katy13 Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 21:10 Zgadzam się, a pozatym chyba każda gwiazda zaczynała od Disneya np. Britney Spears, Christina Aguilera, Justin Timberlake i wiele innych... Odpowiedz Link Zgłoś
pauu26 Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 21:23 każda gwiazda zaczynała od disney'a ? miło... Odpowiedz Link Zgłoś
mweezy bo to teraz trędi jest c: 30.08.10, 21:46 ja też tego nie rozumiem, choć się staram. wiem, Disney nie musi się wszystkim podobać, ja to na prawdę przyjmuję do wiadomości, ale to śmieszne, kiedy ktoś pisze, że te gwiazdy nie mają w ogóle talentu. jeśli nie mieliby ani odrobiny talentu, to przecież mogli wybrać kogoś innego, chętnych było na prawdę niemało, np. w castingu do serialu HM startowała również Taylor Momsen i jakoś roli nie dostała. wiem, że Miley ma dość sławnego ojca, ale nie tylko jej ojciec ma znajomości i córkę równie dobrze mogła to być jakaś zdolniejsza dziewczyna której rodzice mogliby mieć jakiś wpływ na to czy ona zostanie wybrana czy nie. DC to kanał DLA DZIECI I MŁODZIEŻY więc wiadomo, że nie będzie tam jakiś megakrwawych czy prowokacyjnych scen. to po prostu kilka zabawnych, lekkich i niewymagających jakiejś dogłębnej analizy seriali, ale to nie oznacza, że np. Selena czy Miley nie mają za grosz talentu, bo mają. to, że Disney chce na nich zarobić to nie jest ich wina, to tylko fakt. a że oni przy tym dobrze się bawią i zarabiają? ja tam tak bym chciała, nie wiem jak wy. to działa w dwie strony. gwiazdy robią to co kochają, przy tym bawiąc się i zarabiając, muszą oczywiście robić to wszystko mając na względzie to, że są związani kontraktem z DC a DC, sklepy z różnymi gadżetami itp. zarabiają na nich krocie. poza tym nie tylko oni tak zaczynali. Christina, Justin, Britney, Hilary... teraz mało kto kojarzy ich z Disney'em. pozderki dla megarokowychorazmegadojrzałych tinejdżersów od dziecka disneja i zua okrutnego, mweezy. Odpowiedz Link Zgłoś
nimfa_wodna Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 21:30 Zależy co kto lubi Odpowiedz Link Zgłoś
trufla Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 21:32 Ponieważ dostali się do Disney' a tylko dlatego, że mają ładne buzie i za grosz talentu. Nie wszytskie gwiazdki Disney' a lubię, ale i nie wszystkie uwielbiam... Odpowiedz Link Zgłoś
mroweczka_xxx Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 21:37 mi to obojętne. Oglądam czasem tą hannahę, sonny. Najbardziej lubię suit life on deck a nie lubię tych czarodziei, zwłaszcza tej nowej serii z seleną w krótkich włosach. Alex straciła już swój urok. Odpowiedz Link Zgłoś
mweezy . 30.08.10, 21:58 haha, gdyby tak zależało im na 'ładnych buźkach' to wzięliby jakiś modeli, albo osoby, które są ładniejsze, bardziej symetryczne c: Odpowiedz Link Zgłoś
embiii ... 30.08.10, 22:11 Ponieważ wszystkie gwiazdki wylansowane w taki sposób mają niewiele czegoś co ma coś wspólnego z talentem . Są naprawdę nieliczni, który coś takiego posiadają . Poza tym, dobrze niech będą sławni, ale są przecież inni artyści zasługujący na rozgłos, bo na niektórych portalach nie piszę się o niczym innym, jak o tym, co to Miley zrobiła, co Demi zjadła, a co Selena wydaliła (by gorzej nie powiedzieć) . Odpowiedz Link Zgłoś
kleksowa Świetny temat 30.08.10, 22:20 Ja osobiście bardzo lubię gwiazdki Disney'a. Miliony osób wszędzie gdzie się da, tylko je krytykują. Dlaczego? Tego sami nie potrafią wyjaśnić. Odpowiedz Link Zgłoś
melodysia1 Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 22:14 julcia284 napisał(a): > wszędzie piszecie że disney je wylansował a przecież żeby tam się dostać muszą > coś umieć a to że zagrają w serialu który ma wielką popularność i stają się > sławne to ich zasługa tyle tylko że serial leci na disney channel a np czy > aktorzy serialu pamiętniki wampirów , plotkara czy 90210 też są bardzo znani > c`nie ??? Ja lubię Miley, Demi, Sprouse brothers ( :-p) itp . Niektórzy ich nie lubią bo też najprawdopodobniej - zazdroszczą... Odpowiedz Link Zgłoś
geniaaa Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 22:30 ja nie mówiłam, że nie lubię . ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
dream_ Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 22:29 Nic do nich nie mam. Każdy musi się jakoś wybić, nie? A moim zdaniem lepiej z Disneya niż z reklam płatków kukurydzianych, czy czegoś w tym stylu... Odpowiedz Link Zgłoś
koralina94 Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 22:44 Ja nic do nich nie mam Odpowiedz Link Zgłoś
jonasi Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 22:46 Ja nic do nich nie mam. Nie wiem, czemu inny się tak czepiają. Niektórzy twierdzą, że nie umieją śpiewać. Jakby nie umieli śpiewać, to by wogólnie nie było ich w świecie showbiznesu. -.- Miley - zaczęła karierę dzięki tacie. Jonas Brothers - zaczęło się od solowej płyty, młodego Nicka, potem wytwórnia ( Columbia Records) a następnie Disney. Są w tej branży już pięć lat, a wydali serial dopiero niedawno. Demi Lovato - nie była wcześniej znana. Disney ją wykreował. Wnioski? Nie wszyscy zostali wylansowani przez tą wytwórnię. Niektórzy już wcześniej coś osiągnęli, tylko dzięki Disney'owi to wszystko się nagłośniło. Mówiąc, że są sztuczni. Co macie na myśli? Aktorstwo? Zgodzę się. Nie grają tak dobrze jak inny. Ale co zrobią, jeśli wytwórnia im to narzuci? Muszą. Śpiewać też umieją. ŻADNA wytwórnia nie wzięła by kogoś, kto nie ma chociaż odrobiny talentu. Takie jest moje zdanie. Rozumiem. Nie każdy może ich lubić, ale bez przesady. Bo Wy napewno nie czuli byście się dobrze, gdyby ktoś obrażał Waszych idoli. Nie lubicie, to albo nie komentujcie, albo zróbcie to w delikatny sposób. Odpowiedz Link Zgłoś
lukas11136 Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 22:49 Bo gwiazdki disneya to gwiazdki ustawione typowo na kasę i nie szanujące się. Dlaczego? Już mowie! Jaka szanująca się aktorka bądz aktor pozwoliła by sobą tak pomiatać i grać role w filmach dla dzieci w którym musi z siebie zrobić idiotkę by rozbawić dzieciarnie?! Widzie taką Aninston, Jolie, Pitta czy Bulloc w filmie dla 10 latków w którym trza robić błazna z siebie nudnymi tekstami i jakimiś niby 'śmiesznymi' sytuacjami ?! a'la Miley Cyrus lub Selena Gomez ? jeszcze tam Demi ujdzie w tłumie, ale Jonasi ? kompletnych idiotów z siebie robią w tym swoim serialu !<br /><br /> Podsumowując gwiazda disneya - tak, ale na krótko, tylko by sie wybić ;] Odpowiedz Link Zgłoś
milejdi Słuchaj no.... 30.08.10, 23:16 Panna Cyrus nie ma talentu, tylko sławnego tatusia, który wkręcił tez Noah do Disneya. Wgl cała rodzinka jest tak muzycznie utalentowana, chyba odziedziczyli to w genach! <sarkazm> Trzeba mieć talent? Chyba zartujesz. To najgorszy i najłatwiejszy typ serialu do zagrania-niskich lotów komedia. Co innego Chaplin czy coś :p Ale serio, nie trzeba mieć wielkiego talentu, by wczuć sie w rolę nastolatek przezywających miłosne uniesienia i szkolne problemy w postaci wrednych przyjaciółeczek ;/;/;/;/ Poza tym, wkurza mnie też to, że każda z tych aktorek lansuje niski poziom kultury muzycznej, że lansuje jakiś elektroniczny gniot w postaci piosenek napisanych przez obcych ludzi. Sądisz, że tak dużo pracują nad swoimi płytami? Dawniej ARTYŚCI dyskutowali nad każdym dźwiękiem i brzmieniem, dziś, za te GWIAZDKI wszystko robi komputer, bo własnie tak powstaje muzyka na większości płyt ;/;/;/;/ Jako przykład podam Selenkę, która miała taki zapęd na więcej pieniędzy, że w pół roku po wydaniu pierwszego albumu nagrała kolejny album, z piosenkami, które trudno odróżnić w radio od tysiąca innych podobnych. I najgorsze jest to, że każda z nich ma się za wielką aktorkę/piosenkarkę/tancerkę/itp, itd, etc. Spójrz na Bellę Thorne-już samo to, że mieszka w Hollywood, mówi o tym, ze bogaci rodzice jakoś ją wkręcili. I już kaprysi-spóźnia się na plan, wrzeszczy, żeby ktoś natychmiast przyniósł jej kawę itp. fajnie, co nie? ;/;/ Jej rodzeństwo też wkręciło się do filmów i muzyki. Zapewne też jest to sprawa genów.... Odpowiedz Link Zgłoś
blondi_girl Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 23:21 julcia284 napisał(a): > żeby tam się dostać muszą > coś umieć > nie sądzę żeby np. Cyrus dostała się do Disney'a bo ma jakiś super talent aktorski. Raczej jest tam bo ma bogatego, sławnego tatusia... Odpowiedz Link Zgłoś
agzii14 Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 23:25 nie lubię tych "gwiazd" bo są sztuczne. i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
vampirees Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 23:32 bo są przesłodzone Odpowiedz Link Zgłoś
linda Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 30.08.10, 23:36 jaa uwazam ze sa to beztalecia malego formatuu acz kolwiek demi lovato spiewa dobrze nawet wiecej niz dobrze tylko ze ja jej jakos tak nie lubie taksamo jak i zreszta innyc taka selenka dajmy na to spiewac nie umie a drze sie do przoduu ;;Oo a prywatnie nic do nich nie mam bo gdyby mi zaproponowano zostanie gwiaztka disneya to tez bym sie skusila Odpowiedz Link Zgłoś
angie2 Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 31.08.10, 09:42 Zgadzam się z tobą. A np.: taki Pattinson jest sławny tylko dlatego, że wystąpił w Zmierzchu Odpowiedz Link Zgłoś
theklaudia Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 31.08.10, 09:46 ja tam lubie Odpowiedz Link Zgłoś
grunewald_ Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 31.08.10, 09:47 c` tak . Odpowiedz Link Zgłoś
koniczynka Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 31.08.10, 11:19 Może oni nie są jakoś super utalentowani. Po za tym lepiej chyba, że 17- latków grają 17- latki, a nie 30- latki (z tego co wiem to tylko jeden wyjątek). Niektórzy są ok. Odpowiedz Link Zgłoś
meggi_13 Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 31.08.10, 19:36 Ja nic do nich nie mam Wkurza mnie tylko to że każdy się pcha do wszystkiego... No bo która/który z nich nie śpiewa albo nie ma swojego serialu?? Wg mnie Emily Osment nie ma zbyt dobrego głosu, a i tak śpiewa Zobaczcie tu jak śpiewa na żywo A zobaczcie na Demi, śpiewa bo umie, a nie dla kasy... Odpowiedz Link Zgłoś
selena_disney Spoko luz, zrób se guz. Disney ma na szale. 31.08.10, 20:58 disey ma w ripoście cięte teksty jak w kiełbasie krakowskiej sucho, a co! Odpowiedz Link Zgłoś
be_my_dream_xde Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 31.08.10, 21:55 ja tam nie mam nic do gwiazdek disneya był już taki wątek i się wypowiadałam.. młodzież najbardziej chcą właśnie do takich seriali z disneya, oni też mają talent, przecież do seriali nie biorą pierwszych lepszych osób bo by zchrzanili cały serial, wydaje mi się że inni ich nie lubia bo albo są zazdrośni albo uważają że jak disney równa się dzieci równa się kreowanie przez rodziców równa się siara, a to nie prawda owszem disney jest robiony w szczególności dla 8, 10 latków ale tam w tych serialach są również rzeczy typowe dla nas nastolatków, tylko że niektóe rzeczy muszą byc troche ocencurowane a jakby pamiętniki wampirów leciały na disney channel nie lubiłybyście ich tylko dlatego bo lecą na disneyu? proszę was..i przez to skreślac talent tych aktorów? Odpowiedz Link Zgłoś
beemazzy Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 05.10.10, 18:01 Myślę tak jak Ty. Oni muszą jakoś zarabiać, lubią to co robią i pewnie dlatego chcą grać i śpiewać. Nie ich wina, że to akurat Disney. Osobiście lubię prawie wszystkie gwiazdy Disney'a, a do pozostałych nic nie mam. Odpowiedz Link Zgłoś
ilovethat Re: Dlaczego tak nie lubicie gwiazd Disney ` a ?? 05.10.10, 18:05 a kto powiedział że ich nie lubię.? ja tam nic do nich nie mam, a kilkoro nawet lubię. Odpowiedz Link Zgłoś