Odpowiedz Link Zgłoś
meerc Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 22:15 najgorsze w tym filmiku jest na końcu, kochaniutkie . ;c osobiście podpisałam petecyje. fakt , filmik jest prze drastyczny , ale niestety prawdziwy . Odpowiedz Link Zgłoś
adusia_cullen Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 22:16 Znowu się poryczałaam jak ten pies co go obdarli ze skóry umierał. A najbardziej mnie boli to, że możemy dużo zmienić, ale tego nie robimy. Jak patrze na oczy tych biednych zwierząt to tez rycze . Pomóżciee!!! ;* Odpowiedz Link Zgłoś
ola09 Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 22:16 oglądałam całe najgorsze było zbliżenie zakrwawionego psa -straszne to bylo niektórzy ludzie są pozbawieni uczuc jak tak można Odpowiedz Link Zgłoś
sylciaa Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 22:16 ten piesek jeszcze żył ... był bez skóry i tak się jeszcze patrzył ;// o boszzz... Odpowiedz Link Zgłoś
roxanne KURRR... 18.03.10, 22:26 Jak zobaczyłam tego psa obdartego ze skóry i jeszcze bez drugiej połowy ciała to się we mnie zagrzało. Nawet nie czułam obrzydzenia tylko napłynęła do mnie jednocześnie wielka wściekłość - bo jak można robić coś takiego?!; żal - dla tych biednych zwierzaków;smutek - obdarte ze skóry bez połowy ciała pozostawione samemu sobie aż mi łzy prawie napłynęły do oczu. Nie mam słów po prostu widok tego psa bez połowy ciała i skóry i den widok jak mu tą skórę zdzierali, jak mu odrywali część ciała, jak gotowali te zwierzęta zywcem, jak kastrowali jak deptali! Nie mogę! Napisać do ONETU, Interii wszędzie! Trzeba je ratować! Odpowiedz Link Zgłoś
paulusia098 Re: jak tak można?! ;( 18.03.10, 22:40 Matko Boska .. zgadzam się z przedmówczyniami wstydzę się , że jestem człowiekiem , achh gdybym mogła to bym tym ludziom zrobiła tak samo , // biedne zwierzęta .. miejmy nadzieję , że ta petycja pomoże i już nie bd tak robić , aż się popłakałam , (( Odpowiedz Link Zgłoś
kamila_1355 do sądu! 18.03.10, 22:47 to straszne! okrutne. tym ludziom trzeba zafundować coś takiego...z miłą chęcią obejrzałabym to... i śmiałabym się im w oczy. nie ruszyłoby mnie to. jestem odporna na ludzką krzywdę. w tym momencie patrząc się na coś takiego jest mi wstyd,że jestem człowiekiem. wstyd za to,że mimo różnicy rasowej jaka mnie od nich dzieli jesteśmy z tego samego gatunku. nienawidzę krzywdy jaką wyrządza się zwierzętom. Odpowiedz Link Zgłoś
zgredek_x3 Re: . 19.03.10, 14:27 o Jezu. Właśnie to obejrzałam i jestem totalnie wstrząśnięta. mam słabe nerwy, to fakt, ale musiałam to obejrzeć. popieram jedną dziewczyną, piszącą, że chciałaby zrobić to samo tym ludziom. Komu te zwierzęta zawiniły, że je tak traktują? Jak oni mogę? Odpowiedz Link Zgłoś
courtney_ Re: . 19.03.10, 14:36 o mój Boże. to jest niemożliwe. -,- jak można robić coś takiego? 01:56 jak to zobaczyłam, to nie mogłam uwierzyć, że to prawda. że świat jest taki głupi, głuchy na pomoc tych, co nie umieją mówić, ale również czują. chyba przez dłuższy czas ten mały fragment tego filmiku będzie mi się śnił po nocach. Odpowiedz Link Zgłoś
niewiqedzicd Re: . 20.03.10, 09:57 dlaczego Bóg pozwala coś takiego robic ?! I czy on istnieje ? Czemu policja ich nie zamknie ?! Coś strasznego Odpowiedz Link Zgłoś
asiula333 Re: jak tak można?! ;( 19.03.10, 14:36 straszne straszne straszne straszne straszne straszne straszne straszne straszne straszne straszne straszne straszne straszne straszne:- ( jak tak można:sciana::sciana::sciana::sciana: Odpowiedz Link Zgłoś
nikaa Przerażające 19.03.10, 14:56 To jest straszne, co człowiek potrafi zrobić ze zwierzętami! I jak tak patrzę na te wszystkie filmiki itd. to stwierdzam, że człowiek to najstraszniejsza rzecz na świecie! Odpowiedz Link Zgłoś
selena_disney Re: jak tak można?! ;( 19.03.10, 15:34 o jeny przestałam oglądać jak była krew. Straszne. Biedne zwierzaki... Nienawidzę tych ludzi, jak oni wogóle mogą coś takiego robić, czy oni nie wiedzą, co czują zwierzaki!? Jak bym chciała ich tak na żywca ugotować albo obszarpać ze skóry, tzn. tych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
zouza_ Re: jak tak można?! ;( 19.03.10, 20:29 straszne . mocnych nerwów nie mam, ale kocham zwierzę ta i musiałam to pooglądać . najgorsze było to jak obrzierali ze skóry tego psa . nie wierzę, że tak się dzieje . teraz mi wstyd, że jestem człowiekiem .. strasznie współczuję tym zwierzętom .. Odpowiedz Link Zgłoś
