Dodaj do ulubionych

Nightwish - słuchacie?

09.07.10, 16:23
Ja ostatnio zwróciłam uwagę na ten zespół i muszę przyznać, żę bardzo mi się spodobał.
Moje ulubione piosenki, to "Amaranth" i "Bye bye beautiful". W tym zespole zawiewa
gotykiem, co również mi się podoba. Pewnie go znacie wink Ale myśle, że warto
podyskutować na temat naprawde dobrego (moim zdaniem) zespołu, o którym Kotek nie
wspomina... acz ma takie prawo wink

www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ
www.youtube.com/results?search_query=bye+bye+beautiful&aq=0
www.youtube.com/watch?v=SO4LyKd-Hws
Lubicie Nightwish? Którą wokalistkę wolicie? I czy w ogóle słuchacie? wink

Należy liczyć się z tym, że to metal wink
Obserwuj wątek
    • trzpiotka Chyba nikt nie słucha ;) 09.07.10, 16:38
      Lepszy Justin Bieber i Selenka Gomez? No cóż, o gustach się nie dyskutuje...
    • trzpiotka Re: Nightwish - słuchacie? 09.07.10, 16:46
      Eh, coraz bardziej mi się wydaje, że jestem ponad to forum...
    • vinnara Re: Nightwish - słuchacie? 09.07.10, 16:57
      Owszem, słucham Nightwisha.
      Co do wokalistki to wolę Tarję, ale po tym co zrobiła tez bym
      ją wyrzuciła. Anette wcale nie jest taka zła, ale nie ma tak
      "symfonicznego" głosu.

