marcepanka13 04.05.10, 19:46 Mam do was pytanie. Czy byłyście kiedykolwiek na castingu do filmu, serialu ? Jak tak to jak było ? Denerwowałyście się ? Co wam kazano robic ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
stokrotka_q Re: *Casting* 04.05.10, 21:49 nie byłam xd i raczej nigdy nie będe ;d Odpowiedz Link Zgłoś
mileymandy Re: *Casting* 04.05.10, 21:55 Nie i nie zamierzam pójść.Nie oszukujmy się,to strata czasu,w końcu nikt z nas tak naprawdę nigdy nie będzie sławny,więc po co to komu? Odpowiedz Link Zgłoś
melissa Re: *Casting* 04.05.10, 21:56 ja byłam na castingu do przedstawienia teatralnego... kazali nam powiedzieć jakiś wiersz.... być może coś jeszczetrzeba było zrobić, ale już nie pamiętam, bo dawno to było... Odpowiedz Link Zgłoś
klama_kcmil Re: *Casting* 06.05.10, 21:58 Bylam, musiałam zagrać scenke xD Musialam udawac, że mówie do kolerzanki, którą właśnie nakryłam na obgadywaniu mnie. Wyszlo dobrze[nie, żebym miala o sobie zbyt duże mniemanie -,-' ] bo przeszlam I etap, na drugi niestety nie moglam pojechać, problemy rodzinne ; (( Odpowiedz Link Zgłoś
marszalinka Re: *Casting* 07.05.10, 12:22 Kumpela byla do reklamy ale ja nigdy ;P Odpowiedz Link Zgłoś