happiness. to wszystko jest chore. 19.03.10, 23:10 nawet nie chce go oglądać. jak kiedyś obejrzałam podobny, to ryczałam i miałam depresje przez 2 dni i ciągle przytulałam sie do mojego psa (xd). mam na to za słabe nerwy. może wyjdę na rasistkę, ale za to nienawidzę chińczyków. jak tak można?! niech ktoś ich tak obedrze. ;/ ale jakby ludzi, którzy robią takie okropieństwa żywym, bezbronnym istotom, obedrzec ze skóry, to byłaby wielka afera, że jak tak można obdzierać ludzi ze skóry? jak dla mnie jest to chora sytuacja. Odpowiedz Link Zgłoś
madziek67 więc .. 20.03.10, 00:12 Chińczyki to ... podli ludzie ! JEZU , jak oni tego psa ze skóry obdari , cały był we krwi .. ; ( STOPSTOPSTOPSTOP! Odpowiedz Link Zgłoś
nrulezzzzz pomożecie? <a href="http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/" target 20.03.10, 12:22 nie wiem...to straszne... dzieje sie tak w wielu krajach... to niewybaczalne.... oczywiście podpisałam... jeśli chcecie, aby w Korei tez nie zabijali psów to podpiszcie tą petycje: uniteddogs.com/stopkillingdogs/ Odpowiedz Link Zgłoś
prosiak_ Re: pomożecie? <a href="<a href="http://uniteddogs.com" target 20.03.10, 12:40 nie oglądnę tego filmu bo bym później się uspokoić nie mogła. raz obejrzałam i mama musiała dać mi tabletki uspakajające... podpisze petycje ale wątpię żeby to pomogło. Odpowiedz Link Zgłoś
kuku_ jak tak można?! ;( 20.03.10, 12:40 obejrzałam cały. myślałam, że wymięknę widząc całego zakrwawionego psa. trudno uwierzyć, że ludzie potrafią być tak okrutni. Odpowiedz Link Zgłoś
yzz. Jak tak można? - Nie można. 23.03.10, 19:32 Ja to nawet nie mogłam zacząć -.- Od dwóch lat jestem wegetarianką, nie umiem patrzeć jak zabijają zwierzęta (jakiekolwiek), a jeszcze je jeść? Nie, to nie dla mnie... Odpowiedz Link Zgłoś
diamond_girl12 Matko! 29.03.10, 15:32 Nie obejrzałam całego. To okrutne co robią tym zwierzętom. sadyści... Odpowiedz Link Zgłoś
gwiazdeczka36 Re: Matko! 15.04.10, 18:49 jak to obejrzałam to zaczełam płakać . Do sądu z satystami. Znecają się . Bo oni lubią jeść koty ;// Żal mi ich ;// Odpowiedz Link Zgłoś
7_things Re: omg krew ;/ 04.04.10, 10:46 zobaczyłam początek i już odechciało mi się oglądania. dlaczego to robią ? bo niektórzy ludzie są po prostu chorzy ! podpisałam petycję. Odpowiedz Link Zgłoś
wercia321 Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 11:01 Obejrzałam cały filmik i mi szczęka opadła do ziemi jak tak można??? Biedne zwierzaki Odpowiedz Link Zgłoś
duuumi Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 11:25 Nie będę tego oglądała. Nie chce się popłakac. Zaraz jade do rodziny. Ale zwierzęta kocham nad zycie i nie wiem, jak można postepować z nimi w tak okropny sposób. ; ( Odpowiedz Link Zgłoś
molinka Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 11:32 nie mam siły tego oglądać , nie chce tego widzieć Odpowiedz Link Zgłoś
starlight_ Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 11:39 Wyłączyłam po 30 sekundach. Płakać mi się chce. Odpowiedz Link Zgłoś
imperativ Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 16:59 biedne. nie pojmuję tego, jak można robić krzywde zwierzętom. -___- Odpowiedz Link Zgłoś
nie_jestem_zla Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 17:09 O MÓJ BOŻE!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEST STRASZNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [oglądałam to] Odpowiedz Link Zgłoś
an.gi Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 17:19 Szczerze to nawet nie chce tego oglądać ! Czytałam już wasze opinnie i wole tego nie oglądać Nie chce mieć w głowie tych okropnych obrazów Ci ludzie są okropni , nie mogłabym na to patrzeć Co te biedne zwierzęta muszą czuć ?? . Jeden wielki ból... Odpowiedz Link Zgłoś
gitarzystka_ >.< 04.04.10, 18:23 Dość dawno temu to oglądałam i podpisałam petycję. Wiecie co jest najgorsze? Że zwierzę nie potrafi nawet się wydrzeć "Zostaw mnie w spokoju, Ty przeklęty dupku!". Odpowiedz Link Zgłoś
edziaaa Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 18:29 a o co chodzzi bo ja nie za bardzo kapuje ...?>???? Odpowiedz Link Zgłoś
kassioolka Re: jak tak można?! ;( 04.04.10, 18:33 nie ma linka albo ja go nie widze... ale wiem o jaki filmik chodzi ostatnio mi go moja kolezanka pokazala... to okropne! gdzie ta petycja co ja trzeba podpisac?? Odpowiedz Link Zgłoś
oola ... click ; 04.04.10, 18:38 click. więc tak, tam jest link, i jak wejdziesz na stronę to (o ile chcesz zobaczyć ten film) klikasz na to co pisze "warning ..." i wtedy Ci się wyświetla.. Odpowiedz Link Zgłoś
cocomaroko Re: ... click ; 04.04.10, 18:45 ja tych ludzi potraktowałabym tak samo, jak oni te biedne pieski . idioci i kretyni. Odpowiedz Link Zgłoś