Dodaj do ulubionych

3 gimnazjalisci

15.05.10, 18:26
Wiec niedlugo zbliza sie koniec szkoly, trzeba bedzie wybrac dalej szkole i tu
mam do was pyatnia.
Do jakiej szkoly idziecie (liceum, technikum, zawodowka)
Na jaki profil?
Na ile liczycie punktow ze sprawdzianow, z kazdego oddzielnie?
Jaka srednia?
Jakie przedmioty beda wam wliczane do szkoly?
Obserwuj wątek
    • norrmalna Re: 3 gimnazjalisci 15.05.10, 18:31
      o_O
    • pepu Re: 3 gimnazjalisci 15.05.10, 18:38
      nie planuje, nie jestesm w 3
      • gwiazdka_97 Re: 3 gimnazjalisci 15.05.10, 18:44
        też nie jestem w trzecieej . ; d
        • norrmalna Re: 3 gimnazjalisci 15.05.10, 19:34
          koty!
    • diana_rose Re: 3 gimnazjalisci 15.05.10, 18:44
      Liceum
      humanistyczny lub medyczno-przyrodniczy
      nie wiem
      4,8
      polski, matematyka i zależy jaki profil wybiorę.
    • saphirka Re: 3 gimnazjalisci 15.05.10, 19:36
      liiceum
      profil: mat-fiz
      liczę na ok. 140 punktów
      • norrmalna @saphirka 15.05.10, 19:40
        ;o
    • light Re: 3 gimnazjalisci 15.05.10, 19:53
      Na pierwsze miejsce LO, na drugie technikum, na trzecie znów LO.
      Profil humanistyczny lub dziennikarski.
      Z technikum mam zamiar iść na hotelarstwo, bo zawód jest ciekawy, ale nie sądzę,
      abym w przyszłości została recepcjonistką gdzieś tam. Mam zamiar iść na studia,
      ale dobrze mieć ten zawód w kieszeni.
      A punkty tak ponad 130. - z testów + za j.polski, angielski, historia i wos.
      • norrmalna Re: 3 gimnazjalisci 15.05.10, 20:24
        ...
    • mejbelajn. Re: 3 gimnazjalisci 15.05.10, 22:36
      LO, biol.-chem.
      Średnią będę mieć sporo powyżej 5.0, jesli wszystko pójdzie zgodnie z planem.
      Z testu z j. polskiego liczę na około 46-47pkt. Z matmy między 30-40pkt.
      Liczy mi się matma, j. angielski, fizyka, j. polski(?). + jesli idę na biol.-chem. to biologia i chemia.
    • niesmaczna Re: 3 gimnazjalisci 15.05.10, 22:41
      Nienawidzę gdy ktoś zadaję takie dziwne pytania, bo to jeszcze bardziej stresuje
      mi życie.
    • joasia101 Re: 3 gimnazjalisci 16.05.10, 10:54
      liceum
    • trzy Re: 3 gimnazjalisci 16.05.10, 12:15
      LO, profil humanistyczny/językowy ewentualnie. Co do średniej to na pewno coś
      ponad 4. A o egzaminie się wypowiadać nie będę bo to jeden wielki żal!
    • fairy_tale Re: 3 gimnazjalisci 16.05.10, 12:23
      ja ide do liceum oczywiście wink
      na profil mat-fiz może to troche dziwne, ale ja to lubie ;3
      hmmm z polskiego licze gdzies na 45 a z matmy modle sie o 40 (węgiel, biedronki brrr....)
      średnia coś powyżej 5 ale nie wiem jeszcze
      a do szkoły bd mi sie liczyć pol ang mat i fiz .. tongue_out
    • joasiiaa Liceum ogólnokształcące - informatyczno medialny. 16.05.10, 14:07
      idę do liceum ogólnokształcącego na profil informatyczno medialny, mam z
      egzaminu humanistycznego ok 40 pkt, a z matematycznego ok 25.. mi będą wliczać
      polaka, infę, wos i niemiecki.. z polaka mam 3, z infy 5, z wosu 2 i z niemca
      3.. srednia ok 3.20.
    • stokrotka_q Re: 3 gimnazjalisci 17.05.10, 21:18
      ide do LO, profil humanistyczno - językowy lub językowo- geograficzny. przedmioty
      liczące się to historia,polski, angielski i geografia. ;d z angielskiego powinno by ok. 45
      pkt ;d polski- od 30-40. a mat-przyr to ok. 25 pkt ;d średnia to ok. 4,5- 4,7 .
      jeszcze dokładnie nie wiem .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka