Dodaj do ulubionych

Jak tam pierwszy dzień nauki .?

    • kozaczek1995 Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 02.09.10, 21:18
      Nie jest źle ale mogło by być lepiej na szczęście dla mnie to ostatni rok w
      gimnazjum
      • milkaminia Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 02.09.10, 21:38
        Cóż, wróciłam do mojego ukochanego angielskiego i polskiego! I z tych właśnie
        przedmiotów miałam prace domowe ;/ poza tym nauczyc sie na pamiec tablicy
        mendelejewa! mam czas dp października...sciana
    • karolcika2205 pozytywnie, pozytywnie ;dd 02.09.10, 21:32
      juz dzis tylko moiwłam kici i dawac raczki .a jak ktos nie dawał to mowilam to
      bedzie na czole odrazu dawali ;dd . a i odrazy juz kłucilam się ze sprzataczką
      nie ma co ;d
    • paramorehayley_ weź nie przypominaj.! 02.09.10, 21:36
    • jula1995 Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 02.09.10, 21:42
      A ja dzisiaj miałam tylko 2 godziny z wychowawcą big_grin
      • jula1995 Tylko 2 godizny 02.09.10, 21:44
        U mnie w szkole każdy miał tylko 2 godziny z wychowawcą big_grin
        I nie, że nowa w klasie, bo jestem już w 3 gim uncertain
        Nie chce testów ;/
    • korolovekredki Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 02.09.10, 21:43
      Ja właśnie jestem w 1 gimnazjum i cały czas słyszę kici, kici i chcą mnie łapać
      starsi koledzy ale jakoś im uciekambig_grin A szkołę mam ogólnie fajną i klasa też
      nie najgorsza i jeszcze nam nic nie zadalismile
    • czekoladka Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 02.09.10, 21:45
      U mnie okropnie, mam beznadziejną klasę, normalnie jakaś masakra. uncertain
    • inaaaa Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 02.09.10, 21:57
      Hmmm...ja poszłam teraz do liceum.
      Jest jak na razie świetnie! ;D
      Mam super klase i wgl, ale czuje że trzeba bedzie dużo zakuwać ; /


      Chce wakacje!
    • magda265 Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 02.09.10, 22:04
      ja osobiście stresa nie maialam... a lekcji na szczęście nie zadawali xdd
    • chusteczka_aha Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 02.09.10, 22:18
      Rano byłam bardzo podekscytowana i nie mogłam doczekać się autobusu ;] Jak się
      już wszyscy spotkaliśmy (a klasą) było świetnie!!! Ale nie ma to jak zacząć
      dzień od geografii, a potem dwie matmy xD Na wszystkich przedmiotach miałam
      normalne lekcje... Dopiero na godzinie wych. były sprawy organizacyjne (jestem
      gospodarzem^^), ale nie zabrakło polskiego (moja wychowawczyni jest polonistką)
      i już zadała nam lektury...
    • heb O matko, nie dołuj 02.09.10, 22:24
      Matematyczka zadała mojej klasie dwa zadania, a tak to reszta nauczycieli nam
      powiedziała, że do końca tygodnia luzzy
    • smykalka Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 02.09.10, 22:51
      U mnie luzy na wszystkich lekcjach gadaliśmy jedynie na polskim coś napisaliśmy i pani zadała
      nam prace do końca października .
      Od jutra zacznie się zapierdziel niezły w końcu to 3 klasa . uncertainsciana
    • mileyka1 szkoła -,- 02.09.10, 23:28
      przedmiotowy system oceniania. bla, bla, bla. luz póki co, ale stres jest.
      ŚMIECHOWO ZA TO NA MAKSA...; )
    • gaba97 Niezdara 03.09.10, 07:21
      Było nawet spoko jak na pierwszy dzień w gim.
      Tyle tylko że wyszłam na niezdarę sad
      Koleżance spadł ołówek, chciałam go podnieść i zaryłam tyłem głowy w parapet,
      potem sięgałam po torbę i walnęłam się znowu tyłem głowy wy ścianę. Na w-fie nie
      mogłam ani razu złapać piłki i na dodatek dostałam nią (piłką do koszykówki) z
      całej siły w prawy policzek, auuu.... bolało sad
      No i miałam zadanie domowe z polaka
      • gaba97 Re: Niezdara 03.09.10, 07:23
        no i miałam do 17:30 sad
    • doma12102 Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 03.09.10, 08:48
      no iwesz w końcu 2 gim obchodzi sie jeden raz, jak weszłam do szkoły skręcało mi flaki, poprostu żołądek daawał znać. A ile lekcji do domu, ;< mało ale co tam !. Fajnie byłotongue_out
    • starberry .. 03.09.10, 10:03
      u mnie na każdej lekcji zapoznanie z PSO. ;DD
      nic do domu... jeszcze przez kilka lekcji mamy lajcik tongue_out
    • conservy Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 03.09.10, 13:35
      woow, a ja nie miałam nic zadane z matmy oO

      zadali nam tylko 3 ćwiczenia z polskiego wink

      pierwszy dzień w liceum nie jest nawet taki zły, ja się wydawało big_grin
    • osia97 Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 03.09.10, 13:47
      U mnie dziś już normalna matematyka była tylko. Teraz chodzę do pierwszej gimnazjum, więc
      mnie wymalowali 2 razy. ;P
    • delicious 2 wypracowania miałam juz na dzisiaj... 03.09.10, 14:00
    • zbieramchmury Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 03.09.10, 14:37
      jest świetnie . c;
    • natciax Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 03.09.10, 16:56
      ja jestem 6 kl. i mamy nowa babe od polaka mam jej kompletnie dosyc juz tamta byla lepsza i
      mialam prace domowa z polaka i anglika a po za tym jest dobrze big_grin
    • blyszczaca Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 03.09.10, 17:14
      No u mnie spoko a cóż zrobić smile Jakoś przeżyłam chociaż nie chce chodzić do tej szkoły
      przywołuje zbyt wiele wspomnień,ale na szczęście to ostatni roksmile Uff ....
    • zuzanka7771 Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 03.09.10, 18:30
      Nic szczególnego... Matematyk zadał od razu do domu;// Poza tym dałam polonistce prolog
      mojego opowiadania, bo mnie gnębiła w zeszłym roku, abym chodziła na gazetkębig_grin.
    • nobody_wins_ Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 03.09.10, 19:08
      Szkoła... no tak, kiedyś musiało się zacząć -,- ale mi się podoba atmosfera w
      szkole ;D jestem teraz w 3 gim więc jestem najstarszym rocznikiem i drażnimy się
      z kociakami xd. A co do nauki? to już mam prace domowe i pytanine z polaka w
      poniedziałek! ;x
    • twilight12311 Re: Jak tam pierwszy dzień nauki .? 03.09.10, 19:23
      U mnie było normalnie choć to gimnazjum ale ta sama szkołasmirk

      Wszystkie lekcje z PSO sciana

      To było denerwujące!!!

      A na polaku baba kazała przeczytać KRZYŻAKÓW do początku października!!!!
      scianascianasciananormalnie
      i to całych KRZYŻAKÓW
    • twilight_6 a u mnie przesrana już na początku ;/ 03.09.10, 20:09
      juz w poniedziałek kartkówa z chemi, a w każdym momencie kartkówa z majzy może
      być. a z histori zapoiedziała nam pod koniec września sprawdzian z całej 1
      gimnazjum!!!
      porąbana baba ;/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka