Ja ostatnio zwróciłam uwagę na ten zespół i muszę przyznać, żę bardzo mi się spodobał.
Moje ulubione piosenki, to "Amaranth" i "Bye bye beautiful". W tym zespole zawiewa
gotykiem, co również mi się podoba. Pewnie go znacie

Ale myśle, że warto
podyskutować na temat naprawde dobrego (moim zdaniem) zespołu, o którym Kotek nie
wspomina... acz ma takie prawo
www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ
www.youtube.com/results?search_query=bye+bye+beautiful&aq=0
www.youtube.com/watch?v=SO4LyKd-Hws
Lubicie Nightwish? Którą wokalistkę wolicie? I czy w ogóle słuchacie?
Należy liczyć się z tym, że to metal