kardolina Re: kraków <3 03.05.10, 13:13 nigdy nie byłam >.< będę za równe 2 tyg xd wreszcie xd Odpowiedz Link Zgłoś
imperativ Re: kraków <3 03.05.10, 14:50 jadę szóstego maja na wycieszkę do Krakowa. nie mogę się doczekać . : 33 Odpowiedz Link Zgłoś
theklaudia Re: kraków <3 03.05.10, 15:18 oo patrz co za zbieg okoliczności ja byłam z tobą xD ahh ci latynosi i skeici Odpowiedz Link Zgłoś
storczyk Re: kraków <3 03.05.10, 15:24 emm no ja mieszkam w Krakowie jest fajnie często są organizowane rożne koncerty i takie tam jest spooko Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_q Re: kraków <3 03.05.10, 18:27 taak kraków jest super i wgl ;d ale bez przesady z tą stolicą Odpowiedz Link Zgłoś
aileen I <3 Kr 03.05.10, 19:36 chociaż byłam w Krakowie zaledwie dwa razy to od razu zakochałam się w tym mieście. po prostu urzeka klimatem. uwielbiam jego dzielnice. szczególnie Kazimierz i znajdująca się tam na Estery 5 Alchemie. w te wakacje planuje co najmniej do wyjazdy do Kr, a w przyszłości chciałabym zamieszkać w nim na jakiś czas. Odpowiedz Link Zgłoś
mileyoxox Re: kraków <3 04.05.10, 12:37 kocham kraków i chciałabym tam mieszkać , ale moi rodzicie nie !! Odpowiedz Link Zgłoś
lorelei_ Re: kraków 04.05.10, 15:55 w tym roku jadę na wycieczkę klasową do krakowa. Odpowiedz Link Zgłoś
ola09 Re: kraków <3 04.05.10, 15:59 byłam dwa razy-bardzo mi sie podobalo,ciekawe zabytki,ogólnie dużo atrakcji ale i tak wole swoje miasto<3 Odpowiedz Link Zgłoś
sophie_annabet moje miasto<3 04.05.10, 16:06 hahaha, chwila szpanu, urodziłam się tam, jak połowa użytkowniczek pewnie;3 kraków zajebisty, warto zwiedzić i pochodzić po nim chociażby przez jeden dzień<33 Odpowiedz Link Zgłoś
hahaxd Re: kraków <3 04.05.10, 21:16 mam w planach tam studiować . haaha xd świetnie , mieszkałam tam przez wakacje . 'd Odpowiedz Link Zgłoś
trufla Re: kraków <3 04.05.10, 21:20 Byłam w Krakowie. Jedno z najpiękniejszych miast Polski... Odpowiedz Link Zgłoś
bouche2 Re: kraków <3 04.05.10, 21:22 to praktycznie moje miasto, jestem kilka razy w roku, mimo że mieszkam jakieś 300 km od niego. jest cudny, kochany <3 Odpowiedz Link Zgłoś
marszalinka Re: kraków <3 05.05.10, 18:45 KOCHAM ! ludzi i miasto ;p ale wawe rowniez Odpowiedz Link Zgłoś
softy_girl Uwierz mi. 06.05.10, 13:36 Gdybyś mieszkała tu gdzie ja mieszkam (czyli można powiedzieć że stosunkowo niedaleko) to by ci się znudził... Odpowiedz Link Zgłoś
judixd Re: kraków <3 06.05.10, 14:24 Mieszkam bardzo blizko Krakowa i uważam że jest bardzo urokliwym miastem ;D Jeśli chodzi o zabytki : są niepowtarzalnie i jedyne w swoim rodzaju.. Odpowiedz Link Zgłoś
madziullaa Re: kraków <3 07.05.10, 16:00 Mieszkam w Krakowie i nie zamieniłabym je na żadne inne miasto ;] Odpowiedz Link Zgłoś
ridiculous Re: kraków <3 07.05.10, 16:05 Ostatnio byłam w Krakowie. Jedno z najpiękniejszych miast. Tam jest tak bajecznie c: Odpowiedz Link Zgłoś
karmel_ Re: kraków <3 07.05.10, 16:17 Kraków , moje miasto <3 kocham je . uwielbiam te wszystkie zakamarki . Odpowiedz Link Zgłoś
nie_jestem_zla Re: kraków <3 07.05.10, 16:13 baardzo lubię mój brat tam mieszka z żoną, a drugi brat studiuje xD Odpowiedz Link Zgłoś