norrmalna
15.05.10, 18:26
Wiec niedlugo zbliza sie koniec szkoly, trzeba bedzie wybrac dalej szkole i tu
mam do was pyatnia.
Do jakiej szkoly idziecie (liceum, technikum, zawodowka)
Na jaki profil?
Na ile liczycie punktow ze sprawdzianow, z kazdego oddzielnie?
Jaka srednia?
Jakie przedmioty beda wam wliczane do szkoly?