      A moje ulubione piosenki to "Planet Hell", "Nemo", "Hiher than hope", "High
      hopes", "Over the hills and far away", a właściwie to wszystkie. ;D
      • vinnara Re: Nightwish - słuchacie? 09.07.10, 16:58
        Sory powinno być Higher than hope*
    • dacey Re: Nightwish - słuchacie? 09.07.10, 17:03
      ja czasem ;d
    • antybieber7 Re: Nightwish - słuchacie? 09.07.10, 17:10
      Słucham big_grin już od dawna, ale teraz jakoś przestałam.
    • nabenz Re: Nightwish - słuchacie? 09.07.10, 17:15
      NIGHTWISH ? o boże . uwielbiam ten zespół . razem z kumpelą znalazłyśmy go w jednej grze i od razu nam się spodobał . szczerze to bardziej podoba mi się wokal Anette niż Tarji , ale nie mówie , że Tarja była zła . moje ulubione piosenki to : " Amaranth " , " Bye bye beautiful " , " The escapist " i " Master passion greed " . serce
    • trzpiotka + 09.07.10, 18:40
      Ja o wiele bardziej wole Anette wink Uważam, że ma świetny wokal, ale Tarja również pięknie
      śpiewa.
    • klaudiau11 XD 09.07.10, 18:51
      Tak slucham Nightwish. Ale z umiarem xD. A co do wokalu. Ja wole Anette ;] Najbardziej
      lubie Nemo i Away tongue_out
    • marsjanka115 Re: Nightwish - słuchacie? 09.07.10, 19:05
      no raczej że tak ;D dla amaranth zwariowałam smirksmirksmirkbig_grinserceserce
      • lost_in_life się rozumie. :D ♥ 27.12.10, 16:54
        kocham. ♥
        i nie ważne, z którą wokalistką.
        po prostu cieszę się, że ten zespół 'przeżył' rozpad i nadal kontynuują koncertowanie i nagrywają płyty.
        która lepsza z wokalistek?
        szczerze, nie mnie oceniać. są to dwa różne głosy operowy [Tarja] i hm, nawet nie potrafię go określić... po prostu inny [Anette]. pod względem wykonania piosenek wolę Tarję, cóż dysponuje lepszymi warunkami, a co do zachowania Anette. jest otwarta na ludzi, sympatyczna. ;D
        ulubione piosenki?
        jedną z pierwszych jakie usłyszałam była 'Dark Chest of Wonders', miałam chyba z 10 lat. nie wciągnęło mnie to za bardzo, dopiero od czasu 'Amaranth' zainteresowałam się zespołem. uwielbiam płytę 'Once' i 'Dark Passion Play', ubóstwiam piosenkę 'Phantom of the Opera' [ale tylko z End of An Era big_grin], 'Over the Hills and Far Away', 'Long Lost Love', 'Dead to the World', czy 'Passion and the Opera'. ♥
        ejj, a śledzicie może solową karierę Tarji? ;D
    • aivelen Re: Nightwish - słuchacie? 09.07.10, 19:07
      wyrosłam juz z Nightwisha, ale tak, kiedys słuchałam. teraz wolę starszą twórczosć within temptation, nirvanę, unsun, i zespoły grające rocka progresywnego np. sylvan, riverside, porcupine tree czy pendragona. zna ktoś?
    • martunia1 e , e , e - nie znam, nie słucham 09.07.10, 19:11
    • edith_ Re: Nightwish - słuchacie? 09.07.10, 20:21
      Bardzo lubię słuchać Nightwisha.Wolałam Tarję jako wokalistkę ale Anettete też
      moze być. Mam bardzo dużo ich ulubionych piosenek smile
    • kate2503 Re: Nightwish - słuchacie? 09.07.10, 21:50
      słucham Nightwisha, lubię dużo piosenek, a wokalistkę wolałam wcześniejszą
    • xnamex Re: Nightwish - słuchacie? 09.07.10, 21:52
      Pierwsze słyszę, ale innym razem posłucham
    • julii Re: Nightwish - słuchacie? 10.07.10, 11:49
      nie słucham, jakoś ten zespół nie przypadł mi do gustu ; x
      • mweezy . 12.07.10, 00:16
        a ja uwielbiam Nightwisha. a najbardziej skład jeszcze z Tarją i już z Marco c:
        chociaż w sumie nic nie mam do Anette... c:
    • metallicaa Re: Nightwish - słuchacie? 12.07.10, 21:55
      Oczywiście słucham ; )) Wolę Anette od Tarki.
    • ola09 Re: Nightwish - słuchacie? 12.07.10, 22:12
      te dwie co wymieniłaś to lubięsmile
      ale raczej nie słucham innych poza tymi dwomatongue_out
      te moim zdaniem są najlepszewink
    • chochliczka Re: Nightwish - słuchacie? 14.07.10, 11:21
      kocham ten zespół ale był już taki tematwink ja lubię obydwie wokalistki
    • dragonica Re: Nightwish - słuchacie? 14.07.10, 11:31
      Słucham, słucham wink Na prawdę dobry zespół i fajne piosenki. Wielu jest, którzy
      wybrzydzają między wokalistkami, a mi akurat oby dwie przypadły do gustu. W ich
      muzyce troszeczkę zawiewa gotykiem jak to powiedziałaś big_grin No i bardzo dobrze.
      To pomogło stworzyć świetny klimat piosenek. Moja ulubiona to Amaranth
    • ruddy. Nightwish. 14.07.10, 11:39
      słucham. ; D
      najbardziej lubię Anette. c:
      uwielbiam `Bye Bye Beautiful`.
    • lexi55 Re: Nightwish - słuchacie? 16.07.10, 11:29
      lubię nightwish. ;D
    • slodkiporanek Re: Nightwish - słuchacie? 16.07.10, 11:47
      lubie, słucham.
    • kasiula1997 No baa :D 16.07.10, 11:55
      Owszem, słucham, lecz bardziej preferuję Tarję niż Anette big_grin
      A ulubiona piosenka to "Master Passion Greed" i jak na razie tylko ta piosenka mi przychodzi
      do głowy, bo uwielbiam wszystkie piosenki serce

      www.lastfm.pl/user/snouhou\m/
      • shadow_ słucham. 16.07.10, 12:10
    • aniulkaa kiedyś. 16.07.10, 12:17
      -

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka