Dodaj do ulubionych

Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ???

    • katy13 Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 21:10
      Zgadzam się, a pozatym chyba każda gwiazda zaczynała od Disneya np.
      Britney Spears, Christina Aguilera, Justin Timberlake i wiele innych...

      • pauu26 Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 21:23
        każda gwiazda zaczynała od disney'a ? miło...
        • mweezy bo to teraz trędi jest c: 30.08.10, 21:46
          ja też tego nie rozumiem, choć się staram. wiem, Disney nie musi się wszystkim
          podobać, ja to na prawdę przyjmuję do wiadomości, ale to śmieszne, kiedy ktoś
          pisze, że te gwiazdy nie mają w ogóle talentu. jeśli nie mieliby ani odrobiny
          talentu, to przecież mogli wybrać kogoś innego, chętnych było na prawdę niemało,
          np. w castingu do serialu HM startowała również Taylor Momsen i jakoś roli nie
          dostała. wiem, że Miley ma dość sławnego ojca, ale nie tylko jej ojciec ma
          znajomości i córkę suspicious równie dobrze mogła to być jakaś zdolniejsza dziewczyna
          której rodzice mogliby mieć jakiś wpływ na to czy ona zostanie wybrana czy nie.
          DC to kanał DLA DZIECI I MŁODZIEŻY więc wiadomo, że nie będzie tam jakiś
          megakrwawych czy prowokacyjnych scen. to po prostu kilka zabawnych, lekkich i
          niewymagających jakiejś dogłębnej analizy seriali, ale to nie oznacza, że np.
          Selena czy Miley nie mają za grosz talentu, bo mają. to, że Disney chce na nich
          zarobić to nie jest ich wina, to tylko fakt. a że oni przy tym dobrze się bawią
          i zarabiają? ja tam tak bym chciała, nie wiem jak wy. to działa w dwie strony.
          gwiazdy robią to co kochają, przy tym bawiąc się i zarabiając, muszą oczywiście
          robić to wszystko mając na względzie to, że są związani kontraktem z DC a DC,
          sklepy z różnymi gadżetami itp. zarabiają na nich krocie. poza tym nie tylko oni
          tak zaczynali. Christina, Justin, Britney, Hilary... teraz mało kto kojarzy ich
          z Disney'em.

          pozderki dla megarokowychorazmegadojrzałych tinejdżersów od dziecka disneja i
          zua okrutnego, mweezy. suspicious
    • nimfa_wodna Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 21:30
      Zależy co kto lubi suspicious
    • trufla Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 21:32
      Ponieważ dostali się do Disney' a tylko dlatego, że mają ładne buzie i za grosz talentu.
      Nie wszytskie gwiazdki Disney' a lubię, ale i nie wszystkie uwielbiam...
    • mroweczka_xxx Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 21:37
      mi to obojętne. Oglądam czasem tą hannahę, sonny. Najbardziej lubię suit life on
      deck big_grin a nie lubię tych czarodziei, zwłaszcza tej nowej serii z seleną w
      krótkich włosach. Alex straciła już swój urok.
      • mweezy . 30.08.10, 21:58
        haha, gdyby tak zależało im na 'ładnych buźkach' to wzięliby jakiś modeli, albo
        osoby, które są ładniejsze, bardziej symetryczne c:
        • embiii ... 30.08.10, 22:11
          Ponieważ wszystkie gwiazdki wylansowane w taki sposób mają niewiele czegoś co ma
          coś wspólnego z talentem . Są naprawdę nieliczni, który coś takiego posiadają .
          Poza tym, dobrze niech będą sławni, ale są przecież inni artyści zasługujący na
          rozgłos, bo na niektórych portalach nie piszę się o niczym innym, jak o tym, co
          to Miley zrobiła, co Demi zjadła, a co Selena wydaliła (by gorzej nie powiedzieć) .
          • kleksowa Świetny temat 30.08.10, 22:20
            Ja osobiście bardzo lubię gwiazdki Disney'a. Miliony osób wszędzie gdzie się da,
            tylko je krytykują. Dlaczego? Tego sami nie potrafią wyjaśnić.
    • melodysia1 Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 22:14
      julcia284 napisał(a):

      > wszędzie piszecie że disney je wylansował a przecież żeby tam się dostać muszą
      > coś umieć a to że zagrają w serialu który ma wielką popularność i stają się
      > sławne to ich zasługa tyle tylko że serial leci na disney channel a np czy
      > aktorzy serialu pamiętniki wampirów , plotkara czy 90210 też są bardzo znani
      > c`nie ???

      Ja lubię Miley, Demi, Sprouse brothers ( :-p) itp . Niektórzy ich nie lubią bo
      też najprawdopodobniej - zazdroszczą... kwiat
      • geniaaa Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 22:30
        ja nie mówiłam, że nie lubię . ^^
    • dream_ Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 22:29
      Nic do nich nie mam.

      Każdy musi się jakoś wybić, nie?

      A moim zdaniem lepiej z Disneya niż z reklam płatków kukurydzianych, czy czegoś w tym
      stylu...
    • koralina94 Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 22:44
      Ja nic do nich nie mamsmile
    • jonasi Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 22:46
      Ja nic do nich nie mam.
      Nie wiem, czemu inny się tak czepiają.
      Niektórzy twierdzą, że nie umieją śpiewać.
      Jakby nie umieli śpiewać, to by wogólnie nie było ich w świecie showbiznesu. -.-
      Miley - zaczęła karierę dzięki tacie.
      Jonas Brothers - zaczęło się od solowej płyty, młodego Nicka, potem wytwórnia (
      Columbia Records) a następnie Disney. Są w tej branży już pięć lat, a wydali serial dopiero
      niedawno.
      Demi Lovato - nie była wcześniej znana. Disney ją wykreował.
      Wnioski?
      Nie wszyscy zostali wylansowani przez tą wytwórnię. Niektórzy już wcześniej coś osiągnęli,
      tylko dzięki Disney'owi to wszystko się nagłośniło.
      Mówiąc, że są sztuczni. Co macie na myśli?
      Aktorstwo?
      Zgodzę się. Nie grają tak dobrze jak inny. Ale co zrobią, jeśli wytwórnia im to narzuci?
      Muszą.
      Śpiewać też umieją. ŻADNA wytwórnia nie wzięła by kogoś, kto nie ma chociaż odrobiny
      talentu.
      Takie jest moje zdanie.
      Rozumiem. Nie każdy może ich lubić, ale bez przesady.
      Bo Wy napewno nie czuli byście się dobrze, gdyby ktoś obrażał Waszych idoli.
      Nie lubicie, to albo nie komentujcie, albo zróbcie to w delikatny sposób.
    • lukas11136 Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 22:49
      Bo gwiazdki disneya to gwiazdki ustawione typowo na kasę i nie szanujące się.
      Dlaczego? Już mowie! Jaka szanująca się aktorka bądz aktor pozwoliła by sobą
      tak pomiatać i grać role w filmach dla dzieci w którym musi z siebie zrobić
      idiotkę by rozbawić dzieciarnie?! Widzie taką Aninston, Jolie, Pitta czy Bulloc
      w filmie dla 10 latków w którym trza robić błazna z siebie nudnymi tekstami i
      jakimiś niby 'śmiesznymi' sytuacjami ?!
      a'la Miley Cyrus lub Selena Gomez ? jeszcze tam Demi ujdzie w tłumie, ale
      Jonasi ? kompletnych idiotów z siebie robią w tym swoim serialu !<br /><br />
      Podsumowując gwiazda disneya - tak, ale na krótko, tylko by sie wybić ;]
    • milejdi Słuchaj no.... 30.08.10, 23:16
      Panna Cyrus nie ma talentu, tylko sławnego tatusia, który wkręcił tez Noah do
      Disneya. Wgl cała rodzinka jest tak muzycznie utalentowana, chyba odziedziczyli
      to w genach! <sarkazm>

      Trzeba mieć talent? Chyba zartujesz. To najgorszy i najłatwiejszy typ serialu do
      zagrania-niskich lotów komedia. Co innego Chaplin czy coś :p Ale serio, nie
      trzeba mieć wielkiego talentu, by wczuć sie w rolę nastolatek przezywających
      miłosne uniesienia i szkolne problemy w postaci wrednych przyjaciółeczek ;/;/;/;/

