Dodaj do ulubionych

kraków <3

    • kardolina Re: kraków <3 03.05.10, 13:13
      nigdy nie byłam >.< będę za równe 2 tyg xd wreszcie xd
      • imperativ Re: kraków <3 03.05.10, 14:50
        jadę szóstego maja na wycieszkę do Krakowa.
        nie mogę się doczekać . : 33
        • theklaudia Re: kraków <3 03.05.10, 15:18
          oo patrz co za zbieg okoliczności ja byłam z tobą xD wink ahh ci latynosi i skeici wink
          • storczyk Re: kraków <3 03.05.10, 15:24
            emm
            no ja mieszkam w Krakowie
            jest fajnie często są organizowane rożne koncerty i takie tam

            big_grin jest spooko big_grin
    • stokrotka_q Re: kraków <3 03.05.10, 18:27
      taak kraków jest super i wgl ;d ale bez przesady z tą stolicą
    • aileen I <3 Kr 03.05.10, 19:36
      chociaż byłam w Krakowie zaledwie dwa razy to od razu zakochałam się w tym
      mieście. po prostu urzeka klimatem. uwielbiam jego dzielnice. szczególnie
      Kazimierz i znajdująca się tam na Estery 5 Alchemie.
      w te wakacje planuje co najmniej do wyjazdy do Kr, a w przyszłości chciałabym
      zamieszkać w nim na jakiś czas.
    • mileyoxox Re: kraków <3 04.05.10, 12:37
      kocham kraków i chciałabym tam mieszkać , ale moi rodzicie nie !!
    • lorelei_ Re: kraków 04.05.10, 15:55
      w tym roku jadę na wycieczkę klasową do krakowa.
    • ola09 Re: kraków <3 04.05.10, 15:59
      byłam dwa razy-bardzo mi sie podobalo,ciekawe zabytki,ogólnie dużo atrakcji
      ale i tak wole swoje miasto<3
    • sophie_annabet moje miasto<3 04.05.10, 16:06
      hahaha, chwila szpanu, urodziłam się tam, jak połowa użytkowniczek pewnie;3
      kraków zajebisty, warto zwiedzić i pochodzić po nim chociażby przez jeden dzień<33
    • myszkaa Re: kraków <3 04.05.10, 16:34
      taak , kraków to piękne miasto . < 33
    • hahaxd Re: kraków <3 04.05.10, 21:16
      mam w planach tam studiować .
      haaha xd
      świetnie , mieszkałam tam przez wakacje . 'd
    • trufla Re: kraków <3 04.05.10, 21:20
      Byłam w Krakowie. Jedno z najpiękniejszych miast Polski...
    • bouche2 Re: kraków <3 04.05.10, 21:22
      to praktycznie moje miasto, jestem kilka razy w roku, mimo że mieszkam jakieś
      300 km od niego. jest cudny, kochany <3
    • marszalinka Re: kraków <3 05.05.10, 18:45
      KOCHAM ! serce ludzi i miasto ;p ale wawe rowniez wink
    • softy_girl Uwierz mi. 06.05.10, 13:36
      Gdybyś mieszkała tu gdzie ja mieszkam (czyli można powiedzieć że stosunkowo
      niedaleko) to by ci się znudził...
    • judixd Re: kraków <3 06.05.10, 14:24
      Mieszkam bardzo blizko Krakowa i uważam że jest bardzo urokliwym miastem ;D Jeśli
      chodzi o zabytki : są niepowtarzalnie i jedyne w swoim rodzaju..
    • madziullaa Re: kraków <3 07.05.10, 16:00
      Mieszkam w Krakowie i nie zamieniłabym je na żadne inne miasto ;]
    • ridiculous Re: kraków <3 07.05.10, 16:05
      Ostatnio byłam w Krakowie. Jedno z najpiękniejszych miast. Tam jest tak bajecznie c:
      • karmel_ Re: kraków <3 07.05.10, 16:17
        Kraków , moje miasto <3
        kocham je . uwielbiam te wszystkie zakamarki .
    • nie_jestem_zla Re: kraków <3 07.05.10, 16:13
      baardzo lubię big_grin mój brat tam mieszka z żoną, a drugi brat studiuje xD
    • oola podobał mi się, dopóki nie zbezcześcili Wawelu -.- 07.05.10, 16:19

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka