Dodaj do ulubionych

Chcą zabić Paula-ośmiornice!

    • koralowa aaaaa nie ! 08.07.10, 18:19
      `.Brać Paula do Hiszpanii. Musimy chronić ośmiornice, przed szkopami .
      • alisou Re: aaaaa nie ! 08.07.10, 18:38
        To chyba jedna z najgłupszych rzeczy jakie w życiu słyszałam. Żeby przejmować się
        'osądami' ośmiornicy. No okej, były trafne i co z tego? Niemcy są dziwni. xd
        • matsuri Matsuri. 08.07.10, 18:50
          Ja się boję ośmiornic. Dlatego nie obchodzi mnie co z nią zrobią...
    • gwiazdka_14 Re: Chcą zabić Paula-ośmiornice! 08.07.10, 18:46
      O Boże! Tylko nie Paul !!!! On niczym im nie zawinił a skazują go na wideleccryingcryingcrying
      To strasznie utalentowana ośmiornica tylko Germanie tego nie umieją docenić bo nie
      powróżyła im dobrze. Straszna tragedia będzie jak on zginie ... każdego zwierzęcia przecież
      szkoda a co dopiero takiego?! Masakra..
      Oby jego opiekunie nie dopuścili go do rąk tych okropnych nie mających serca ludzi crying
      • oolluussiiaa96 Re: Chcą zabić Paula-ośmiornice! 08.07.10, 23:39
        dziwiacy z tych ludzi. jak mozna zabijac takie zwierze a co dopiero je zjesc uncertain
        • kejtii Re: Chcą zabić Paula-ośmiornice! 08.07.10, 23:49
          ale to nie wina tej osmiornicy, ze hiszpania wygrała . ; /
          niemcy mogli sie postarac bardziej .
          ludzie nie mają serc . -.-
    • partyinthe_usa Re: Chcą zabić Paula-ośmiornice! 09.07.10, 11:29
      Niemcy kibice źli sa na swoich kiepskich piłkarzy, I wina obarczaja biedne zwierzę,
      wykorzystane w niecny sposób. Powinni się wstydzić.
      • nikt. Re: Chcą zabić Paula-ośmiornice! 09.07.10, 11:31
        więc ośmiornica jest ugotowana. : D

        czaicie ? UGOTOWANA ! XD santasanta
    • chocomonster Re: Chcą zabić Paula-ośmiornice! 09.07.10, 13:44
      przesadzają. nie powinni zabijać niewinnego zwierzaka tylko dlatego, że przeiwdział im przegraną
    • pauliska1212 Re: Chcą zabić Paula-ośmiornice! 09.07.10, 20:20
      nie wiemy czy to prawda, ale i tak uważam, że niemcy to wielkie ZUO!
    • avrile Tak nie wolno! 10.07.10, 14:59
      Za co? Za to, że przepowiedziała i tak było? To oni nie mają serca tongue_out
    • girl_x33 uwielbiam ją! x dd 10.07.10, 16:35
      jest super!! przewidziala ze moi faworyci - Hiszpania wygra z Niemcami mecz.; 33 za to
      ją uwielbiam.a czemu ona jest winna? chcieli znac zwyciezce meczu, to poznali.
    • lady_cat nie mogą ! ja ją kocham . < 3 10.07.10, 16:42
      oby miała stu procentową skutecznosć, ośmiorniczka kochana . ; **
    • aguskaa_ Chcą zabić Paula-ośmiornice! 10.07.10, 16:43
      biedna. crying
    • cyrusmiley Re: Chcą zabić Paula-ośmiornice! 11.07.10, 12:30
      Już przesadzają xdd
    • heyyeah nieee! Paul! Ja cię kocham! 12.07.10, 00:53
    • ann_rock Re: Chcą zabić Paula-ośmiornice! 12.07.10, 20:48
      idiotyzm! ci niemcy wszystkich by zabili hitlerowcy jedni...
      akurat tak się złożyło że Paul "zgadł" kilka razy i co ?? do gara go?! ciekawe czy jakby
      jakiś człowiek to przepowiedział czy by go też chcieli zjeść.. angry

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka