eh, za tydzień idę na wesele, siostry.
chciałabym mieć taką fryzurkę, znaczy się.. coś w tym stylu.
.. włosy upięte na bok.

idę do fryzjerki, w sumie to nie żaden SALON FRYZJERSKI ..
tata nie chce nigdzie jechać dalej do fryzjera, tak więc lipa ;<
ona na pewno nie będzie miała SPINEK, KWIATKA, WSUWEK czy coś w tym stylu.
miał może ktoś taką fryzurę?
co należy zakupić?
proszę o pomoc.