04.05.10, 19:46
Mam do was pytanie. Czy byłyście kiedykolwiek na castingu do filmu, serialu ?
Jak tak to jak było ? Denerwowałyście się ? Co wam kazano robic ?
Obserwuj wątek
    • stokrotka_q Re: *Casting* 04.05.10, 21:49
      nie byłam xd i raczej nigdy nie będe ;d
      • mileymandy Re: *Casting* 04.05.10, 21:55
        Nie i nie zamierzam pójść.Nie oszukujmy się,to strata czasu,w końcu nikt z nas tak
        naprawdę nigdy nie będzie sławny,więc po co to komu?
      • shut_up Re: *Casting* 04.05.10, 21:55
        nie.
    • melissa Re: *Casting* 04.05.10, 21:56
      ja byłam na castingu do przedstawienia teatralnego... kazali nam powiedzieć
      jakiś wiersz.... być może coś jeszczetrzeba było zrobić, ale już nie pamiętam,
      bo dawno to było...
      • klama_kcmil Re: *Casting* 06.05.10, 21:58
        Bylam, musiałam zagrać scenke xD Musialam udawac, że mówie do kolerzanki, którą
        właśnie nakryłam na obgadywaniu mnie. Wyszlo dobrze[nie, żebym miala o sobie zbyt
        duże mniemanie -,-' ] bo przeszlam I etap, na drugi niestety nie moglam pojechać,
        problemy rodzinne ; ((
    • marszalinka Re: *Casting* 07.05.10, 12:22
      Kumpela byla do reklamy ale ja nigdy ;P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka