Dodaj do ulubionych

fryzura..wesele..problem

06.08.10, 11:06
eh, za tydzień idę na wesele, siostry.
chciałabym mieć taką fryzurkę, znaczy się.. coś w tym stylu.
.. włosy upięte na bok.
https://ikf.styl.fm/img35535.fryzury-slubne.353773.jpg
https://www.przewodnikmp.pl/forum/richedit/upload/2k61f67b0a0b.jpg
idę do fryzjerki, w sumie to nie żaden SALON FRYZJERSKI ..
tata nie chce nigdzie jechać dalej do fryzjera, tak więc lipa ;<
ona na pewno nie będzie miała SPINEK, KWIATKA, WSUWEK czy coś w tym stylu.
miał może ktoś taką fryzurę?
co należy zakupić?
proszę o pomoc. sad
Obserwuj wątek
    • kingusia Re: fryzura..wesele..problem 06.08.10, 11:10
      heeelp.
      • lullabys Re: fryzura..wesele..problem 06.08.10, 11:12
        Tak jak napisałaś. Będziesz potrzebowała jakieś wsuwki, spinki może też te takie żabki (nie wiem jak nazwać- te małe klamereczki z ząbkami) smile
      • kingusia Re: fryzura..wesele..problem 06.08.10, 11:14
        piszcie .
        • poppy Re: fryzura..wesele..problem 06.08.10, 13:27
          wydrukuj lub pokaż fryzjerce zdjęcie, kup tego kwiatka (np. w h&m) i wsuwki, spineczki które
          podtrzymają, reszte zrobi fryzjerka
    • lullabys Re: fryzura..wesele..problem 06.08.10, 11:10
      A ona bardziej nie pasuje do panny młodej ?
    • kingusia Re: fryzura..wesele..problem 06.08.10, 11:20
      możliwe, że dla panny młodej .
      a ja chcę tab bardziej y - delikatnie .
      takiego efektu jak na tych zdjęciach nie uzyskałabym, bo nie mam gęstych włosów
      i nie są dość długie.
      • lullabys Re: fryzura..wesele..problem 06.08.10, 11:24
        Aaa smile To chyba, że tak ;P
    • kingusia Re: fryzura..wesele..problem 06.08.10, 11:23
      mam kupione wsuwki.
      ale różowe, pod kolor sukienki
      nie wiem jak będą się komponowały z moim kolorem włosów O,o
      • lullabys Re: fryzura..wesele..problem 06.08.10, 11:26
        A jaki masz kolor włosów ?suspicious
    • pinky33 Re: fryzura..wesele..problem 06.08.10, 11:28
      poproś kogoś o pomoc.
      Kuzynke ciotke mamę i spróbojcie zrobic taką fryzure.
      Jak nie to niestety musisz isc do fryziera..:!
      • kingusia Re: fryzura..wesele..problem 06.08.10, 11:34
        w dzień wesela nikt nie będzie miał na to czasu.
        potrzebny fryzjer.
        tylko nie wiem co zakupić
        i wgl nie wiem czy mi takie coś zrobi fryzjerka .. ;\
        ysz.

        mojego brata dziewczyna też bd miała taką fryzurę
        ale zapisała się do fryzjera ..
        miała zapisać i mnie .. ;<
        ale nie ma już miejsc , jedynie na 13, ale to już za późno ..
        a kawał drogi musiałabym jechać ..
        ;\ tak więc lipa
        tak na pewno zrobiłaby mi CIEKAWIE .
    • kingusia Re: fryzura..wesele..problem 06.08.10, 11:37
      kolor włosów?
      hmmmm , taki nijaki .. ; d
      naturalny ciemny blond, ale farbowałam się szamponetką i teraz jest taki
      NIEOKREŚLONY O,o

      zobacz sama, zdjęcia mam w galerii .
      • kingusia Re: fryzura..wesele..problem 06.08.10, 11:54
        .. nikt więcej mi chyba nie pomoże .. eh .
        • lullabys Re: fryzura..wesele..problem 06.08.10, 14:13
          czyli ta dziewczyna co będzie Ci robiła tą fryzure nie wie czy da rade ? tzn. Ty nie wiesz czy ona umie ? to na wszelki wypadek znajdź inną wink może coś z opaską albo jakieś inne fajne podpięcie ?wink
          • morelka227 Re: fryzura..wesele..problem 06.08.10, 14:21
            Hmm... To może zrób zwyklego kucyka na bok i zwiąż gumką z jakims kwiatek czy coś. W
            sklepach jest duzo takich gumek do włosów, a kwiaty mają różne wielkości.
    • pieknisia nie jesteś móda na żenienie się ? 06.08.10, 14:19
      • kingusia Re: nie jesteś móda na żenienie się ? 06.08.10, 14:30
        pieknisia- wtf ? !
        że niby o co ci chodzi ? ! lol2 ; d
        nie no leeeże xD
        naucz się czytać . !
        idę na wesele , helloł ; o
        nie pisałam, że się rzenie . <lol2>

        " móda ? - co to wgl znaczy ?
        " żenienie " - piszę się przez -> rz.

        bosh xD
        • kingusia Re: nie jesteś móda na żenienie się ? 06.08.10, 14:34
          o kurr . <lol2>
          poje*ało mi się O,o
          " żenienie " - jest good xD
          zwracam honor xD
          omg , ; o
          jaka gafa <lol2>
          .. zakręcona jestem O,o
        • madziuch Re: nie jesteś móda na żenienie się ? 06.08.10, 16:12
          kingusia napisał(a):

          > pieknisia- wtf ? !
          > że niby o co ci chodzi ? ! lol2 ; d
          > nie no leeeże xD
          > naucz się czytać . !
          > idę na wesele , helloł ; o
          > nie pisałam, że się rzenie . <lol2>
          >
          > " móda ? - co to wgl znaczy ?
          > " żenienie " - piszę się przez -> rz.
          >
          > bosh xD


          jak zobaczyłam Twój sposób pisania (wtf, <lol2>, helloł, bosh) to myślałam, że
          zaraz zwymiotuje uncertain
          • kingusia Re: nie jesteś móda na żenienie się ? 06.08.10, 16:26
            o lol .
            i co madziuch, podnieciło Cię to ?!
            • kingusia Re: nie jesteś móda na żenienie się ? 06.08.10, 16:31
              lullabys - nie skorzystam z Twoich propozycji fryzur ;]
              nie podobają mi się.
              jedna jest w sumie fajna
              https://agnieszkasmieszka.blox.pl/resource/5847_w2531.jpg
              ale tak hmm ZWYKŁA ;]
            • madziuch Re: nie jesteś móda na żenienie się ? 06.08.10, 22:25
              kingusia napisał(a):

              > o lol .
              > i co madziuch, podnieciło Cię to ?!

              sram z podniecenia uncertain
              masz 16 lat z zachowujesz się jak kompletna gó...ara.
              to smutne...
    • chocolatex Re: fryzura..wesele..problem 06.08.10, 14:40
      Na pewno dużo wsuwek i kup również ten kwiatek. Jakiś lakier do włosów.
      • lullabys Re: fryzura..wesele..problem 06.08.10, 15:56
        Tak jak napisała jedna z użytkowniczek kotka może kucyk tylko na bok to raczej na impreze, a nie na ślub. Więc proponuje kucyk, ale wysoko www.twist.pl/i/1/_art/43/250_1515236204467a86b568e55.jpg takie coś może albo takie agnieszkasmieszka.blox.pl/resource/5847_w2531.jpg a może takie 2.bp.blogspot.com/_PrcR9LPr2C8/STlfAwsD4qI/AAAAAAAAAFg/EMPQvSem5a8/s400/opaska6.jpg to też jest jakoś podpięte ;P Chyba, że zrobisz sobie fale wink i wepniesz coś big_grin
        • lullabys Re: fryzura..wesele..problem 06.08.10, 15:59
          www.zeberka.pl/art.php?id=4697 znalazłam jeszcze takie coś wink
    • madalena Re: fryzura..wesele..problem 06.08.10, 16:04
      idź się spytaj fryzjerki co byś potrzebowała do takiej fryzury (idź ze zdjęciem)
      no ale wsuwki jakiś kwiatek spinki ona ci powie dokładnie co. smile
    • linka14 Re: fryzura..wesele..problem 06.08.10, 16:39
      Kup opakowanie wsuwek, spinek i kwiatka, który Ci się podoba, wydrukuj zdjęcie
      tak żeby ta pani mogła zobaczyć o jaką fryzurę Tobie chodzi. No nie wiem co
      jeszcze.. lakier do włosów, grzebień, nożyczki to chyba wszystko ma.. powinna
      mieć smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka