kozaczek1995 Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 02.09.10, 21:18 Nie jest źle ale mogło by być lepiej na szczęście dla mnie to ostatni rok w gimnazjum Odpowiedz Link Zgłoś
milkaminia Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 02.09.10, 21:38 Cóż, wróciłam do mojego ukochanego angielskiego i polskiego! I z tych właśnie przedmiotów miałam prace domowe ;/ poza tym nauczyc sie na pamiec tablicy mendelejewa! mam czas dp października... Odpowiedz Link Zgłoś
karolcika2205 pozytywnie, pozytywnie ;dd 02.09.10, 21:32 juz dzis tylko moiwłam kici i dawac raczki .a jak ktos nie dawał to mowilam to bedzie na czole odrazu dawali ;dd . a i odrazy juz kłucilam się ze sprzataczką nie ma co ;d Odpowiedz Link Zgłoś
jula1995 Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 02.09.10, 21:42 A ja dzisiaj miałam tylko 2 godziny z wychowawcą Odpowiedz Link Zgłoś
jula1995 Tylko 2 godizny 02.09.10, 21:44 U mnie w szkole każdy miał tylko 2 godziny z wychowawcą I nie, że nowa w klasie, bo jestem już w 3 gim Nie chce testów ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
korolovekredki Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 02.09.10, 21:43 Ja właśnie jestem w 1 gimnazjum i cały czas słyszę kici, kici i chcą mnie łapać starsi koledzy ale jakoś im uciekam A szkołę mam ogólnie fajną i klasa też nie najgorsza i jeszcze nam nic nie zadali Odpowiedz Link Zgłoś
czekoladka Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 02.09.10, 21:45 U mnie okropnie, mam beznadziejną klasę, normalnie jakaś masakra. Odpowiedz Link Zgłoś
inaaaa Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 02.09.10, 21:57 Hmmm...ja poszłam teraz do liceum. Jest jak na razie świetnie! ;D Mam super klase i wgl, ale czuje że trzeba bedzie dużo zakuwać ; / Chce wakacje! Odpowiedz Link Zgłoś
magda265 Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 02.09.10, 22:04 ja osobiście stresa nie maialam... a lekcji na szczęście nie zadawali xdd Odpowiedz Link Zgłoś
chusteczka_aha Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 02.09.10, 22:18 Rano byłam bardzo podekscytowana i nie mogłam doczekać się autobusu ;] Jak się już wszyscy spotkaliśmy (a klasą) było świetnie!!! Ale nie ma to jak zacząć dzień od geografii, a potem dwie matmy xD Na wszystkich przedmiotach miałam normalne lekcje... Dopiero na godzinie wych. były sprawy organizacyjne (jestem gospodarzem^^), ale nie zabrakło polskiego (moja wychowawczyni jest polonistką) i już zadała nam lektury... Odpowiedz Link Zgłoś
heb O matko, nie dołuj 02.09.10, 22:24 Matematyczka zadała mojej klasie dwa zadania, a tak to reszta nauczycieli nam powiedziała, że do końca tygodnia luzzy Odpowiedz Link Zgłoś
smykalka Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 02.09.10, 22:51 U mnie luzy na wszystkich lekcjach gadaliśmy jedynie na polskim coś napisaliśmy i pani zadała nam prace do końca października . Od jutra zacznie się zapierdziel niezły w końcu to 3 klasa . Odpowiedz Link Zgłoś
mileyka1 szkoła -,- 02.09.10, 23:28 przedmiotowy system oceniania. bla, bla, bla. luz póki co, ale stres jest. ŚMIECHOWO ZA TO NA MAKSA...; ) Odpowiedz Link Zgłoś
gaba97 Niezdara 03.09.10, 07:21 Było nawet spoko jak na pierwszy dzień w gim. Tyle tylko że wyszłam na niezdarę Koleżance spadł ołówek, chciałam go podnieść i zaryłam tyłem głowy w parapet, potem sięgałam po torbę i walnęłam się znowu tyłem głowy wy ścianę. Na w-fie nie mogłam ani razu złapać piłki i na dodatek dostałam nią (piłką do koszykówki) z całej siły w prawy policzek, auuu.... bolało No i miałam zadanie domowe z polaka Odpowiedz Link Zgłoś
doma12102 Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 03.09.10, 08:48 no iwesz w końcu 2 gim obchodzi sie jeden raz, jak weszłam do szkoły skręcało mi flaki, poprostu żołądek daawał znać. A ile lekcji do domu, ;< mało ale co tam !. Fajnie było Odpowiedz Link Zgłoś
starberry .. 03.09.10, 10:03 u mnie na każdej lekcji zapoznanie z PSO. ;DD nic do domu... jeszcze przez kilka lekcji mamy lajcik Odpowiedz Link Zgłoś
conservy Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 03.09.10, 13:35 woow, a ja nie miałam nic zadane z matmy oO zadali nam tylko 3 ćwiczenia z polskiego pierwszy dzień w liceum nie jest nawet taki zły, ja się wydawało Odpowiedz Link Zgłoś
osia97 Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 03.09.10, 13:47 U mnie dziś już normalna matematyka była tylko. Teraz chodzę do pierwszej gimnazjum, więc mnie wymalowali 2 razy. ;P Odpowiedz Link Zgłoś
zbieramchmury Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 03.09.10, 14:37 jest świetnie . c; Odpowiedz Link Zgłoś
natciax Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 03.09.10, 16:56 ja jestem 6 kl. i mamy nowa babe od polaka mam jej kompletnie dosyc juz tamta byla lepsza i mialam prace domowa z polaka i anglika a po za tym jest dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
blyszczaca Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 03.09.10, 17:14 No u mnie spoko a cóż zrobić Jakoś przeżyłam chociaż nie chce chodzić do tej szkoły przywołuje zbyt wiele wspomnień,ale na szczęście to ostatni rok Uff .... Odpowiedz Link Zgłoś
zuzanka7771 Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 03.09.10, 18:30 Nic szczególnego... Matematyk zadał od razu do domu;// Poza tym dałam polonistce prolog mojego opowiadania, bo mnie gnębiła w zeszłym roku, abym chodziła na gazetkę. Odpowiedz Link Zgłoś
nobody_wins_ Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 03.09.10, 19:08 Szkoła... no tak, kiedyś musiało się zacząć -,- ale mi się podoba atmosfera w szkole ;D jestem teraz w 3 gim więc jestem najstarszym rocznikiem i drażnimy się z kociakami xd. A co do nauki? to już mam prace domowe i pytanine z polaka w poniedziałek! ;x Odpowiedz Link Zgłoś
twilight12311 Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 03.09.10, 19:23 U mnie było normalnie choć to gimnazjum ale ta sama szkoła Wszystkie lekcje z PSO To było denerwujące!!! A na polaku baba kazała przeczytać KRZYŻAKÓW do początku października!!!! normalnie i to całych KRZYŻAKÓW Odpowiedz Link Zgłoś
twilight_6 a u mnie przesrana już na początku ;/ 03.09.10, 20:09 juz w poniedziałek kartkówa z chemi, a w każdym momencie kartkówa z majzy może być. a z histori zapoiedziała nam pod koniec września sprawdzian z całej 1 gimnazjum!!! porąbana baba ;/ Odpowiedz Link Zgłoś