      Poza tym, wkurza mnie też to, że każda z tych aktorek lansuje niski poziom
      kultury muzycznej, że lansuje jakiś elektroniczny gniot w postaci piosenek
      napisanych przez obcych ludzi. Sądisz, że tak dużo pracują nad swoimi płytami?
      Dawniej ARTYŚCI dyskutowali nad każdym dźwiękiem i brzmieniem, dziś, za te
      GWIAZDKI wszystko robi komputer, bo własnie tak powstaje muzyka na większości
      płyt ;/;/;/;/ Jako przykład podam Selenkę, która miała taki zapęd na więcej
      pieniędzy, że w pół roku po wydaniu pierwszego albumu nagrała kolejny album, z
      piosenkami, które trudno odróżnić w radio od tysiąca innych podobnych. I
      najgorsze jest to, że każda z nich ma się za wielką
      aktorkę/piosenkarkę/tancerkę/itp, itd, etc. Spójrz na Bellę Thorne-już samo to,
      że mieszka w Hollywood, mówi o tym, ze bogaci rodzice jakoś ją wkręcili. I już
      kaprysi-spóźnia się na plan, wrzeszczy, żeby ktoś natychmiast przyniósł jej kawę
      itp. fajnie, co nie? ;/;/ Jej rodzeństwo też wkręciło się do filmów i muzyki.
      Zapewne też jest to sprawa genów....

    • blondi_girl Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 23:21
      julcia284 napisał(a):

      > żeby tam się dostać muszą
      > coś umieć
      >

      nie sądzę żeby np. Cyrus dostała się do Disney'a bo ma jakiś super talent aktorski.
      Raczej jest tam bo ma bogatego, sławnego tatusia...
    • agzii14 Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 23:25
      nie lubię tych "gwiazd" bo są sztuczne. i tyle.
    • vampirees Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 23:32
      bo są przesłodzone
    • linda Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 23:36
      jaa uwazam ze sa to beztalecia malego formatuu acz kolwiek demi lovato spiewa dobrze nawet wiecej niz dobrze tylko ze ja jej jakos tak nie lubie taksamo jak i zreszta innyc taka selenka dajmy na to spiewac nie umie a drze sie do przoduu ;;Oo a prywatnie nic do nich nie mam bo gdyby mi zaproponowano zostanie gwiaztka disneya to tez bym sie skusila
    • angie2 Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 31.08.10, 09:42
      Zgadzam się z tobą. A np.: taki Pattinson jest sławny tylko dlatego, że wystąpił w
      Zmierzchu
    • theklaudia Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 31.08.10, 09:46
      ja tam lubie smile
    • grunewald_ Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 31.08.10, 09:47
      c` tak .
    • koniczynka Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 31.08.10, 11:19
      Może oni nie są jakoś super utalentowani. Po za tym lepiej chyba, że 17- latków
      grają 17- latki, a nie 30- latki (z tego co wiem to tylko jeden wyjątek).
      Niektórzy są ok.
    • meggi_13 Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 31.08.10, 19:36
      Ja nic do nich nie mam smile Wkurza mnie tylko to że każdy się pcha do wszystkiego... No bo
      która/który z nich nie śpiewa albo nie ma swojego serialu?? Wg mnie Emily Osment nie ma
      zbyt dobrego głosu, a i tak śpiewa Zobaczcie tu jak śpiewa na żywo A zobaczcie na Demi, śpiewa bo umie,
      a nie dla kasy...
    • selena_disney Spoko luz, zrób se guz. Disney ma na szale. 31.08.10, 20:58
      disey ma w ripoście cięte teksty jak w kiełbasie krakowskiej sucho, a co!
    • be_my_dream_xde Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 31.08.10, 21:55
      ja tam nie mam nic do gwiazdek disneya był już taki wątek i się wypowiadałam..
      młodzież najbardziej chcą właśnie do takich seriali z disneya, oni też mają talent, przecież do
      seriali nie biorą pierwszych lepszych osób bo by zchrzanili cały serial, wydaje mi się że inni ich
      nie lubia bo albo są zazdrośni albo uważają że jak disney równa się dzieci równa się kreowanie
      przez rodziców równa się siara, a to nie prawda owszem disney jest robiony w szczególności
      dla 8, 10 latków ale tam w tych serialach są również rzeczy typowe dla nas nastolatków, tylko
      że niektóe rzeczy muszą byc troche ocencurowane
      a jakby pamiętniki wampirów leciały na disney channel nie lubiłybyście ich tylko dlatego bo
      lecą na disneyu? proszę was..i przez to skreślac talent tych aktorów?
    • beemazzy Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 05.10.10, 18:01
      Myślę tak jak Ty. Oni muszą jakoś zarabiać, lubią to co robią i pewnie dlatego chcą grać i
      śpiewać. Nie ich wina, że to akurat Disney. Osobiście lubię prawie wszystkie gwiazdy
      Disney'a, a do pozostałych nic nie mam.
    • ilovethat Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 05.10.10, 18:05
      a kto powiedział że ich nie lubię.?
      ja tam nic do nich nie mam, a kilkoro nawet lubię.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka